'' JAK NAHOŘE, TAK DOLE ''

Druhy horoskopů

Volání on line non stop do věštírny  

Cena:
Množství:

Volejte na číslo 906 50 33 70 (50,-Kč/min) ze ČR – www.tajemstviastrologie.cz

 

Volajte0900 70 53 53 na číslo  0900 70 53 53  (2,- EUR/min) z SK – www.tajomstvoastrologie.sk

 


 

Dostanete okamžitou odpověď na všechny Vaše otázky, zcela diskrétně a anonymně. Ptát se můžete na lásku, na vztahy, na zdraví, na práci, na  finance,  na děti, na Váš životní úkol, na Váš minulý život a karmické zatížení, na to, co Vás čeká a jaké máte před sebou možnosti a vyhlídky.  

 

On line věštírna a naši poradci, poradkyně, věštkyně a kartářky jsou Vám k dispozici 24 hodin denně. Tým věštců, kartářů, astrologů, numerologů a reiky poradců je sestaven z profesionálů, kteří mají silnou intuici, talent a nadání, které neustále rozvíjí, pracují na sobě a stále dál se vzdělávají a zdokonalují. Naši poradci se na Vás dokážou napojit na dálku a posílat Vám poziitvní energii. V naší věštírně se setkáte s kvalitní kartářky, které mají dar vidět, cítit, napojovat se a pomáhat od narození či ho získali během života. 

 

Zavolejte na magickou linku, našim věštcům, kteří jsou tu připraveni pro Vás a rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy, přání a momenty, kdy stojíte na životní křižovatce. 

Volat můžete kdykoliv! Třeba právě nyní, na nic nečekejte a volejte! Nyní je ta správná doba, neodkládejte své záležitosti a řešte je, čím dříve, tím lépe pro Vás.

Skutečný věštec (věštkyně) neboli pravý mistr je charakteristický tím, že hodně věcí, zná, umí a ví a přesto to na něm na první pohled není znát a nemá zapotřebí to každému dávat najevo.

Nepoznáte to na první pohled a proto zdání klame. Každý mistr má však svoji  určitou úroveň a také se stále učí, neboť nikdo není dokonalý a každý z nás se má po celý život stále co učit.

Ne nadarmo se říká, když je žák připraven, že učitel se dostaví.

Kdo se ptá, zajímá a chce vědět, dostane odpovědi, zná, ví a je připraven…

Poradenství a konzultace z oblasti výkladu karet, astrologie, numerologie, automatické kresby, siderického kyvadla, Feng Shui, kyvadlo, Ho oponopono a mnoho dalšího.

« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Pestrý život | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart