'' JAK NAHOŘE, TAK DOLE ''

Tarot

 

Vše, co se v našem životě odehrává, co zažíváme je založeno na hluboko uložených zakódovaných informacích v našem podvědomí. Naše postoje,názory a způsoby jednání jsou tak naprogramovány již dávno dopředu .Naše myšlenky jsou energie a vibrace které stále vysíláme a přijímáme. Jsme tím, jak myslíme. V životě se nám dějí a odehrávají věci, které si sami přivodíme ať už vědomě či něvědomě. Tak jak smýšlíme, tak se nám i děje. Znamená to, že co vyšleme v myšlenkách do vesmíru, to se nám navrací.J estliže pochopíme tento zákon, můžeme spoustu věcí změnit a také předejít různým nepříjemným záležitostem.


Situace, které se nám v životě odehrávají, stejně jako lidé, které potkáváme,jsou našimi zrcadly. Děje se nám to proto, abychom se zamysleli nad svým dosavadním způsobem života a svých projevů a činů, jeijichž následkem jsou pak ony zmíněné nepříjemné a někdy bolavé zkušenosti a zážitky.


Všechny oblasti našeho života jsou tvořeny tím jací jsme, všechny situace jsou našim zrcadlem. A právě tarotové karty mají úžasnou schopnost najít příčinu, odhalit ji a pomohou ji i pochopit.

Pochopením a přijmutím zodpovědnosti dochází k jejich očištění. Své životy, názory,postoje i jednání můžeme změnit, je to naše svobodná vůle, kterou jsme všichni vybaveni.

Každý z nás má možnost volby, a je jen na nás, jak se rozhodneme, co zvolíme, jak se svým životem naložíme. Nikdo jiný to za nás nemůže udělat, za své životy jsme zodpovědni pouze a jen mi sami.Tarotový výklad

Vám pomůže ve vývoji životních situací, hledání a řešení krizí, problémů, vztahů.

Pomůže Vám se správně rozhodnout, když stojíte na žitovní křižovatce, kde se máte rozhodnout, kterou cestou se vydat, kudy jít.


 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Pestrý život | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart