'' JAK NAHOŘE, TAK DOLE ''

Jak vypadá astrologický rozbor

 

Rozbor většinou obsahuje cca 5-12 stran obecného výkladu konkrétního horoskopu, které zhruba shrnou osobnost jako celek. Záleží samozřejmě na domluvě.

Jsou lidé, kteří chtějí slyštet výhradně "předpovídáníé budoucnosti", a ty musím však už dopředu zklamat. Protože astrologie je sice věda, ale zázraky neumí. Když půjdete k lékaři, určí Vám diagnózu na základě momentálních výsledků, které má k dispozici, stejně jako u astrologie. Předpovědi ekonomů  a počasí  jsou stejného principu.

Já mohu pomocí tranzitů a sekundárních direkcí určit, ve které oblasti se Vám bude dařit a čemu se raději máte vyvarovat. Mohu Vám poradit, jak se připravit na očekávané i neočekávané situace. Řešení existuje vždy. Nikdy nejsme bezmocní, bez žádných možností.

Všichni máme skvělou možnost svobodné volby. Jistě znáte známé pořekadlo „Každý je štěstí svého strůjcem"- co dodat. Pokud má přede sebou někdo skvělé vyhlídky na budoucnost a jen bezpracně čeká, až se vavříny sami dostaví, je víc než pravděpodobné, že se nikdy nedočká. Možná mu chyběl právě ten jeden rozhodující krůček, pomoc, rada, nasměrování, aby se vše změnilo...Nebo naopak, pokud má žena vlohy a dispozice stát se slavnou herečkou a nepůjde na konkurz, promrhá tak svoji příležitost a zůstane tam, kde je. Příležitosti se vyskytují různě, někdy častěji, jindy přijdou třeba jen jedna za život. Bohužel to člověk pozná, až jsou  pryč, až je po všem. 

Celkový  výklad obsahuje podrobný popis jednotlivých planet, znamení a domů, jejich vibrační působení na člověka. Dále výklad aspektů, jejich možných účinků a dopadů.


 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Pestrý život | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart