'' JAK NAHOŘE, TAK DOLE ''

Numerologický rozbor osobnosti

 

Podle Vašeho datumu narození Vám vypracuji numerologický rozbor osobnosti. Jde o podrobný rozbor povahy člověka a jeho předpokladů a možností.Za pomocí čísel lze odhalit vibrace v nás a díky tomu poznat sami sebe. Zjistíte, kolik toho sami o sobě víte, dozvíte se něco o Vás, o Vašich blízcích, o Vašich skrytých možnostech. Pomocí numerologického rozboru poznáte své předpoklady a činy, ke kterým jste předurčeni. Když sami sebe poznáte, nebudete se bát úspěšně dělat to, co Vás baví.


Dozvíte se o vašich silných i slabých stránkách. Numerologie poukazuje na skutečnost, že každý tvor přišel na svět s rozdílnými vlastnostmi, kvalitami a s různými životními úkoly. Proto by si rodiče měli více všímat data narození svého dítěte. Zdaleka ne všechny vlastnosti jsou dědičné. Naopak většina charakterových vlastností vyplývá z data narození. Na základě tohoto poznání můžeme daleko více využít nadání a schopnosti našich dětí i nás samotných.


Numerologické rozbory dokáži velmi efektivně odpovědět na otázky týkající se zdraví, kariéry, partnerských vztahů.
Numerologický rozbor osobnosti může být i originálním dárkem k narozeninám nebo k narození dítěte. Je to dárek na celý život.


 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Pestrý život | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart