'' JAK NAHOŘE, TAK DOLE ''
 

Erotika a sex podle barev


Je  faktem ,že  barvy mají na člověka nemalý  vliv. A to se týká také  našeho
sexuálního života. Takže až se příště s někým s někým  seznámíte,zeptejte se ho  "Jaká je tvá nejoblíbenější barva? "

BÍLÁ

Ti, kteří mají rádi bílou,korespondují s cudností .Sex je pro ně nečistý a pohoršující.Sex berou jako hřích , a pokud mají s někým sex, tak až všichni spí. Ženy, které mají rády bílou, se budou stydět se svlékat  a před a po sexu nezapomenout pořádně vysprchovat.

ČERNÁ
Tato barva má prozměnu souznění s nenormálním a perverzním sexem. Pro milovníky černé barvy je sex jako nástroj vybití frustrace a hněvu. Mohou mít násilnické sklony, bývají sobečtí, bezcitní a náladoví. Kriminální psychologové tvrdí, že černou údajně preferují sexuální násilníci.

ŠEDÁ
Toto ppjetí barvy ukazuje na nerozhodnost a nejistotu.Těmto lidem sebemenší rozhodnutí dělá problémy, neradi se vážou a nedrží sliby. Sex provozují jen pro zábavu nebo k uspokojení vlastních potřeb.

RŮŽOVÁ
Je to barva lidí, kteří rádi flirtují, a kteří sex neberou jako intimnízáležitost.Tuto barvu upřednostňují „služebnice lásky", které rády předvádějí svou ženskost. Některé z nich  muže většinou nenávidí. Dávají najevo nezralost a nevinnost,která nejí upřímná. Ženy svádějí a rády si hrají, slibují víc, než mohou splnit.

ŽLUTÁ
Jestliže upřednostňujete tuto barvu,pak Vaše sexualita je přizpůsobivá a pokorná. Jste ten, kdo  miluje a kvůli partnerovi  rád plní jeho přání ,možná až moc pasivněse pak oodává jeho touze.Erotiky si moc neužívá ,ale zároveň by nikdy by neodmítl někoho, kdo se mu líbí. Tito lidé chtějí zapůsobit a dopřát druhému tolik rozkoše, co jen bude možné.

ORANŽOVÁ
Lidé, mající v oblibě oranžovou,  neustále myslí pouze na sebe.V erotice  potřebují být hvězdou,je pro ně jakési „šou". Rádi šeptají sladké nevýznamné řečičky.Jsou odborníci v předstírání orgasmu. Nikdy nepřiznají, že měli špatný sex, ale budou raději lhát sami sobě, že si užívali. Skutečností je, že ji sami moc neužijí.

FIALOVÁ
Tito lidé si myslí, že milování je ztráta času. Až příliš se zabývají tím, jak vypadají a  jak se chovají. Ženy se vyhýbají sexu, aby si nezničily účes a make-up, muži ho berou jako pracovní záležitost. Fialoví milenci nejsou dobrými partnery pro sex.

ČERVENÁ
Ti, co mají rádi červenou, jsou vášniví, někdy možná trochu  agresivní milenci.jejich vášnivost je prudká a vzrušující, dokážou si užívat. Sex je pro ně dobrodružství , vyhledávají  nové a vzrušující věci. Rádi experimentují, a když se jednou rozpálí, může trvat hodiny, než se zase uklidní.

MODRÁ
Modrá barva značí něžnost, romantičnost a velkou citlivost  k potřebám partnera. Milování považují za umění ,jsou elegantní a šlechetní. V manželství je osoba milující modrou barvu věrná a oddaná .

ZELENÁ
U těchto jedinců je  vztah k sexu  svěží, čistý a nevinný. Ženy se celý život milují jako nevinné víly a muži jsou sice neobratní,  šarmantní, pozorní.,něžní, opatrní a citliví milenci.

HNÉDÁ
Milovníci hnědé jsou vroucní, citliví k potřebám partnera, velmi pozorní a vnímaví. Na milování potřebují hodně času a soukromí. Jejich velká citlivost může být zraněna někdy bezvýznamnou větou či poznámkou.Pokud jsou spokojení, obdaří druhého velkou láskou a pozorností.

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Pestrý život | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart