'' JAK NAHOŘE, TAK DOLE ''

Denně pro Vás připravujeme

a

aktualizujeme horoskopy na každý den ZDARMA. 

 

Můžete si je přečíst, stejně jako také sledovat mnohé zajímavé akce, soutěže, články a  novinky. 


Podrobné informace naleznete na stránkách. 

Zde najdete denní horoskopy zdarma a také všechny další informace:

http://tajemstviastrologie.cz

a také zde:

 https://www.facebook.com/ilona.grimova.7

 


Denní předpověď a rady na sobotu 15. listopadu od Ilony Reginy 

Téma tajemna, lásky, vášně, nenávisti a smyslnosti je stále v těchto dnech aktuální. Dnes většina z Vás již od rána pocítí velké množství vnitřní energie se kterou ne všichni bzudpu umět naložit. Jde o to, jak s tím kdo naloží: někteří pozitivně a konstruktivně, ovšem většina lidí z našeho okolí  má sklony spíše k destruktivnímu využití, tj. sbebezničující, kdy chtějí vše za každou cenu a jsou schopni jít si za svým bez ohledu na druhé. Zejména pak Štíři, Střelci, Střelkyně, Kozorohové, Lvi a Berani a Beranice s neutuchající potřebou dát věci do pořádku a postavit ty druhé tzv. „do latě“. Partnerské vztahy dnes budou mít spíše tendence k dohadům, vzájemným nejasnostem, konfliktům, nevěrám, hádkám...

Celý horoskop si můžete přečíst na:

http://tajemstviastrologie.cz/horoskop/


 

Denní předpověď a rady na pátek 14. listopadu od Ilony Reginy

Pro některé z Vás po včerejším náročném dni přichází pro změnu uvolnění, pohoda a idální čas pro návštěvu nějakého koncertu, divadla, galerie, výstavy či jen příjemného setkání se s přáteli. Dnes je den a hlavně večer vhodný pro zábavu, hrátky a radovánky.

Zejména v dnešní den se nám všem bude navracet, co jsme kam investovali, a to jak to dobré a příjemné, tak bohužel i to negativní a to poněkud silněji. Slunce a Venuše stojící blízko přísného Saturna ukazují, že se nevyplácí některé věci z dob minulých podceňovat a může přijít i nepříjemné zadostiučinění, v souvislosti s nepříjemnými city a prožitky se svojí rodinou a hlavně dětmi. Některé věci a dohady mohou mít poněkud dramatický průběh, ve smyslu přehánění a kladení důrazu na konkrétní události, maličkosti a lidi, s ppotřebou dát patřičný důraz na něco konkrétního, což ve finále není vůbec důležité.

Poetickým dušičkám bude přát štěstí, básníci, romantici, skladatelé, výtvarníci a skladatele může políbit Múza a přinést mnoho krásných, nečekaných snů a vizí, promítnuté v podobě nějakého zajímavého a uměleckého dílka. Úrazové vlivy stále visí ve vzduchu, máme pátek, kdy mnoho lidí bude usedat za volant posíleno alkoholem, pozor na to, nemusí se to vyplatit!

Na tělesné úrovni dnes bude málokdo ochoten se nějak přemáhat, spíše se objeví sklony k lenivosti, pohodlnosti, apatii a vzhledem k náročnému týdnu se není čemu divit. Proto to nepřehánějte s prací, zejména na úrovni tělesné a fyzické, ať to neodnesou Vaše záda, kloubní aparát a také hlava. raději si zalenošte, odpočiňte a užívejte si klidu a pohody pátečního večera.


Denní předpověď a rady na čtvrtek 13. listopadu od Ilony Reginy 

Dnes je třináctého, v tarotu se karta s tímto číslem jmenuje Smrt. O tom bylo i mé dnešní ráno, umřela elektrika,a to na několik nekonečných hodin!Samozřejmě bez jakéhokoliv upozornění příslušné instituce tuto službu poskytující, která by se byla obtěžovala dát třeba upozornění na dveře či něco podobného. Po mém usilovném běhání po sousedech, jsem teprve zjistila, že údajně nějaké hlášení vyšlo v nějakém plátku novin. Což je mi ovšem k ničemu, neboť já a mnoho dalších lidí noviny vůbec nečte. O to byl větší můj šok a musím přiznat i naštvání, kdy Vám ve chvíli velmi důležité záležitosti, kterou řešíte s někým dalším, vše pohasne, umře, aby  mohlo přijít něco nového, lepšího a zajímavějšího. Takže toliko k dnešní smrti z mého náhledu a prožitků s touto vibrací.

U ostatních by se vibrace a vliv této záludné karty mohl projevit třeba tím, že Vám pro změnu odezní nějaké staré názory, myšlenkové vzorce či Vás opustí (nemusí to být smrt v pravém slova smyslu), či od Vás něco odejde, či skončí nějaké přátelství, partnerství či obchod nebo něco podobného.

Luna ve Lvu dá všemu náležitou dramatičnost, kdy někteří jedinci dokážou udělat tzv. z „komára velblouda“. Dnes ve vzduchu visí velkorysost, ovšem za předpokladu, že nám nikdo nešlápne na kuří oko a ani pro změnu my nikomu jinému. Mnohé ženy dnes pocítí touhu až neodolatelnou koupit si nějaký výstřední model, šperky, či něco luxusního, třpytivého a blýskavého.

Den  je vhodný k návštěvě kadeřníka a je třeba a prospěšné se vyhnout dnešní i zítřejěší den jakýmkoliv zákrokům v oblasti srdce.


Denní předpověď a rady na středu 12. listopadu od Ilony Reginy

Vibrace dnešního dne jsou o tvořivosti, plodnosti a financích, a to v dobrém slova smyslu. Dnes uzavřené setkání, obchody, smlouvy či seznámení se s někým novým bude přinášet plody, úspěch, peníze a pevné a hodnotné pouto. Natupujete-li dnes do nového zaměstnání nebo rozjíždíte-li nějaký projekt, obchod či setkání, dopadne to povětšinu dobře. Stelium planet ve Štíru ukazuje na stále aktuální téma citů, vztahů, potřeby změn a přeměn, a to ať už vztahových, osobních či pracovních. Jistě v poslední době nejeden v Vás přemýšlí o tom, že by chtěl změnit práci, partnera či své bydlení a tato otázka je stále aktuální a u některých jedninců možná více a více aktuální.

Merkur je dnes pěkně ozářen a to zejména ve smyslu obrovské fantazie, nových nápadů, snů a přemýšlení o věcech, lidch a možnostech do velké hloubky. Intuice, fantazie, obrazotvornost a schopnost napojit a naladit se na jiné energie, jiné lidi i jiné světy dnes pojede na plné obrátky. Náš sluch bude dnes taktéž posílen a to ve smyslu větší a silnější vnímavosti, kdy můžeme právě dnes slyšet něco, co v jiné dny ne. Tohoto vlivu by mohli využít hudebníci, skladatelé, muzikanti, umělci a všichni, kteří pracují se svými ouškami, nápaditostí a vnímavostí.

U poživačných jedinců, zejména pak u Býků je dobré si pohlídat to, co jedí a pijí, a naučit se trochu omezovat se v dobrých, ale nezdravých potravinách. Jde o to, že jen těžko dokážou odhadnout tu správnou míru, co se týče střídmosti, a to nejen v jídle, pití, sexu a lásce, ale ve všech požitcích, co život přináší.

Zdvižený prstík ve smyslu dávat si pozor dnes ukazuje potřebu pohlídat si zbytečné plýtvání a rozhazování a marnotratnost. Nekupujte a neutrácejte dnes něco jen proto, že se Vám to líbí, i když zápasíte s pocitem, že nevíte, kam to dáte a jestli to využijete. Dnes je dobré spíše šetřit a peníze příliš nevyhazovat za zbytečnosti. Později Vám právě tyto částky mohou chybět. Ve vzduchu visí úrazové aspekty a vlivy, kdy je jistě na místě klid, opatrnost, zpomalení a zbytečně nic neriskovat. Ne nadarmo se říká: „spěchej pomalu“, nebo „dvakrát měř a potom řež“. Při manipulaci sa ohněm, plynem, kotlem je dobré být dnes opatrní, stejně jako sundat nohu z plynu v autě a jen tento pedál lehce“šimrat“.

Do večerních hodin bude stát Luna v Raku, tedy téma rodiny a domova bude přes den aktuální, stejně jako naše děti, dětičky a rodiče či prarodiče, ve smyslu starosti a péče o ně. V 19:44 hodin Luna popojde na obloze kousek dál, a to k dalšímu znamení Lva, a proto i večerní  energie, které na nás budou působit budou zcela jiného charakteru, a to, že se od přílišné péče a starostlivosti posunou k vášním, lásce a potřebě mít kolem sebe své blízké, svoji rodinu a svoji „smečku“ si tak ohlídat a mít ji ve své blízkosti.


Denní předpověď a rady na úterý 11. listopadu od Ilony Reginy 

11. 11. je silně magické datum, stejně jako lidé, kteří se v tento den a měsíc narodili. Jedná se o velmi silné, vnímavé, pokrokové, kreativní a silně intuitivně založené lidičkyJ. Jedenáctky patří mezi tzv. mistrovská čísla, jsou to lidé nadmíru vnímaví a chápaví s obrovsky silnou dávkou fantazie, obrazotvornosti, jsou  to naši guru učitelé, naši duchovní průvodci. Máte-li ve své blízkosti někoho takového, máte velké štěstí! Jsou to Štíři, Štírky a Štířata, kteří bývají velmi často nepochopeni druhými a to právě pro jejich skvělé vnímání, vysoký nadhled a také díky tomu, že bývají již ve školním věku zcela na jiné úrovni, jako jejich vrstevníci, kteří je mají za podivíny a nechápou je, ale jen proto, že ti druzí zdaleka nedosahují takových kvalit, úrovně a vyspělosti, jako naše jedenáctky. Dvojka získaná redukcí tohoto čísla, stejně jako dnešní den hovoří o velké citlivosti, vnímavosti, zvýšené intuici a potřebě vztahů. City dnes budou velmi silné, hluboké, vroucí, avšak schované jen pro ty, kdo si zaslouží jejich přízeň a náklonnost. Dnešní den, stejně jako tito lidé mají v sobě obrovskou hloubku, vůli a píli ve všem, co dělají a do čeho se kdy pustí. Nevyplácí se dnes a těmto lidem lhát, poznají každou křivárnu a každou lest i lži a dokážou Vám to vrátit v nejméně čekaný okamžik o to zákeřněji, ale velmi nenápadně a přitom velmi promyšleně.


Dnešní den je o spravedlnosti, o potřebné rovnováze a to zejména ve vztazích, aby pomyslné jazýčky na miskách vah byly stále vyrovnány, stejně jako dvě jedničky, dnes dokonce čtyři stojící vedle sebe. Téma dne a v mysli těchto lidí je nesnášenlivost průměrnosti, nedokonalosti. Buď chtějí všechno, nebo nic, svět je pro černý nebo bílý, nesnáší polovičatost a než by měli mít jen část něčeho nebo někoho, raději nechtějí nic.

Vibrace dnes visící ve vzduchu ukazují na těle na párové orgány, pojící se se vztahy, tedy zejména ledviny, vaječníky a ženská ňadra. Lidé, hlavně ženy a dívky, co mají delší dobu potíže s nevydařenými vztahy mohou trpět na potíže spojené právě s těmito orgány, s jejich poruchou a funkčností.

Právě v dnešní den se narodilo mnoho významných a charismatických osobností, jako je např.: Leonardo DiCaprio, Demi Moore, Fjodor Michajlovič Dostojevskij a také moje drahocená polovička. Dnes má svátek Martin, třeba přijede i na i na bílém koni?


Denní předpověď a rady na pondělí 10. listopadu od Ilony Reginy 

Luna vstupuje v dopoledních hodinách do citlivého, intuitivního, vnímavého a rodinně založeného  Raka. Slunce s láskyplnou Venuší stále stojí ve Štíru, stejně jako Merkur, planeta komunikace, slov a sdílení a proto téma dne bude o lásce, vztazích, rodině, partnerství, přátelství, vzájemné péči, starostlivosti a zájmu o toho druhého. Také numerologické vibrace hovoří o nových počátcích, nových tématech a také nových možnostech a příležitostech, které se dnes budou nabízet a naskýtat.

Stejně tak mohou dnes na povrch vyplout i některé naše obavy, strachy a vnitřní pocity, které jsme delší dobu ukrývali. Díky tomu si mnohé uvědomíme a tím že vyjdou naše pocity ven, dáme průchod také svým emocím. A to cestou velmi jemnou, nenásilnou a diplomatickou, čímž se snáze domluvíme,  mnohé rozřešíme a rozebereme se svými drahocenými polovičkami, dětmi či rodiči. Tímto dojde u mnohých k velkému uvolnění, procítění a také vyjasnění, a to v klidu a harmonii. Máte-li něco na srdci na úrovni citů, pak právě dnes je ideální doba vyjít s tím ven, nebát se vyjádřit své city, pocity, starosti, obavy, úzkosti, strachy, radosti a v podstatě vše, co máte na srdci. Mnohé tiché domácnosti si tak budou mít opět co říct a emoční bouře ustoupí s potřebou po láskyplném objetí, pochopení a vcítění se do druhého. Pokud se svojí polovičkou nevídáte každý den, pak právě dnes je vhodná doba na setkání se, je-li to možné, dejte si rande, schůzku, navštivte se navzájem, nezapomeňte si říct, jak se máte rádi, jak Vám na tom druhém záleží, milujte se, děkujte, buďte vděční a budete šťastní a spokojení, mnohdy stačí opravdu jen velmi málo! 


Denní předpověď a rady na neděli 9. listopadu od Ilony Reginy

Vibrace a téma dnešního dne: uvolnění, okouzlení, pohoda, nadšení, zapálení pro věc a logické uvažování. Objevíme své skryté schopnosti, vlohy a možnosti, kdy pomocí mysli a rozumu budeme chtít něčemu přijít na kloub a zároveň pocítíme potřebu si naplánovat a zorganizovat vše potřebné na pondělí a celý týden. Intelekt, mozek a náš postřeh bude dnes činný a toto vše pojede na „plné obrátky“. Úroveň našich morálních kvalit, bystrého myšlení a schopnosti dnes číst mezi řádky bude zvýšena, bez nějaké větší námahy. Vrozenou intuici,  kterou máme všichni do jednoho, však používá jen část obyvatelstva. Dnešní den jí dokážou naslouchat i ti konzervativní a nevěřící „Tomáši“. Znamená to, že naše city se dnes budou mnohem snáze a lehčeji vyjadřovat s potřebou sdělit svému okolí, vše, co cítíme a prožíváme. Dnes je také podpořena schopnost podívat se na lidi, situace, momenty a příležitosti z obou stran, kdy jsme ochotni koukat nejen na sebe, ale i na ty druhé. Moudrost a jakési probuzení dnes bude příznačným tématem dnešních energií, stejně jako podvědom touha nalézt něco hlubšího, hodnotnějšího a idealistického.

Couvající Luna na obloze nám pomůže zbavit se starých emocí, zvyků, špatných návyků a zlozvyků. Opatrní by dnes měli být „průduškáři“, tedy alergici, astmatici a lidé trpící bronchitidami, u kterých by se mohlo objevit zhoršení potíží. Dnes je ideální a vhodný den k jakémukoliv sepisování, podepisování, k třídění písemností, papírování  a také ke studiu a učení, kdy nám to hlavy půjde lehčeji, jak v jiné dny.


Denní předpověď a rady na sobotu 8. listopadu od Ilony Reginy 

 

Přeji všem, kteří mají právě dnes narozeniny stejně jako moje maminka vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! Lidé, kteří se narodili 8-mého listopadu jsou velmi silné osobnosti s pevným kořínkem a silným intuitivním vnímáním. Stejně tak i vibrace dnešního dne je pod vlivem „dvojité“ osmičky, tedy nečekaných momentů, ale i vítaných příležitostí. Luna na obloze putuje znamením Blíženců, které je vzdušné, stejně tak jako je vzdušná i dnešní osmička, což sebou přinese mnoho nových nápadů, inspirací a vynálezů. Dnes pocítíme příliv nového myšlení, originálních nápadů, schopnosti se nad věci povznést a umět je hodit narozdíl od včerejšího dne za hlavu. Dnešní den je o lehkosti, velké zvídavosti, zájmu o nové, zajímavé věci, lidi a hlavně nepoznané, co je velmi lákavé, s touhou přijít všemu a kažému na kloub. Dnešní den bude i mnohem snažší naše přizpůsobivost ke všemu novému. Zároveň s tím však naše mysl, nezvyklá na tolik podnětů, myšlenek a přílivu informací může být poněkud roztěkaná, proto je dobré si vše, co nás dnes napadne, si někam zapsat, a  tyto originální myšlenky uskutečnit, jakmile budeme více času, možností a klidu.  

Dnes vyniknou naše organizační vlohy a schopnosti, chystáte-li se dnes něco zařídit, přemístit, přestěhovat, naplánovat, rozjet, vymyslet či zorganizovat, pak vězte, že právě dnešní den je velmi vhodný. Merkurt v opět vzdušných vahách dnes ulehčí i vzájemnou komunikaci s ostatními, kdy si otevřeně mnoho věcí vyjasíme a pochopíme a to v dobrém slova smyslu.

Luna nám na obloze začíná ubývat, proto i na úrovni tělesné vše, čeho se nyní budeme zbavovat, půjde mnohem snadněji, jako jsou například všechny formy závislosti, ať už na cigaretách, alkoholu či jiných návykových látkách. Stejně tak i dietní režimy, různé redukční diety, kila navíc, zbavování se škodlivých látek z těla bude dnes umocněno.


Denní předpověď a rady na čtvrtek 6. listopadu od Ilony 

Dnešní den bude mít magickou podobu a jeho energie budou silné. Večer, přesně ve 23:22 hodin nastává úplněk. Je to nejdůležitější a nejsilnější fáze putování Měsíce po obloze, kdy silné, mužské energie Slunce stojí přesně proti, v tzv. opozici na ženské, jemné energie Měsíce. A zde je největší konfikt, střed zájmů, obrovský rozdíl, kdy každý stojí na jedné straně a jen velmi těžko se hledá ten správný střed. Pokud tomu počasí dovolí, můžeme dnes v noci na obloze spatřit silnou zářící kouli, která na sebe bude upozorňovat, že převzala svoji vládu a vliv a mnohým lidem nedá pokojné spaní.  

Co přináší úplněk, proč se o něm tolik mluví a píše? Luna, neboli Měsíc vládne a ovlivňuje naše city, emoce a naše vnitřní přesvědčení, naši intuici. Má sílu mnohem větší, než si kdo umíme či chceme představit a připustit. Jedná se o obrovské napětí v nás samotných, kde je doslova a do písmene cítit toto i ve vzduchu, a ti citliví, vnímaví a intuitivně založení moc dobře vědí, o čem je řeč. Vliv úplňku sebou přináší celkovou nervozitu, kdy i zvířata se chovají jinak, jeho sílu můžeme zaznament v podobě přílivů a odlivů a jestliže jste toto měl někdo možnost vidět na vlastní oči a stát u přílivu, na dně moře či oceánu, které se k Vám neodvratně míří a Vy musíte rychle ustupovat, aby Vás tato masa vody nesebrala sebou, jistě potvrdíte, že jde o velmi silné zážitky. Úplněk sebou přináší také zvýšenou kriminalitu, větší množství porodů, náměsíčních lidí, více houkajících sanitek, operace v této době jsou velmi komplikované, náročné, kdy jen velmi těžko a dlouze se pak hojí a regeneruje tělo jako takové. Proto je dobré se v době úplňku veškerým operačním zákrokům vyhnout, nejsou-li nezbytné v souvislosti s ohrožením života. Zejména pak zákroky v oblasti krku a šíje, mohou být spojené s velkými potížemi, takže jestliže chcete nechat vytrhnout svým dítkám mandle, raději pár dní posečkejte.

Tyto silné energie jsou vhodné pro různé rituály, kouzla, meditace a relaxace. Dnešní úplněk, kdy Slunce stojí v silném, magickém, tajemném a okultním Štíru, to bude hodně silné. Luna stojící v opozici je v Býku, proto jsou dnešní rituály vhodné zejména pro přitáhnutí si peněz, majetku, financí, práce, nemovitostí, vzdělání, úspěšně zvládnutých zkoušek, konkurzů, pohovorů, trvalých, hodnotných a praktických záležitostí.

Luna, tedy naše city, představující naše tekutiny v těle je vyrostlá nyní na maximum, proto může zlobit i naše vodní hospodářství v těle, které se budou projevovat formou oteklosti celého těla, či jen některých míst a snížené funkce lymfatického systému. Je velmi vhodné a prospěšné dnes a zítra v pátek věnovat zvýšenou péči svému tělu, aby bylo v souladu s duševní pohodou a správně zvolenými potravinami, tedy nejlépe zvolit jídla kvalitní, domácí, nikoliv žádné polotovary a uměliny. Raději si sedněte či lehněte s nějakou pěknou, kvalitní knihou a studujte, vzdělávejte se a získávejte potřebné informace a znalosti, které se Vým budou do budoucna hodit. Ze sravy je dobré upřednostnit obilniny, hrášek, okurky, kořenovou zeleninu, banány a citrusové plody.

Numerolgicky je dnešní den, stesjně jako šestka taková pod vlivem Venuše, což jsou stejně jako Luna stojící právě v Býku nanzačující potřebné požitky, jak zělesné, smyslné, tak umělecké, či spojeníé s dobrým jídlem a pitím. také zde patří potřeba lenošení, pohoda a klid. Ďábel, náš vnitřní našeptávač, což je dnešní karta dne, nás bude nabádat, lákat, a proto se nenechte zlákat na na skvěle a dobře se tvářící nabídky, zejména ty finančně zajímavé, či muže, kteří se Vám budou dvořit, za vším se může skrývat nějaké ale....., tak raději prověřujte, než začnete věřit. Pekelné síly Vás nenechají na pokoji a budou to na Vás všemi možnými prostředky zkoušet, aby Vás svedly a zlákaly... 


Denní předpověď a rady na středu 5. listopadu od Ilony 

Přesně za měsíc zde máme Mikuláše a pak se velmi rychlým krokem posuneme k blížícím se vánocům. Již nyní na náš všude vykukují lákače a poutače upozorňující, že se vánoce blíží, abychom náhodou někdo nezapomněli.

Numerologická vibrace dne dnes naznačuje vcelku pohodový a vydařený den, ale bude to na každého působit jinak, zcela individuálně podle jeho zásluh a předchozího snažení. Spíše je to ve smyslu vyváženosti, kdy se nám bude navracet, vše co jsme investovali do sebe, druhých a svého okolí, a to tak, že jak jsme sázeli, tak nyní budeme sklízet, tedy to pěkné a milé, ale i to ne zrovna ideální. Je třeba být vůči sobě otevření a hlavně odhadnout zejména v dnešní den tu správnou míru a nalézt ten správný střed. Pokuste se držet se svých názorů a přesvědčení, zejména cítíte-li to tak, a nenechte se ovlivňovat druhými, jsou to jejich názory a ty jsou dobré pro ně, nikoliv pro Vás. Dnes je vhodný den k seberealizaci, něco uskutečnit, začít, něco, co Vás obohatí a přinese následné plody a úspěchy. Buďte dnes tvořiví, studujte, vzdělávejte se, tvořte, vymýšlejte, vyrábějte, reklamujte a nechte se vést svojí intuicí. Rozum dnes není to, čeho bychom se měli držet, ale naopak je lepší dát průchod svému hlasu srdce a naslouchat svému nitru.

Luna stojí až do večerních hodin stále v Beranu, tedy ještě pocítíme doznívající energie akčnosti, bojovnosti a přímočarosti, kdežto večer už si budeme chtít zalenošit, uvolnit se, dát si něco dobrého k pití či jídlu. Její opozice, tedy opačný vliv s Merkurem však naznačuje i opoziční jednání, zejména na úrovni slov, spojené s duševní nevyrovnaností, spory s určitými lidmi, napětí a nepokoji. Budou dnes u mnoha lidí akutní potřeby cítit volnost a svobodu v našem jednání, kdy budeme mít chuť a touhu pustit se do něčeho odvážného až adrenalinového. Venuše s Marsem, symbolizující muže a ženu stojí v pěkných harmonických vazbách, tedy vtahy, které mají pevné základy a nic neřeší, budou pěkné, plné porozumění a vzájemných sympatií.

Na úrovni těla je důležité dodržovat pitný režim, zejména pak ti, co trpí na bolesti hlavy. Zhoršení zdraví by mohli zaznamenta Berani, Štíři, Váhy a Kozorohové. Lidem trpící na bolesti hlavy pomůže také čerstvý vzduch spojený s procházkou namísto syntetických škodlivých preparátů, které se tváří, že pomohou od bolesti. Ve skutečnosti jen tyto bolesti potlačí, a je třeba si uvědomit, že skutečná příčina veškerých zdravotních potíží tkví zcela jinde, a to v psychice, a tedy i v hlavě, tam je centrum všeho, tak si dávejte pozor, na to jak smýšlíte a na to, co vysíláte...


Denní předpověď a rady na úterý 4. listopadu od Ilony 

Téma dnešního dne: myšlenky, nápady, karmické vlivy a důležitost svého „já“. Slunce na sebe dnes upoutává pozornost od ostatních planet jak pozitivní, tak i negativní. Znamená to, že se mnoho lidí může podvědomě či vědomě podřizovat silnějším vlivům lidí ve svém okolí, ať už se jedná o vztahy partnerské, přátelské či pracovní. Ke slovu jistě dnes přijde i ješitnost, samolibost a pocit vnitřní nespokojenosti.

Luna stojí od včerejšího dne v akčním, bojovném Beranu, kdy se nenecháme nic jen tak líbit a tento vliv sebou právě bude přinášet tyto stavy nespokojenosti a vnitřních konfliktů. Ve vzduchu bude silný vliv citového, impulsivního chování, zaujetí, nasazení, vůle a také patřičné odvahy jít si za svým a své zájmy a přesvědčení si také patřičně uhájit.

Karty na dnešní den ukazují na setkání se s minulými, karmickými vlivy a nevyřízenými účty lidí mezi sebou. Mohou se u některých jedinců projevit sklony k zášti, aroganci, egoismu a nadřazenosti vůči druhým, kterou mohou dávat poněkud nezdravým způsobem najevo, zejména mají-li nějakou nadřazenou funkci či vyšší moc. Pro ty ostatní to znamená nenechat se zastrašit překážkami a možnými komplikacemi a nebát se začít znovu, protože to může to být tentokrát právě to pravé, lepší a nové. Znamená to nebát se změn, ač budou jakkoliv nepříjemné, ale naopak jít vstříc novým výzvám a možnostem, které budou ve finále velmi přínosné, i když to tak zrovna dnes nemusí vypadat. Nechte za sebou vše neplodné, co dosud nefungovalo, co Vás vyčerpávalo, ať už se jedná o vztahy, práci, hádky či cokoliv, co Vás delší dobu sužuje a  nikam nevede. Dnešní den je vhodný k jakýmkoliv  změnám, a to i za cenu rázného rozhodnutí, či ukončení něčeho nefungujícího. Věřte, že to bude nakonec k Vašemu prospěchu a užitku. Nepodléhejte vnitřnímu strachu a obavám se změn, ale naopak se pokuste jít vstříc novým výzvám a možnostem, které Vás mohou posunout o velký kus v životě dál.

Mars na obloze stojí v pozici dodávající nám všem sílu, odvahu a pracovitost, kdy dnes spolupracuje velmi pěkně s Merkurem. Toto spojení ukazuje na rychlé vhledy, náhledy, pohotové reakce jak na úrovni myšlení, chování tak i fyzické úrovně. Dnešní den může být sice náročný, ale ve finále velmi plodný a úpěšný, zejména pro ty, co se nebojí vzít osud do svých rukou a umí se chopit výzev a příležitostí.

Přeji všem krásný den a Karlům a Karlám vše nejlepší k jejich svátku!


Denní předpověď a rady na pondělí 3. listopadu od Ilony

Jaké jsou dnešní seskupení hvězd a planet na obloze? Slunce v těsné blízkosti Venuše, planety lásky stále stojí v podmanivém a charismatickém Štíru, jehož tématem je hloubka, silné city, emoce, tajemno, záhady a také sexuální témata. Obě planety (i hvězda) jsou pěkně podpořeny dalšími planetami, včetně Chirona, takže tato témata budou bezproblémová.

Měsíc bude stát až do večerních hodin v soucitných, jemnocitných a silně vnímavých Rybách, tedy během dnešního dne pocítíme v sobě přecitlivělost na určittá slůvka a gesta od svého okolí, které můžeme brát až příliš osobně, ač tomu tak ve skutečnosti nemusí vůbec být. Také příklon k alkoholu a návykovým látkám spolu s rostoucím Měsícem na obloze má mnohem silnější vliv a dopad na naše tělíčka i naše zdraví, proto je dobré příliš těmto látkám neholdovat a umět najít tu správnou míru a schopnost říci si dost. Zejména lidé citliví, vnímaví, alergičtí a oslabení by se měli dávat zvýšený pozor na to, co jedí, pijí a vůbec na vše, co přijímají, neboť nyní za rostoucího Měsíce na ně vše působí mnohem silněj a výrazněji, a to jak to dobré, tak i to negativní.

Měsíc dnes svírá pěkný harmonický aspekt se Sluníčkem, tedy oblast vztahů a blízkých intimních vazeb bude dnes v souladu. Co se týče Merkura, neboli oblast komunikace a našeho myšlení, ten už tak idealisticky nevypadá a vzhledem k postavení karmických prvků v jeho blízkosti jsou zde možné dohady a rozdílné názory, zejména pak s horkokrevnými i chladnými hlavami, jako jsou Berani, Váhy a Kozorohové. Ti aktivní a činorodí, co mají jasno v tom, co chtějí, si půjdou za svým, s potřebnou dávkou odvahy, průbojnosti, vůle a síly, akorát by neměli zapomínat, kdy mají dost a neměli by jet na doraz svých fyzických sil a možností. Zde je dobré si uvědomit, že práce neuteče a je také dobré nezapomínat na odpočinek a relaxaci. Vzhledem k Luně stojící v Rybách, je práve dnes vhodnou relaxací jít si zaplavat, zasaunovat či zacvičit vodní aerobik.

Co se týče numerologických vibrací dne, den je pod vlivem plodnosti, tvořivosti a lásky. Někteří, příliš přecitlivělí a sensitivní jedinci mohou dnes zaznamenat jakousi nucenou pauzu, pocit stagnace a přílišné pasivity, odevzdanosti a bezmocnosti v určitých ohledech, tedy neschopnosti pohnout se z místa. Jedná se o pocit uvíznutí ve slepé uličce, kdy se nebudou vědět rady a pomoci. Vyčkejte do večerních hodin, tyto energie se zlepší a Vy chytnete tzv. druhý dech.

Během dne stále proplachujte své ledviny, nejlépe lymfatickým čajem, který Vám z těla vyloučí toxiny a škodliviny a zvýší tak Vaši obranyschopnost organismu. Masírujte své nohy, nejlépe pak chodidla, ve večerních hodinách se pak energie přesune na opačnou stranu, a to do hlavy, a zde je důležité dodržet pitný režim, nejlépe kolem 19  hodiny večerní.


Denní předpověď a rady na neděli 2. listopadu od Ilony

Máme zde dušičky, čas vzpomínání na naše drahé zemřelé, kdy mnoho z Vás navštíví hřbitovy a zapálí svíčky. Jistě ani dnešní vibrace dne pod vlivem čísla jedenáct není náhoda. Jedná se o velmi silné spojení s minulostí, stejně jako číslo dnešního dne, což je dvojka, ovlivněmá Lunou, tedy našimi hlubokými kořeny, rodinou, geny, city a pocity. K tomu stojí Luna, zastupující dvojku dnešní den v Rybách, které jsou o soucitnosti, vzpomínání, citlivosti, vnímavosti a našich genetických předcích. Luna se jistě ne náhodou právě dnes na obloze objímá s Neptunem, který ukazuje na jiné světy spolu s Chironem, jež naznačuje staré bolesti, křivdy a smutek. Toto postavení je v harmonické vazbě na Pluto, což je planeta ransformace, tedy umírání a znovuzrození. Také tarotová karta pod číslem jedenáct znamená Spravedlnost, a zde není třeba jistě žádných slov a vysvětlování, pouze mé oblíbené rčení: „Jak kdo zasel, tak také sklidil, či sklízí...“.Slunce stojící v Plutu, stejně jako Venuše a Saturn, Vzestupný karmický měsíční uzel ve vztahových Vahách toto vše podtrhuje. Tedy konstelace na nebi vyjadřují naprosto přesně význam dnešního dne.

Nedělní den bude pohodový, spojený s milostnou fantazií a erotickými hrátkami. Emoce a vášně budou silné, váznout to může trochu v komunikaci a správně volených slovech, proto je lepší raději občas mlčet, než něco říct za každou cenu. Spíše nechte promluvit své něžné city, jak rozum, tedy to, co skutečně cítíte ve svém srdíčku, svoji intuici, ne logiku, jak by to mělo být či jak je to správné.

Na úrovni tělesné je dobré dnes vhodné posilovat chodidla, konkrétně plosky nohou nějakou masáží, tlakem, chození v masážních pantoflích, či pomocí jiných akupresurních metod či pomůcek. Pohlídejte si svůj jídelníček, zejména pak alergici. Vhodný je čistící a lymfatický čaj, který zároveň prohřeje.


Denní předpověď a rady na sobotu 1. listopadu od Ilony 

Dnešní den je numerologicky i astrologicky pod silným vlivem Saturna, obávané planety, která sebou přináší osudové zkoušky, nepříjemnosti, překážky a potíže v našich snech, plánech a touhách. Planeta Saturn bývá přezdívána jako přísný učitel, který nás prověřuje, zkouší, ale také se díky tomu mnoho naučíme a pochopíme. Jistě si každý z nás vzpomene na doby školní docházky, na přísné učitele, kteří po nás něco chtěli a neměli jsme je v té době rádi. Ale při zpětném zamyšlení se zjistíme, že právě oni nás nejvíc naučili narozdíl od těch hodných a oblíbených učitelů (učitelek) a profesorů (profesorek).  V dnešním horoskopu dne je Saturn postaven nepříznivě na další planety, což se bude projevovat jako sklony ke smutku, depresím a tendenci vidět věci a jejich vývoj spíše z té negativní stránky (viz. výše-úhel pohledu). U labilních lidí se tedy zvýší sklony k melancholii, s pocity osamění a nepochopení druhými. I dušičkový čas nám připomíná naše drahé zemřelé, takže pocity smutku, lítosti a zármutku jistě udělají své a návštěvy na hřbitovech v nás zanechají také velkou stopu na duši. Nicméně venku je krásné počasí, spojte toto s pěknou procházkou, a vzhledem k postavení Luny ve Vodnáři Vám čerstvý vzduch jen prospěje a pročistíte si tak hlavu.

V tarotu přináleží Saturn kartě zvané „Kolo štěstí- kolo osudu“. Znamená to jakousi životní fortunu, kdy se nám toto kolo osudu každého z nás točí a občas se zastaví, kdy i my cítíme a poznáváme, že jednou jsme dole a podruhé zase nahoře. Je to zcela norrmální a přirozené, vše se ve vsmíru točí, včerteně naší matky Země, v našich energetických centrech jsou to čakry, apod. Význam této karty a tedy i dnešního dne spočívá v tom, že se nám mohou v životě objevit nečekané události a záležitostti, které jsme nemohli ovlivnit a které se dějí bez jakéhokoliv našeho přičinění. Mohou být jak negativní, tak i pozitivní, jde o úhel pohledu, tedy  sklenice dopolovic naplěná vodou: je poloprázdná nebo poloplná? Stejně tak dnešní události na první pohled se zdající jako nepříjemné, či omezující moho být nakonec v náš prospěch, což nepoznáme hned, ale za nějaký čas a ne nadarmo se říká: „všechno zlé je na něco dobré...“

Merkur, planeta komunikace, setkávání se s příbuznými je dobře ozářen, tedy návštěvy u příbuzných a známých budou probíhat vesměs hladce a v poklidu. Citliví a vímaví lidé s jasnozřivými schopnostmi se dnes mohou snadněji naladit na „jiné světy“ a jiné energie, den je také vhodný k různým meditacím a rituálům. Venuše, planeta lásky, vztahů a vzájemné pohody je dnes pěkně postavena, tedy vztahy mající pevné základy budou zažívat příjemné dny, ovšem u partnerství, kde není vše v pořádku by se mohly objevit potíže a nepříjemnosti, které dnes budete nuceni řešit, a to dosti razantně, byť jen tím, že řeknete tomu druhému na rovinu, co dlouho držíte v sobě. Mentální a tělesná energie je podpořena velmi pěkně, což přeje pohybu jako takovému, fyzickým pracím, ale i schopnosti si jít za svým, i bez ohledu na druhé, a schopnosti dojít tak svým touhám a vizím.

Do 17 hodiny odpolední dokážeme být v mnohém tak nějak nad věcí, ovšem v podvečerních hodinách už se energie změní a naše city budou více jemnocitné, citlivé až přecitlivělé. Smutní a depresivní lidé by mohli mít vetší příklon k alkoholu a jiným návykovým látkám, pozor na to. Zejména dnešní večer, pokud někam vyrážíte za zábavou, buďte střídmí v alkoholu, který dnes Vaše tělo bude mnohem více absorbovat jak v jiné dny a tedy účinek těchto látek bude silnější, bohužel v tom negativním slova smyslu. Takže pokuste se odhadnout tu správnou míru a nepřehánějte to!


Denní předpověď a rady na pátek 31. října od Ilony

Tak zde máme poslední říjnový den, dušičkový čas. Luna je nyní na návštěvě u volnomyšlenkářského Vodnáře, kde si s ním velmi dobře rozumí a mají si jistě vzájemně co říct. Téma dnešního dne bude uvolněnost, nevázanost, nápaditost, originalita s touhou něco zajímavého zažít. Pátek je pod nadvádou planety Venuše, která se na obloze právě objímá se Sluncem a má vcelku harmonické vazby na jiné planety.

Numerologické vibrace dne ukazují na posílenou mentální aktivitu a duševní svěžest, stejně jako vodnářský vliv. Znamená to, že dnes se nám do hlavy porhnou samé skvělé nápady a budeme vynikat originálním myšlením, kdy nejen druhé, ale i sami sebe překvapíme tím, kde se to v nás bere.

Venuše je harmonickém krásném spojení s Marsem, což je krásná indicie pro vazby mezi mužem a ženou, tedy naplnění ve stávajícím vtahu a možnost nového partnerství a seznámení se u nezadaných. Vzhledem k tomu, že máme před sebou páteční večer, kdy většina lidí nemusí vstávat zítra do práce, je dobré si večer zajít na skeničku dobrého vína či sektu, na romantickou večeři, na koncert, do divadla či si doma připravit krásný večer strávený ve dvou. Podpořeno svíčkami a provoněným bytem tato atmosféra udělá své.

Na úrovni tělesné je dobré věnovat zvýšenou péči spodní části nohou, stejně tak achilovkám a patám. Sportovci by je dnes neměli příliš namáhat, nebo si pomoci nějakou orézkou či stahujícím obvazem, aby byly co nejméně namáhány.


 
Denní předpověď a rady na čtvrtek 30. října od Ilony 

Jak to dnes vypadá na obloze? Planety to mají sebou tak všelijak, nicméně dnes se vzduch pročistí a náročné vlivy včerejšího karmického dne už jen pomalu doznívají, a to ještě trochu během dopoledne. Zejména to včera jistě pocítili ti, co se k druhým nechovají zrovna nejlépe, kdy se jim mohlo něco „vrátit“, a to i s úroky.

Kolem 14-té hodiny již ucítíme všichni uvolnění a lehkost, kdy budeme schopni se nad věci, lidi, události a záležitosti povznést, narozdíl od uplynulých dvou dnů. Dokážeme se snadněji udržet nadhled, budeme přátelštější a vstřícnější, vyjma ovšem svých vnitřních citů a pocitů, ty hned tak někomu neotevřeme a pokud ano, tak jen těm, kterým důvěřujeme.

Rozbouřené emoce včerejšího dne se dnes zklidní, mnoho věcí se vyjasní, vysvětlí a dá se do pořádku, i když to může stát poměrně dost úsilí, snahy i nervů. Komunikace ještě může dnešní den poněkud drhnout, ale alespoň se projeví snaha se snahou pochopit ty druhé a nejen sebe.

Vibrace dnešního dne je číslo 11 a ne náhodou právě jedenácté znamení zvěrokruhu je Vodnář, kde právě dnes stojí i Luna. Co to znamená? Že budou zesíleny naše anténky na hlavách, tedy schopnost většího příjmu intuice a jasnozřivosti, kdy nám tzv. něco zhora bude chodit a my bychom to něměli (zejména melancholici a cholerici) chtít za každou cenu pochopit rozumem, ale měli bychom to brát, tak jak to a pokud tuto svoji intuici, neboli hlas srdce poslechneme, budeme se podle ní řídit a také se tak zachováme, uvidíte, že věci jsou mnohem snažší, jednodušší a nenaděláte tolik chyb a zbytečných nedorozumění.

Ve večerních hodinách se příliš nedohadujte se svými příbuznými, spíše se raději pokuste vyhnout se větším diskuzím s nimi. Energie dnešního dne na nás budou dne půsbot uvolněněji a lehčeji, kdy ani my nevydržíme chvíli v klidu či na jednom místě, s podvědomou touhou pobíhat, něco vyřizovat a mentální činorodostí.

Na úrovni tělesné máme dnes posílenou oblast nohou, přesněji od lýtek až po chodidla, kdy je také dobré odpočívat s nohami nahoře a ulehčit tak svému krevnímu řečišti, masírovat nohy, lýtka a popíjet pohankový čaj. Pokud jste dnes doma, je vhodné vyvětrat peřiny a pořádně i celý byt či dům. Zbytečně se nerozčilujte a nepřetěžujte svoji nervovou soustavu, spíše si pusťe nějakou klidnou kvalitní hudbu a pokuste se řešit věci se smíchem. Neměli bychom dnes namáhat ani své oči,  a spíše si je procvičit pomocí cviků oční gymnastiky. Den přeje procházkám v přírodě, relaxaci, meditaci a rozjímání.


 
Denní předpověď a rady na středu 29. října od Ilony

Dnešné středeční den bude hodně o slovech, ať už v podobě psané či mluvené. Téma dne je komunikace, ale dnes spíše z toho negativního úhlu pohledu, což předznamenává hádky, konflikty, nedorozumění, zejména ve vzájemných vztazích s okolím. Dnešní den pod vibrací čísla 29 napovídá již mnoho o karmě a vyřizování si strarých účtů a vzhledem k postavení Merkura, který je dnes pod palbou náročných konstelací včetně karmicých bodů je toto bohužel podpořeno. Pokud si na Vás někdo dnes bude chtít vylít zlost, nadávat Vám a za něco Vás kritizovat, usmějte se na něj a nenechte se strhnout jeho rozbouřenými emocemi a řešte to v klidu. Počítejte do pěti, než něco řeknete, nadechněte se a hlavně zůstaňte nad věcí, neklesněte na úroveň toho druhého!. Co se týče těch nejbližších vazeb, partnerských a intimních, tam už to vypadá mnohem lépe, klidněji a vstřícněji.

Vibrace dne přejí zaujetí pro práci, nasazení plných sil a celkovému vypětí. Mnoho z Vás se dnes může setkat s něčím nečekaným, nepříjemným, co Vás nemile překvapí. Nenechte se rozhodit, napětí a vibrace ve vzduchu jsou až příliš silné, holt devětadvacítka dnes udělá své. Lidé ve Vašem okolí  budou více tlačit na pilu, aby získali výhody a prospěch spíše pro sebe, jak se říká, každý si bude hrabat na svém písečku. Empatie a spolupráce s druhými se dnes až tak dařit nebude.

V oblasti tělesné je dobré pokračovat v promazávání kůže na celém těle, tedy od kosmetických, zkrášlujících krémů a zákroků až po záda, kolena, lokty a paty.  


Denní předpověď a rady na úterý 28. října od Ilony 

Téma dnešního dne: rychlost, akčnost, pružnost, bojovnost a neústupnost. Až příliš mnoho napětí je dnes ve vzduchu, i když za oknem to vypadá velmi krásně a přímo svádí někam vyrazit. Pozor však dávejte na cestách, jeďte raději pomalu, sundejte nohu z plynu a zbytečně nepředjíždějte, někdy je lepší jet pomaleji, ale zato bezpečněji.

Na druhou stranu tyto energie přejí velké odvaze a statečnosti, takže jestliže máte z něčeho strach, něco dlouho odkládáte či nechcete řešit, pak právě dnes je vhodná doba. Všichni v sobě po celý den poneseme a pocítíme velký příliv enegie, a to nejen mentální, ale i fyzické. Mnozí z Vás budou zažívat pocity, kdy budou velmi neústupní, s potřebou ukázat svou dominanci druhým, s pocitem mít věci pod kontrolou. Tento vliv povede k tomu, že mnoho lidí dnes bude mít tendence přepínat své síly a pojednou tzv. až na doraz, za hranice svých fyzických i psychických možností, tak pozor na to!

Venuše ve Štíru dává tušit zvýšené jiskření sexuálního tématu, zejména máte-li v blízkosti nějakého Štírka či Štírku, určitě víte, o čem je řeč. Bohužel tento vliv by mohl mít i negativní dopad, co se týče zvýšené kriminality. Štíři, Rybky a Kozorohové dnes pocítí touhu si své okolí podmanit, s touhou mít buď všechno, nebo nic.  

Luna dnes stojí v studeném a chladném Kozorohu, což sice moc nepřeje citům, ale zato podpoří větší soustřěděnost, pevnost a vytrvalost, s touhou jít si za svým a také to získat, i když někdy za každou cenu. Lidé kolem Vás, možná i Vy samotní budete více „tlačit na pilu“, takže pokud se tento vliv využije konstruktivně a efektivně, může to být velmi přínosné. Konkurenčí boje, soutěžení, dokazování své moci a převahy, konflikty a nedorozumění dnes staké mohou přijít ke slovu až příliš často.  

Na úrovni tělesné je dnes dobré podpořit, promazávat, procvičovat a rehabilitovat pohybový aparát,  a věřte, že než dlouhé sezení u počítače, je mnohem lepší se jít projít na čerstvý vzduch, kde se Vám také okysličí Vaše mozkové buňky a pročistí se plíce. Dnešní den je vhodný pro různé mazání, zábaly, péči o kůži, o kosmetické, kadeřnické a pedikérské procedury, které dnes provedené budou mít dlouhodobější a větší efekt, jak v jiné dny. 


Denní předpověď a rady na pondělí 27. října od Ilony

Luna po celý dnešní den bude stát v akčním Střelci, proto i energie dnešního dne budou plné aktivity, energie, větší spontánosti, optimismu, nadšení a vzhledem k dnešní vibraci dne pod vlivem čísla osm, je toto vzájemně podpořeno a umocněno ještě dobrým, rychlým uvažováním, pohotovými reakcemi, bystrostí a také organizační vlohy a potřebou a vnitřním nutkáním něco udělat či zařídit, což nás nenechá dnes nikoho jen tak sedět bez činnosti.

Luna na sebe váže velmi pěkné vazby spolu s ostatními planetami, což symbolizuje a naznačuje celkovou klid, pohodu (zejména doma), uvolněnost, ale také sklony utrácet, s potřebou koupit si něco netypického až výstředního. Takže dámy, co máte rády odvážné modely, je dobré vyrazit, kdy je velký předpoklad, že právě dnešní „úlovek „ jistě splní Vaše očekávání.

Merkur stojící ve Vahách hovoří o schopnosti dívat se na věc, lidi a situace z obou stran, tedy lepší vede k lepší objektivitě, ale tím pádem i větší nerozhodnosti. Co se týče učení, jazykových schopností a intelektu, dnešní den je dobře podpořena a ozářena paměť, myšlení i cítění, kdy se obě hemisféry, jak pravá tak i levá vzájemně propojí a budou se harmonicky doplňovat a spolupracovat nazvájem, tedy rozum bude za jedno s city a intuicí, což nebývá tak často.

Den přeje také lásce, romantice, zamilovanosti, platonickým láskám, snění, ale i idealizaci druhých. Akční a bojovný Mars včera v neděli vstoupil do jinak klidného a chladného Kozoroha, takže zde se jejich energie spíše střetávají, jak podporují, což ubírá akčnosti, ale pro změnu přejí cílevědomosti, tvrdosti, tvrdohlavosti, ale i vytrvalosti.

Luna na obloze dorůstá a přibývá, stejně jako písmeno D, které s tímto vlivem symbolicky spojeno. Znamená to, že roste a má mnohem větší efekt také na vše, co jíme, co pijeme, přijímáme i na to, jak  myslíme, a to nejen to pozitivní a zdravé, ale i to negativní, takže je dobré omezit veškerou chemii, syntetické preparáty, doplňky stravy, léky a potraviny s „éčkami“. Naopak tělo mnohem lépe vstřebá a využije ty přírodní vitamíny a minerály, tedy nezapomínejte na dostatek ovoce, zeleniny a pestrou a bohatou stravu. Namísto přepálených, přesolených brambůrek či sladkých bonbónů si dejte jablko, banán, sušené ovoce či rozinky a uvidíte, že se i budete cítit mnohem lehčeji a lépe.

Na těle jsou dnes energeticky podpořena stehna a pánevní oblast, takže je dobré si jít zaběhat nebo se jít alespoň projít, namísto jízdy autem či dopravními prostředky. Ideální je dnes podporovat játra, které se budou lépe regenerovat jak v jiné dny, a zde doporučuji Ostropestřec, Chlorellu, Spirulinu  či „béčka“.

Pokuste se dnes zpomalit a ubrat na plynu na motorkách a v autech, prootže horkokrevné hlavy dnes bzdou mít potřebu na „na to šlápnout“, tak zbytečně neriskujte, zpomalte, protože dnešní vibrace ukazují i na zvýšené sklony riskovat, nehody a poranění!


Denní předpověď a rady na neděli 26. října od Ilony 

Nedělní den už bude mnohem poklidnější, od včerejších rozbouřených emocí. Luna se v brzkých ranních hodinách přesunula do ohnivého Střelce, který už tak nebude vše řešit, ale spíše se bude chtít bavit, neco zažít a užít si života a jeho krás.

Pokud dnes budete něco plánovat, zkuste se nad tím zamyslet, a to velmi důsledně, zda je skutečně možné, co jste si vytýčili, protože dnes budeme mít spíše tendence ke snění a tedy i ke stavění spíše  vzdušných zámků, jen k reálným představám. Hlavně Střelci a Ryby mohou více mluvit, jak realizovat, tedy budou mít mnohem více slov jak samotných skutků. Nicméně mají potřebu se vypovídat a dostat ze sebe emoce ven, tak jim v tom dopomožme, máte-li někoho takového ve svém okolí. Vyslechněte je, pokývejte hlavou, že jim rozumíte a chápete je, a už toto je naplní dobrým pocitem spokojenosti. Když se k tomu přidají milá slůvka, úsměv a laskavé objetí, pak není co dodat

Jinak energie dnešného dne nebudou nikterak výrazné, tedy by tento den měl proběhnout povětšinou v klidu, bez nějakých větších zádrhelů a konfliktů. Energie dne budou přát vyrvalosti, pokud máte nějaký tréning, či náročný úkol, půjde Vám dnes toto snadněji a více se do všeho „zakousnete“ a to naplno, s tím, že budete mít i zvýšené množství fyzické síly a muži i testosteronu! Je dobré se zaměřit na lymfatický systém, hodně doplňovat tekutiny a uvařit si lymfatické čajíky, které zároveň zahřejí v těchto chladnějších dnech a udělají tělíčku hodně dobře na úrovni zdravotní i tělesné.


Denní předpověď a rady na sobotu 25. října od Ilony

Až do 22-té hodiny večerní je Merkur v tzv. fázi retrográdní, tedy ve zpětném chodu, kdy do tohoto  couvajícího pohybu vstoupil 4. 10. 2014. Znamená, že opět od dnešního večera nabere svůj přirozený pohyb vpřed a jeho vliv, efekt, účinek a energie tak mohou znovu vyniknout ve smyslu lepší, pohodovější a také přímočarejší komunikace. Opět můžeme v klidu podepisovat smlouvy, cestovat, kupovat počítače, auta a jiné technické vymoženosti. Také změna pohybu Merkura má jistě co do činění se změnou letního času, kdy se také dnes v noci vrátíme ke svému přirozenému času, kdy ručičky na hodinách budeme posunovat o hodinu zpět.

Energie dnešního dne jsou pod doznívajícím vlivem novoluní a Štíra, kde jak jsem psala v předchozích příspěvcích budou na povrch vyplouvat vnitřní, staré žáště, křivdy a hluboké emoce. Zejména ti, co mají v sobě zlo, příkoří a mnoho negativních postojů budou útočit na druhé, stejně jako ten Štír v přírodě a budou chtít kousnout, uštknout a vypustit svůj paralyzující jed. Ve vztazích se to bude odrážet tak, že se Vám některé osoby budou chtít dostat tzv. až pod kůži, zejména pak Štíři, Váhy, Střelci a Kozorohové. Ti, co mají své ego v pořádku a nemají je nikterak pošramocení a narušené, budou vycházet s druhými a se svým okolím bez potíží. Ti útoční, kritiční a bojovní by měli pochopit, že v jejich věčné nespokojenosti se ve skutečnosti odráží jejich vlastní já, kdy se jedná o tzv. zrcadlení. Nicméně i zde platí: „kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá“ (a já dodávám hodně hluboko..) a také a další: „jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá“...

Numerologické vibrace dnešního dne hovoří o sčítání starých účtů, u depresivních osob, starších lidí a chronicky nemocných se objeví zvýšené sklony k pesimismu, zhoršenému zdraví a úbytku sil. Tento vliv je také vidět u Luny stojící velice blízko konzervativního, neústupného, smutného, neemočního a konfliktního Saturna.

Venuše, planeta lásky je dnes v harmonických vazbách, kdy se mnoho lidí dnes může romanticky zamilovat a ti zadaní mohou prožít pěkný romantický den, ideálně spojený s nějakou procházkou či výletem. Merkur ukazující na cestování je také pěkně aspektován takže přeje cestám a výletům. Nepřehánějte to dnes s prací, nechte si něco i na jindy, raději odpočívejte a relaxujte. Štíři, Býci, Kozorohové, Panny a Berani zejména. V opačném případě by se na Vás mohl podepsat stres. Na zahradách a zahrádkách je dobré se zbavovat listí, suchých větví, haluzí a nezapomeňte na péči a ošetřování stromů. Na oblasti tělesné jsou dnes vhodné zábaly, mazání a masky na kůži, včetně detoxikačních svíček a náplastí.


 

Denní předpověď a rady na pátek 24. října od Ilony

Vliv včerejšího štířího novoluní je bezesporu stále silný. Štír je spojen s obrovskou hloubkou a to nejen na úrovni citů. Proto i vibrace dnešního dne budou v duchu vynášení skrytého na povrch, na světlo, kdy mnohé pravdy vyjdou najevo, stejně tak jako staré křivdy, bolesti, žášť a nevyřčené pocity. Původní vládce tohto znamení byl Mars a ten dádá propojení rychlého, náhlédu vhledu, našeho prozření, rychlého myšlení a přílivu silných, hlubokých emocí a vášní. Vibrace dnešního dne budou o velmi silné intuici, vnímavosti, touze, instinktu, sexualitě, obrovské vnitřní vůli, zvýšené citlivosti, ale i tvrdohlavosti.

Novoluní na obloze poznáme podle toho, že Měsíc není vidět, kdy nám ukazuje svoji „černou“ tvář, stejně jako znamení Štíra je temné, hluboké, spojené s obrovskou intenzitou všeho, co dělá. Astronomicky tak Měsíc leží nejblíže ke Slunci z pohledu ze Země. Je to jedna z prvních fází jeho putování po obloze, kdy se začíná měsíc teprve „rodit“, tedy i všeho, co čeho se v těchto dnech pustíme, ať už se jedná o nový nápad, impuls, podnik, rozjezd firmy, či cokoliv, co chceme, aby rostlo a rozvíjelo se. Během dnů novoluní odchází vše špatné a negativní. Sami můžete pocítit zvýšený příliv nápadů, inspirace  a nových myšlenek. Vše, do čeho nyní budete investovat, se Vám několikanásobně  vrátí, ať už se jedná o obchod, projekty či lásku. Měsíc na obloze bude dalších 14 dní růst, přibývat, než doroste do další fáze: úplňku. Proto také poroste a bude přibývat vše ostatní, tedy vše, co nyní děláme a co započneme. Ti, co chtějí skoncovat s jakýmikoliv návyky a závislostmi, jako je např. kouření, alkohol, marihuana, apod., mají zrovna nyní ty nejlpší šance přestat. Také veškeré očistné kůry, čistící a zkrášlující prostředky a procedury budou mít mnohem silnější a výraznější efekt, protože  veškeré škodliviny, toxiny a jedovaté látky se budou dostávat snadno a přitom účiněn z těla. Všechny energie kolem nás i v nás samotných mají nyní vzrůstající tendenci, inspitativní sílu, vůli a neskutečnou hloubku. Totéž platí i pro ukončení nefungujících, starých a přežitých vztahů.

Mnoho z Vás jistě bude pociťovat vnitřní touhu a vůli jít dál za každou cemu, uspět a dojít svých snů, přesvědčení a naplněných přání. Na úrovni fyzického těla jsou je dnešní a sobotní den vhodný a prospěšný pro všechny očistné a detoxikační kůry a pro půsty, kdy je dobré svému tělu dopřát pouze ovoce, ovocné a zeleninové šťávy, bylinkové čaje či jen čistou, nebalenou, kohoutkovou vodu, bez jakýchkoliv pet lahví. Všechny tyto tekutiny sami o sobě napomáhají v dostatečném množství k přirozenému vylučování škodlivin z těla, kdy se zároveň pročišťují také ledviny. A právě ledviny jsou spojeny, coby párový orgán s našimi vztahy...

Močovinu z těla můžete vyplavovat pomocí citronové šťávy smíchané s teplou vodou, nebo petrželovým a celerovým kořenovým vývarem či nálevem a kmínem. Pokud dnes budete něco dobrého vařit, nezapomínejte na dostatečný přísun majoránky, česneku, celozrného pečiva a dostatku ovoce a zeleniny, které obsahují hodně vlákniny. Jestliže se chystáte prát, či potřebujete odněkud dostat špínu, pak dnešní den je pro to jako stvořený, kdy i za polovičního množství čistícího či pracího prášku, dosáhnete stejných, ne-li lepších výsledků a dlouhodobého efektu. Totéž platí pro dietní a režimové opatření.


Denní předpověď a rady na čtvrtek 23. října od Ilony 

Dnešní den bude energeticky velmi silný, dalo by říct či napsat až magický. Ve 14 hodin Slunce opouští Váhy a přesune se do Štíra (bude zde stát celý měsíc), což je známo velmi charismatické, podmanivé, zvláštní, přitom velmi zajímavé, zároveň velmi ciltivé a vnímavé znamení. Také dnes ke slovu přichází dnešní novoluní, což je velmi silná fáze putování Luny po obloze. Znamená to, že Luna a Slunce stojí na obloze těsně vedle sebe, kdy zjednodušeně řečeno citlivá a vnímavá Luna je ozářena silnějším Sluncem a Luna tak nemůže tedy uplatnit svoji přirozenou moc a proto vzniká velké napětí, které je cítit také „ve vzduchu“. Vnímaví a citliví jedinci to mohou zaznamenat zhoršeným spánkem, přicházejícími výraznými sny, předtuchami, vizemi a zvýšenou jasnozřivostí. Tento stav a dnešní den je proto ideální pro mnohé rituály, magické praktiky, věštění, čáry, kouzla a meditace, kdy je nejvíce otevřena intuice a mimosmyslové vnímání.

Ve vzduchu bude jistě cítit i sexuální jiskření, se kterým jsou Štíři právem spojováni. Nezapomínejte na příjemně strávené chvilky ve dvou a věřte, že se Vám to oběma vyplatí a mnohonásobně vrátí. Tomuto znamení vládne planeta Pluto, což je pán podsvětí (Hádés), planeta transformace a přerodu, zániku starého, nepotřebného a následného vzniku něčeho nového. Toto téma je vidět i v tomto čase, cyklické fázi života, kdy nyní, v čase Štíra se příroda chystá ke spánku, všechno kolem odumírá, ztrácí energii (i lidé), všude je popadané, tlející listí, zvířata se chystají na odpočinek, ptáci odlétají do teplých krajů, počasí je mlhavé, nejasné, depresivní, chladné,  příroda pomalu odumírá, aby se mohla opět na jaře probudit po zimním spánku a odpočinku v plné síle a ukázat se ve své kráse. Ne náhodou je tento čas znamení Štíra a Pluta spojeno s „dušičkami“, svátkem a časem vzpomínání na naše drahocené zemřelé. Pluto je planetka sice malá, ale velmi silná a intenzivní, ač vzdálená dále jak jiné planety od Slunce.

A jaký bude dnešní den: ke Slunci, které stojí v silném znamení Štíra se připojuje a hlásí o slovo také Venuše, Merkur a Luna už tam má také namířeno, jedná se o tzv. čtyřkonjukci, a to je velmi silný a výrazný vliv na nás na všechny. Znamená to soulad nebo konflikt ve vztazích (zda kladný, či pozitivní už je idividuální vliv), zvýšenou ctlivost, až přecitlivělost, zranitelnost, jemnost, zvýšenou hloubku citů a emocí, zesílení různých vloh a energií.

Štír na těle ovládá pohlavní a rozmnožovací ústrojí, kterému je dobré věnovat až do soboty zvýšenou péči a naopak se vyhnout jakýmkoliv chirurgickým zákrokům v této oblasti. Pohlídejte si své tlusté  střevo, dopřejte si mnoho vlákniny, nejlépe v přírodní podobě, tedy hojné zastoupení ovoce a zeleniny (jablka, hrušky, ananas, jitrocelová semínka) a čistěte tělo pokud možno se nejintenzivněji, aby se škodliviny, které mají nyní tendence se usazovat ve zvýšené míře, mohly naopak z těla odcházet a nekumulovaly se v organismu. Ti otrlí si mohou dopřát klystýr nebo jiné očistné kůry a praktiky, které mají v těchto dnech mnohem silnější a výraznější efekt nejen z dlouhodobého hlediska.


Denní předpověď a rady na středu 22. října od Ilony

Ubývající Luna na obloze, odcházející vliv a působení znamení Vah jsou na ústupu a budou se také hlásit, kdy o sobě dají v průběhu dne vědět. Dnes stojí Slunce poslední den ve Vahách, zítra se přesune do charismatického a podmanivého Štíra, spolu s Lunou, Venuší a Merkurem.

Chcete-li dořešit, vyřešit či objasnit cokoliv ve vztazích, dnes je ta nejlepší příležitost, dejte si tuto oblast do pořádku, byť by to bylo i za cenu bolesti a smutku, stále je lepší vědět, na čem jste a podle toho se zařídit dál, jak čekat na něco, co nepřijde a jen ztrácet čas, nervy a nechat si utíkat mnohé další a hlavně lepší příležitosti.

Téma vztahů řeším se svými klienty nejčastěji, kdy většina z nich, povětšinou ženy trvají na parnerství,  který vědí a cítí, že nemá perspektivu, že nefunguje, fungovat nemůže, nebude a přesto na onom muži doslova a do písmene lpí, i přesto, že je ženatý, má jinou ženu či milenku.

Vztahy a přátelství dnes mohou mít tendence spíše k roztržkám a zbytečnému vzájemnému nedorozumění. Na vzestupu je ale mentální energie, proto využijte své odvahy, bojovnosti a konejte, řešte, hovořte, jednejte a vzdělávajet se.

Dodržujte pitný režim, pánové a muži v letech si uvařte nebo nechte uvařit od svých drahocených poloviček vrbovku, chroustejte semínka dýně, které mají preventivní i léčebný účinek na prostatu a močové ústrojí celkově. Ženy si mohou pomoct lymfatickým čajíkem, kopřivou či vilcacorou (kočičí dráp).

Den přeje odvaze a intuici, kterou bychom neměli zatlačovat do pozadí a poslouchat, nikoliv jen naslouchat hlasu svého srdce s hlavně se tím řídit, takto lze předejít mnohým zbytečným nepříjemnostem, konfliktům a nedorozuměním. Buďte stateční, nebojte se neznámého ze strachu, že to může být horší, může to být také lepší a to je třeba si uvědomit!  Čelte statečně své konkurenci, ať už se jedná o pracovní či vztahovou, jste lepší, jak ti druzí, máte „navrch“, je třeba si věřit a svému okolí to ukázat a patřičně dát najevo.

Štěstí přeje odvážným a připraveným!


Denní předpověď a rady na pondělí 20. října od Ilony

Dnes ráno po probuzení mi hlavou probíhaly myšlenky, co je vše potřeba udělat, začala jsme tedy plánovat scénář, co a jak vše postupně udělám. Poté jsem se pustila do práce, začala uklízet, a to ve velkém, dostala „chuť“ uklidit, vyházet a přeskládat skříně a pustila jsem se do práce, kterou už delší dobu odkládám a nechtělo se mi do ní. A v tom mi to došlo, proč jsem tak akční: aha, ona je dne s Luna v Panně! I dnešní den je pod vibrací jedničky, tedy energie, aktivita, přímočarost a nalezení ztracených vloh a schopností, odvaha, schopnost věřit v sebe, ve své vlohy a schopnosti a umět je ukázat druhým.

Stejně tak i mnozí z Vás mohou tento vliv zaznamenat u sebe nebo svého okolí, tedy zvýšenou potřebu plánovat, třídit, organizovat, přeskládávat, udělat něco velmi precizního, důkladného, perfektního, analyzovat, zkoumat, potřeba být užiteční, pomáhat, sloužit, dělat něco rukama a potřeba vidět za sebou něco hmanatelného, tedy výsledky své práce. Vzhledem k postavení Luny, která svírá tzv. sextil se Saturnem je toto vše umocněno a zvýrazněno, tj. vše, do čeho se dnes pustíme, bude důsledné, důkladné a dnešní nápady budou mít velmi dobré perspektivní vyhlídky, zejména pustíme-li se do jeiich realizace. Stejné platí pro navázání vztahů, pakliže se právě dnes s někým seznámíte, vězte, že tento vztah má velmi dobré předpoklady pevného a trvalého spojení (toto platí i pro včerejší den), a to nejen v oblasti lásky, ale i přátelského a obchodního spojení. Také stavba zídek, plotů, domů a staveb, která by dnes byla započata, bude mít dobrou a dlouho životnost.

Co se týče tělesné schránky a našeho tělíčka, je dobré si dnes zajít do kadeřnictví, Váš účes a střih bude déle držet, stejně jako barva či trvalá. Pohlídejte si však svá střeva, jak tenké, tak i tlusté, jezte hodně ovoce, zeleniny a tím pádem i vlákniny. Operační zákroky těchto oblastí, tedy břišní oblasti se naopak vůbec nedoporučují.

Mars ve Střelci v harmonickém spojení na další planety napovídá mnoho i o naší zvýšené energii, vůli, schopnosti se prosadit, zabojovat více za své touhy, sny a ideály. Dnešní den je pozitivně naladěn ve smyslu zvýšené aktivity, jak fyzické, tak i psychické a myšlenkové, tedy mentální. Studentům půjde dnes dobře učení, ve škole budou více snaživější a poslušnější, jak v jiné dny a ti, co mají již školní docházku za sebou, se dnes mohou pustit do samovzdělávání, práce na sobě, navštívit nějaké kurzy či semináře nebo si jen přečíst kvalitní knihu či zhlédnout kvalitní film či zajímavý, přínosný a obohacujcící dokument. 


Denní předpověď a rady na neděli 19. října od Ilony

Neděle patří pod planetární vliv Slunce a stejně tak dnešní vibrace dne, tedy 19-tého patří v tarotu kartě zvané stejně: Slunce, které na obloze stojí v harmonických aspektech, tedy se dá říct, či napsat, že se jedná o pěkné, klidné, doznívající energie předchozích dnů. Tento klid je však zároveň na ústupu a jeho dobíhající vliv se bude mísit s dnešním postavením Luny, která se přehoupla hodinu po půlnoci do analytické, zkoumavé a kritické Panny, kdy někteří lidé z našeho okolí, nebo i my samotní budeme řešit mnohé maličkosti, detaily a nedůležité věci až příliš, než je zdrávo a potřebné.

Je dobré si dnes pohlídat svůj jídelníček, hlavně kvalitu a výběr toho, co jítei pijete. Lidé trpící na poruchy s trávením, nadýmáním, zhoršeným metabolismem, poruchami skinivky a celkově se zažívacími potížemi si raději dejte mléko, nebo lépe kysané výrobky jako jsou tvaroh, kefír či jogurty, které však musí obsahující živé bakterie (čtěte ve složení), jen ty jsou opravdu kvalitní, a je takových pár na trhu... 


Denní předpověď a rady na sobotu 18. října od Ilony

Vibrace a téma dnešního dne: lenošení, pohodlnost, únava, klid, pohoda, odpočinek a relaxace, nejlépe strávené ve dvouJ. Tento pocit uvolnění však může být narušen myšlenkami přinášející spíše negativní náhled na věc a tendenci vidět lidi, situace, možnosti a vyhlídky spíše z té horší stránky. Je to ovšem ve skutečnosti jen o úhlu pohledu, o tom, jak si to nastavíme ve svých hlavinkách. Je to stejné jako se sklenicí do poloviny naplněné vodou: je poloprázdná nebo poloplná? Pesimista a optimista odpoví zcela jinak, úplně odlišně, a o tom to všechno je ...

Luna až do neděle stojí stále v ohnivém, pyšném a někdy poněkud arogantním Lvu, kterému ovšem když lichotíme, tak nás bude na rukou nosit. Jistě potvrdí dámy i mužI, kteří mají Lva coby svoji drahocenou polovičku. Tím nechci v žádném případě naznačit, že by Lvi byli něco špatného, ba naopak se říká, že kdo se narodil jako Lev, je zde za karmickou odměnu. Faktem je, že je Lev a Lev, stejně jako je leklá Ryba a dravá Ryba, nelze všechny slučovat do jednoho, a o to je právě astrologie  krásnějěší, že zde je tolik nepřeberných možností a vlivů, že každý z nás jsme opravdu jedinečným člověkem, osobností a individualitou.

Do vibrací dne se jistě promítne i lví hravost, mazlivost a koneckonců, ti, co toužíte po dítěti, máte dnes skvělé šance! den je jako stvořený pro seznamování se, může dnes rozkvést mnohonnových vztahů, proto neváhejte vyrazidt do společnosti. Dnes se Vám podaří se i velmi vkusně, elegantně a přitom originálně a vyzývavě se obléci, kdy dokážete upoutat pozornost druhého pohlaví.


Denní předpověď a rady na pátek 17. října od Ilony

Téma dnešního dne: stále je aktuální láska a vztahy, které dnes naberou na intenzitě, a to v dobrém slova smyslu. Osobní planety stojící ve Vahách mají pěkné, pozitivní vazby na ostatní planety, stejně tak i Luna, která nyní putuje znamením Lva má vedle sebe velmi příznivou, krásnou a pozitivní planetu Jupiter, planetu štěstí, expanze a úspěchů. Jediná negativní vazna je Luna v kvadrátu na Saturn, což sebou přináší zejména pak u těch nezadaných větší pesimismus, smutek, sklony k samotě, ale na druhé straně zase pracovitost a schopnost vytvářet hodnoty. Bojovný Mars je taktéž v pěkných vazbách, tedy dnes žádné hádky a konflikty, vše se bude řešit klidně, po vzájemné domluvě a příměří.

Také pátek, coby den, je pod vlivem Venuše, tedy planety lásky, která je dnes v denním horoskopu velmi pěkně a harmonicky podpořena. Přímo se nabízí a volá na nás návštěva kulturních zařízení: divadlo, kino, koncert, společnost, pěkný večer ve dvou při svíčkách v příjemné restauraci doprovázený  hudbou, nejlépe v živém podání...

Zvyšovat se budou také ambice, nejen ty pracovní, a žádný úkol pro nás nebude problém, ke věšemu se dokážeme postavit čelem a hravě zvládnout. Jen nemusíme vše dotahovat do konce, nicméně zájem, energie a odvaha jistě nebudou chybět.


Denní předpověď na čtvrtek 16. října od Ilony

Dnes po obědě přechází Luna do ohnivého Lva, tedy i energie dnešního dne bude mnohem akčnější a rychlejší, jak v předchozích dvou dnech. Své city, pocity a emoce, které jsme doposud drželi v sobě se pak právě v dnešní den budou drát na povrch, což znamená to, že své city a touhy budeme vyjadřovat velmi silně, až dramaticky s podvědomou touhou po upoutání naší pozornosti a vzbuzení zájmu o svou maličkost.

Lvi všeobecně se rádi předvádějí, proto i Vy ve svém okolí můžete zaznamenat mnoho „natřásajících“ se lidí, kteří budou mít touhu se vypovídat, zejména pak o svých úžasných schopnostech, o tom, jak jsou skvělí, výborní a neomylní. Pokud jim dáte za pravdu, budou k Vám nadmíru velkorysí, v opačném případě, dotkenete-li se jejich ega a dovolíte-li si říct, že nemají pravdu, se zlou se potážete...

Na úrovni těla a zdraví se veškerá energie až do soboty soustředí do oblasti srdce, krevního oběhu, tepen, páteře, jater a bránice. Proto je dobré si pohlídat, abychom se nezatěžovali až příliš fyzickou námahou a nejeli tzv. až na nadoraz. Spíše je lepší věnovat se něčemu poklidnému, rekreačnímu sportu, vycházkám, plavání, apod., zkrátka nepřetěžovat svá srdíčka! Také operačním zákrokům spojených se srdcem, zády a páteří je dobré se v těchto dnech vyvarovat. Naopak velmi vhodná je dnes návštěva kadeřnictví a vibrace dne přejí nákupům a prodejům zlata, klenotů, kožichů a luxusním výrobkům.

Dnešní den je ideální pro milostné hrátky, věnování se svým dětem, zábavnému průmyslu, tvořivosti a v neposlední řadě i podnikání. Výjimku však tvoří smlouvy, jejich podpisy raději odložte na později, stejně jako jednání s nadřízenými a na úřadech.


Denní předpověď na úterý 14. října od Ilony

Vibrace dnešního dne je čtyřka, stejně jako v pořadí čtvrté znamení Raka, do kterého dnes v noci přešla i Luna ve svém putování mezi jednotlivými znameními. Jinými slovy to ukazuje na zvýšenou citlivost, až přecitlivělost, náladovost, emotivitu, ale i sklony k sebelítosti, nepochopení a vztahovačnosti. Dejte si dnes pozor na „jazyk“, co komu říkáte, můžete tak druhým velmi ublížit, zejména pak ciltivým a vnímavým dušičkám jako jsou Raci, Ryby, Štíři, Váhy a Kozorohové. Mnoho z Vás pocítí i podvědomou potřebu mít věci pod kontrolou, pocit bezmoci a až příšné sklony se o někoho starat, víc, jak se těm druhým líbí, což platí zejména pro velmi starostlivé maminky a jejich pubertální ratolesti. Den je vhodný pro návštěvu gynekologa, lymfatických masáží, meditace, cvičení jógy, pilátes, plavání a pohybu v přírodě, nejlépe v blízkosti vody. Energie dne přejí velké fantazii, snění, intuici, okultismu, rituálům, čárám, kouzlům, umění, náboženství a také velké jasnozřivosti.

Dnešní den mnoho z Vás zažije nečekané milostné probuzení a zamilování, hlavně pak ohnivé povahy jako jsou Brerani, Lvi, Střelci, ale i Váhy a Raci. Je dobré a prospěšné se dnes i zítra vyvarovat operačním zákrokům v oblasti břišní, žaludku, vaječníků, dělohy a prsou. Pohlídejte si také svůj jídelníček, to, co konzumujete, aby bylo pokud možno zdravé, kvalitní, bez uzenin, koření a éček. Potraviny žvýkejte raději pomalu, vícekrát a upřednostněte jídla vařená před polotovary a konzervy. Zalévejte dnes a zítra pokojové květiny, zahrady, zahrádky a oblečte si něco v barvách vody, tedy zelené, modré a tyrkysové.  


 

Denní předpověď na úterý 14. října od Ilony

Vibrace dnešního dne je čtyřka, stejně jako v pořadí čtvrté znamení Raka, do kterého dnes v noci přešla i Luna ve svém putování mezi jednotlivými znameními. Jinými slovy to ukazuje na zvýšenou citlivost, až přecitlivělost, náladovost, emotivitu, ale i sklony k sebelítosti, nepochopení a vztahovačnosti. Dejte si dnes pozor na „jazyk“, co komu říkáte, můžete tak druhým velmi ublížit, zejména pak ciltivým a vnímavým dušičkám jako jsou Raci, Ryby, Štíři, Váhy a Kozorohové. Mnoho z Vás pocítí i podvědomou potřebu mít věci pod kontrolou, pocit bezmoci a až příšné sklony se o někoho starat, víc, jak se těm druhým líbí, což platí zejména pro velmi starostlivé maminky a jejich pubertální ratolesti. Den je vhodný pro návštěvu gynekologa, lymfatických masáží, meditace, cvičení jógy, pilátes, plavání a pohybu v přírodě, nejlépe v blízkosti vody. Energie dne přejí velké fantazii, snění, intuici, okultismu, rituálům, čárám, kouzlům, umění, náboženství a také velké jasnozřivosti.

Dnešní den mnoho z Vás zažije nečekané milostné probuzení a zamilování, hlavně pak ohnivé povahy jako jsou Brerani, Lvi, Střelci, ale i Váhy a Raci. Je dobré a prospěšné se dnes i zítra vyvarovat operačním zákrokům v oblasti břišní, žaludku, vaječníků, dělohy a prsou. Pohlídejte si také svůj jídelníček, to, co konzumujete, aby bylo pokud možno zdravé, kvalitní, bez uzenin, koření a éček. Potraviny žvýkejte raději pomalu, vícekrát a upřednostněte jídla vařená před polotovary a konzervy. Zalévejte dnes a zítra pokojové květiny, zahrady, zahrádky a oblečte si něco v barvách vody, tedy zelené, modré a tyrkysové. 


Denní předpověď na neděli 12. října od Ilony 

Luna v Blížencích tvoří harmonické aspekty na osobní planety, tj. Venuši, Slunce a Merkur, což znamená pro dnešní den skvělou představivost, dobré chápání, zvýšené vnímání estetiky a umění a v neposlení řadě skvělé spojení mužských a ženských principů, tedy harmonického spokojeného naplnění ve vztazích. Slunce stojí stále ve Vahách, a to až do 23.10.2014, tedy téma lásky a vztahů bude po celou velmi aktuální. Dnešní den bude pohodový, stejně jako vibrace dne hovoří o spokojenosti, plodnosti a tvořivosti. Projekty, plány a dlouhodobé investice dnes započaté proto přinesou do budoucna zisk, úspěch a trvalé hodnoty. Vzhledem k ubývajícímu Měsíci na obloze je skvělá doba pro započetí různých redukčních diet, pročišťování organismu, odstraňování znamének, bradavic, kuřích ok, zrohovatělé kůže na těle, plísní po celém těle a je vynikající doba pro zbavení se  špatných návyků. Proto kuřáci, alkoholici a jinak závislí lidé mají nyní mnohem větší šance s těmito nešvary a zlozvyky skoncovat.


Denní předpověď na pátek 10. října od Ilony

Lidé, děti, starší osoby se sníženou obranyschopností organismu, alergici, stejně jako ti náchylní a zimomřiví, nechť se dobře a teple oblékají, mohou tak předejít nachlazení a virózám. Zejména si pak pohlídejte svůj krk, v ranních brzkých hodinách, kdy je ještě chladno a zabalte si ho do nějakého slušivého šátku, či tenoučké šály. Tu tlustou si ponechte až na zimuJ. Věnujte také zvýšenou péči oblasti krku, hlasivkám, šíji a hlavě celkově. Dejte si preventivně šalvějové bonbóny, namísto pálivých, mentolových preparátů, které Vás budou drážit ještě víc, nehledě k tomu, že vysušují sliznice. Raději popíjejte Vincentku, při nachlazeních pak napůl ředěnou s horkým mlékem, máslem a medem. Jedná se o osvědčený, vyzkoušený a velmi účinný recept, který není nikterak náročný ani finančně!

Nechte si namasírovat od od svého miláčka krk a pak mu za to „poděkujte“. Užívejte si pátečního dne, který přeje vztahům, láskám a novým partnerským spojením, proto ti, co hledáte někoho k sobě, nezapomeňte večer vyrazit... 


Denní předpověď na čtvrtek 9. října od Ilony 

V odpoledních hodinách, kolem 14 hodiny se se proměnlivá Luna, nyní pod vlivem včerejšího úplňku přesunula do zemského, konzervativního Býka. Co to zmamená pro nás všechny? Že emoce, agrese a podrážděnost minulých dnů se bude pomalu zklidňovat, o to více to však může dřímat uvnitř, kdy může opět v sobotu poněkud vybuchnout. Tento svliv zasáhne i naše myšlení, které bude uvážlivější, avšak vzhledem k retrográdnímu Merkuru není dobré podepisovat nové smlouvy ani zakázky a naopak si pohlídat stávající smlouvy, data v počítači i telefonu, která by se mohla nějakým záhadným způsbem ztratit, nebo také Váš počítač může napadnout nějaký vir, apod. Pokud se chystáte na nějakou delší cestu, nechte si zkontrolovat řádně a důkladně své auto, aby bylo v pořádku a nebyli jste zaskočeni  poruchou vozu, či jinou nepříjemností. Je docela možné, že máte nyní pocit, že Vaše názory, zkušenosti a rady nikoho nezajímají, nic si z toho nedělejte, není to o Vás, ale o hvězdných konstelacích, které tomuto zrovna moc nepřejí, nicméně je to přechodná záležitost. Proto nikomu nic nevnucujte, své názory si raději ponechte pro sebe, zejména pak ve spojistosti se svými nadřízenými, nemuselo by se Vám to nyní vyplatit.


Denní předpověď na středu 8. října od Ilony

Téma dnešního dne: karma, minulost, staré vlivy, zúčtování, spravedlnost, intuice, konfrontace s minulostí, vyššími silami, intuicí a lidmi výše postavenými, kteří Vás doslova převálcují. Proto se dnes vyhýbejte jakýmkoliv konfiktům, i když se k nim může velmi často schylovat. Raději se nadechněte, počítejte do deseti, zhluboka dýchejte a hlavně si rozmyslete předem, co komu a jak řeknete, neboť se Vám vše vrátí jako bumerang a to i s úroky.

Energie dnešního dne jsou velmi silné, což pocítí zejména ciltiví, přecitlivělí a vnímaví jedinci, hlavně pak Ryby, Štíři, Raci, Vodnáři, Váhy, ale i jinak horkokrevní Berani. Budete cítit po celý den něco jako vnitřní pnutí, vnitřní hlasy, našeptávače, kteří Vás budou nabádat k mnohým aktivitám, dejte však na svoji intuici a hlas svého srdce, nenechte se zlákat na pěkně se tvářící nabídky (práce, obchody, zakázky), které se budou jevit velmi lákavě, ale ve skutečnosti se jedná o nekalé věci, které mají na povrchu pouze zlaté pozlátko. Nepodepisujte také žádné důležité smlouvy, a to až do 25. 10. 2014 a také stávající listiny, dokumenty, smlouvy a podobné záležitosti si pohlídejte, mohlo by se stát, že se někam „ztratí“ a Vy je budete hledat. Pokud byste si v tomto období chtěli kupovat nový dopravní prostředek, ať už se jedná o kolo, auto, motorku nebo u těch bohatějších jachtu či letadlo, posečkejte s tím, až do konce října, až budou lepší konstelace. Stejně tak i nákup výpočetní techniky, počítačů, telefonů, různých strojů a mašin nedoporučuji, a to pro možné potíže, špatnou funkčnost a krátkou životnost.

Ve 12:50 hodin nastává jedna z důležitých fází putování Měsíce po obloze, a to je úplněk. Tento vliv sebou přináší do dnešního velké napětí, poruchy spánku, úrazy, ciltivost, zvýšenou porodnost, zvýšenou kriminalitu, přílivy, odlivy moří a oceánů, ale také zhoršení hojících se ran. Zejména se pak vyvarujte i následných pár dní jakýchkoliv operací, nejsou-li život ohrožující. Věřte, že tak můžete předejít mnohým  závažným a zbytečným komplikacím. Také zubaři se v těchto dnech raději vyhněte a dávejte si pozor na svoji hlavu, ať nepřijdete k nějakému úrazu, zejména pak Berani, Lvi a Střelci. Den je vhodný pro meditace, rozjímání, inspiraci, bohatou fantazii, snění, ale i pro různé rituály, které mají dnešní den velmi silný účinek. Také bylinky a léčivé rostliny dnes sbírané budou mít silný účinek a magický vliv. Kupte si dnes nějaký talismánek či amulet, nebo jen něco malého pro štěstí a noste to u sebe, co třeba malinkého kominíčka či slona s chobotem nahoru...


 Denní předpověď na pondělí 6. října od Ilony

V posledních dnech je téma lásky a vztahů výrazné, a ještě dlouho bude, protože až do 23. října 2014 bude stát Slunce ve znamení Vah, kterým vládne Venuše, planeta lásky, tužeb, krásy a naplnění společného soužití. Na přiloženém obrázku je krásně vidět konfigurace ve tvaru kite, neboli draka. Konfigurace v horoskopu znamená tvar či obrázek, který vytvářejí planety mezi sebou a jejich jednotlivé aspekty, což je zjednodušeně řečeno, naznačeno právě různými čárami a spojeními mezi nimi. Tento obrazec má velký vliv na naši stabilitu, flexibilitu a schopnost se realizovat. Naše energie je nejvíce soustředěná do jednoho bodu, do hlavy draka, což je na obrázku patrné, a to přesně do znamení Vah, které nyní vládnou. Zde je tedy skutečná síla, podstata a energie dnešního dne. A to je láska nejen k druhým, ale i k sobě. Protože hlavní úhly planet na obrázku draka jsou v ohnivém živlu, a hlava je ve vzdušném živlu, je třeba skloubit tyto dvě podstaty v jednu: tedy být aktivní v oblasti vztahů a blízkých vazeb, nenechat vychladnout city, ukázat zájem o toho druhého a také přitom nezapomínat na své blízké. Máte v sobě hnací sílu a schopnosti, jen se nebojte je použít a jít si hrdě pro to, co si právem zasloužíte. Jde o to nalézt ten správný střed, stejně jako u draka, když nemáte v pořádku těžiště, také Vám nevzlétne do vdzduchu...

Nezapomínejte ve vztazích udržovat ten správný střed, kdy by obě strany měly být vyvážené, stejně jako jazýček na miskách vah. V poslední době se hodně setkávám s tím, že v partnerství jedna strana pouze dává a druhá jen bere, což je nepoměr a také zjevný ukazatel potíží a problémů. Proto i téma dnešního dne naznačuje Vaše diplomatické schopnosti, vynikající vkus, cit pro umění, krásu a estetiku a také pro společenský život. Čeká-li Vás dnes nějaké jednání, bude úspěšné, dobře zapůsobíte a žádná strana nebude dělat potíže, v klidu a pohodě se domluvíte na vzájemném kompromisu, což platí i pro vztahy a jejich urovnání, zkuste to právě dnes...


Denní předpověď na neděli 5. října od Ilony

Téma dnešního dne: romantika, fantazie, láska a zvýšená potřeba mít blízkého člověka vedle sebe. Neděli vládne Slunce a to právě stojí ve Vahách, spolu s Venuší a Lunárním uzlem, takže toto téma je více umocněno. Vztahy jsou nyní pro nás všechny velmi důležité a v poslední době je někteří řeší až příliš často. Spíše pak jejich negativní dopady, ale dejte si ruku na srdce, nevrací se Vám ve skutečnosti jen to, co jste zaseli, a to nejen to dobré, ale i to negativní? Je potřeba podívat se na věci, na situaci, na vztah z obou stran, také očima druhého, a hned můžet vše vypadat zcela jinak. Když dva dělají a myslí totéž, není to vždy totéž! Zajímavá kniha, která toto téma pojednává a mnohé vysvětluje je „Pět jazyků lásky“, kde je přesně popsáno, že mnohdy či spíše většinou dochází ke zbytečným nedorozuměním v důsledku toho, že každý vnímá a cítí věci odlišně, zejména pak muž a žena, to jsou dvě zcela diametrálně jiné a odlišně bytosti, dvě zcela rozdílné povahy. Každý jsme jiný, každý máme své specifické povahové prvky, a právě pomocí astrologie lze krásně rozpoznat to, co ti druzí potřebují, čím je dobré je naopak neprovokovat a jak na ně  vlastně máme „jít“.

Položte si právě dnes otázku, nemáte až příliš velké nároky a očekávání od svého protějšku? Nehodnotíte až příliš, nesrovnáváte a nehledáte ideál, který vlastně neexistuje? Neovlivňuje Vás až příliš vzhled, postavení a majetek druhých, namísto, abyste se podívali na to, jací jsou uvnitř? Co Vám říká vnitřní bohatství, vnitřní krása? Bohatství není vždy jen o materiálnu a financích, to je třeba si uvědomit.

Nicméně dnešní den přímo nabádá k romantickým procházkám, výletům a ti tvořiví, zejména z umělecké branže dnes budou mít kolem sebe velké množství inspirace, proto tvořte, malujte, skádejte, kreslete, vyrábějte, hrejte, dramatizujte. Nemějte obavy použít nové extravagartní prvky, vytvořte něco zcela nového, jiného, dejte průchod své fantazii a intuici naplno. Nepodávejte se pesimismu a přílišnému snění, kupte si na večer kvalitní vínko, zapalte růžovou, oranžovou nebo jen bílou svíčku a užijte si krásného, pohodového večera ve dvou, nikým nerušeni, v objetí, klidu a pohodě plné lásky, vzájemné důvěry a pochopení. Nechtějte toho druhého předělávat, stejně se Vám to nepodaří, berte ho jakového jaký je, i s jeho chybičkami, kterí máme každý z nás... Vezměte své děti, udělejte jim pěkný výlet, který se jistě vydaří  ke spokojenosti všech.


Denní předpověď na soboru 4. října od Ilony 

Téma dnešního dne: láska, oslavy, spokojenost, sklony k lenosti a pohodlnosti. Máte v podstatě vše, co potřebujete, i když si myslíte, že tomu tak není. Brzy Vás čeká růst a nové možnosti. Dnešní sobotní den ke vhodný k tomu, abyste vyrazili mezi lidi, zejména pak ve večerních hodinách. Jistě se najde mnoho důvodů k radosti, oslavám a projevům vděčnosti. Astrologické konstelace dnešního dne vykazují dobré vlivy a energie v oblasti vztahů, lásky a radosti. Radujte se z přítomného okamžiku, z každé maličkosti a buďte vděční za to, co máte, ne všichni mají to štěstí, jako Vy.

Nezapomínejte šetřit dnes své nohy a oči, a zbytečně obojí nezatěžovat. Odpočinek s nohama nahoře, vhodná masáž nohou bude dnes Vašemu tělu velmi prospěšná. Sobotní den přeje cestám, novým začátkům, novým možnostem a příložitostem, zejména pak těm „nezadaným“. 


Denní předpověď na pátek 3. října od Ilony 

V dopoledních hodinách se nám Luna přesunuje ze studeného, přísného Kozoroha do volnomyšlenkářského Vodnáře. Sami jistě pocítíte kolem sebe více citové otevřenosti k novým podnětům a novým lidem. To, co jste v uplnyulých 3 dnech řešili a připadalo Vám nemožné, vidíte nyní zcela jinýma očima a možná také zjišťujete, že se dokážete nad věc, událost i lidi povznést, neřešit a mít mnohem větší nadhled. Pátek vnese nový vítr a čerstvý vzduch, tam, kde je řeba, zejména pak v oblasti přátelských vztahů.

Šetřete své nohy, vyvarujte se dlouhém stání na jednom místě a dlouhým, namáhavým tůrám. Věnujte dnes i zítra zvýšenou pozornost svým lýtkům, cévám, tepnám, bércům, žilám a nebojte se odpočívat s nohama nahoře, zajistíte tak svému tělu lepší prokrvení. Vhodná je masáž nohou, zejména spodní části nohou. Dopřejte si pohankový čaj, který obsahuje rutin a ten Vám dokáže cévy zpevnit a zároveň jim dodat lepší pružnost. Za zmínku stojí také oči, které je dobré dnes nikterak nenamáhat dlouhým sezením u počítače nebo knížky, spíše se snažte dnes očím ulevit a vyzkoušejte nějaké gymnasitické cviky očí, třeba jen koulet očima do všech stran, zavírat a otevírat oči a bude i prospěšné si dát po dobrém tmavém či heřmánkovém čaji vyluhovaný nálevový sáček, který Vám zbude, na oční víčka, jako obklad. Postačí 5-10 minut, a Vašim očím se viditelně uleví a otoky oplasknou.

Blíží se víkend, dnešní i zítřejší den je energeticky vhodný pro větrání doma, větrání peřin, úklid ve sklepech, k malování, líčení a smýčení. Máte-li na svých záhoncích nějaké květy, je vhodná doba k jejich sběru. 


 Denní předpověď na čtvrtek 2. října od Ilony

Téma dnešního dne: pohoda, klid, relaxace. Dnes nemusíte nic řešit, spíše odpočívejte a užívejte si posledních slunečních paprsků a krásných vibrací dne, které na Vás působí.

Den je vhodný pro odpočinek, meditace, cvičení pilátes, jógy a procházek přírodou na čerstvém vzduchu. Zajděte si do lesa, zhluboka dýchejte, okysličte si mozek i svoje plíce, a uvidíte sami, jak se dobře budete cítit.

City mohou nabírat na inztenzitě, pozor si dejte na vztahovačnost a potřebu výstřednosti.

Máte-li zahrádku, či nějakou chatku, vyjděte si tam, udělejte, co je nezbytné a relaxujte. Ženy mohou zvýšenou pozornost věnovat svým nehtům, vlasům a pokožce celkově. Masky, zábaly, které dnes na své tělo aplikujete, udělají mnohem větší záztak, jak v jiné dny, a to nejen ty kosmetické, ale i zábaly na kolena nebo jiná bolavá místa dnes budou obzvlášť účinné.


Denní předpověď na středu 1. října od Ilony 

Pochmurné počasí venku jen doladí téma dnešního dne. Přišel čas vše přehodnotit, jedná se o emocionální a duševní růst. Nejeden z Vás právě dnes může být konfrontován s loučením, hledáním, steskem nebo pocitu osamění, ač kolem Vás je mnoho lidí, ale i přetso se cítíte tak sami...

Dnešní den je vhodný k tomu, abychom zvážili a promysleli všechna svá rozhodnutí a další kroky. Samota je v tuto chvíli nutná nebo přínosná, i když se to tak zrovna nyní nejeví. Vibrace dne ukazují na hledání pravdy, kdy je dobré poslouchat svoji intuici, a nikoliv rozum a nenechat se zaslepit financemi, pomstichtivostí a majetkem. Možná máte pocit, že žijete ve světě iluzí, klamu a jste obětí zákeřných, sobeckých a arogantních lidí kolem Vás, kteří se snaží obohatit se na Váš úkor. Ale jak se říká, každému se vaří voda...Věřte tomu, že věci se mají zcela jinak, jak je první pohled patrné a spravedlnost opět zvítězí. Postupujte ve svých nedořešených záležitostech opatrně, krok za krokem, vyvarujte se negativním myšlenkám a touze po pomstě.

Nebojujte s nikým, šetřetete a nabírejte síly, budete je ještě hodně potřebovat. Z oblasti tělesné je dobré dnes věnovat zvýšenou péči své pokožce a kůži, stejně jako Vašemu skeletu, tedy kostem, chrupavkám a zubům. Dopřejte se dnes voňavou koupel s olejíčkem, bylinkami, vtírejte do své pokožky výživné krémy, pleťové masky, vlasové zábaly, masírujte bolavá místa, zajděte si na dentální hygienu a zařaďte do svého jídelníčku ryby a dostatečný příjem vápníku. Vaše tělo nyní dokáže toto vše využít dvojnásobně, tedy s mnohem větším efektem, jak v jiné dny. Můžete si nechat odstarnit rozšířené žilky na nohou, v tyto dny bude efekt taktéž výraznější.

Co se týče chirurgických zákroků, není dobré až do pátku podstupovat jakékoliv zákroky v oblasti kloubů, kostí a pohybového aparátu pro případné možné komplikace a špatné srůst kostí a kostiček. Omezte minerály, zejména pak sůl, která má tendence ve Vašem těle krystalizovat. Nezapomínejte na pohyb a cvičení, samozřejmě v rámci možností a dle zdravotního stavu, nicméně nějaké lehčí cvičení, podpořené správným dýcháním Vašemu tělu jen prospěje. Na domácí půdě je vhodný čas k zavařování a sběru tvrdých plodů.


Denní předpověď na pondělí 29. září od Ilony 

Dnešní den je pod silným vlivem Luny, která právě dnes vstoupila do ohnivého Střelce a také dnes Venuše, planeta lásky, se přesunuje do Vah. Karta dne stejně jako numerologický pohled ukazuje na naše skryté touhy, předtuchy, důležitost snů a velkou fantazii. Buďte dnes opatrní k tomu, co komu říkáte, zejména u cizích, neznámých lidí a závistivých kolegů a kolegyň řekněte raději méně, než byste chtěli. V opačném případě se můžete dočkat pomluv, falší, zklamání a nepříjemných následků.

Vztahy, které nemají pevné základy, se právě dnes mohou rozpadnout, zaniknout spolu s bolavým loučením. Ženy, které něco „tuší“ u svého drahoceného, by se měly mít na pozoru, a nepřehlížet některé momenty a falešně se utěšovat, že je vše v pořádku, ušetří si tak bolestné zklamání. Dnešní den a jeho vibrace nabádají k nečestnému falešnému jednání, ale i k nevěrám...

Mnohé ženy a dívky budou dnes mnohem odvážnější a statečnější, jak jindy, chcete-li něco vyřešit, využijte toho a neodkládejte to na později, čím dříve vyřešíte daný problém, tím lépe pro Vás a právě dnešní den je k tomu více než vhodný. Ženy, které jsou obětí agresivních, pedantských a zákeřných mužů, ty zejména. Jak zjišťuji v poslední době není jich zrovna málo, nenechte se od svých protějšků vydírat, omezovat a k ničemu nutit, co sami nechcete. Nemusíte to dělat, jen aby byl „klid“, víte sami, že je to jen otázka času, než se vyvrbí něco dalšího. Vzchopte se a vezměte život do svých rukou a nenechte se nikým svazovat, začnete žít! Myslím, že určité ženy, které nepochybuji, že toto zrovna čtou, moc dobře vědí, o čem je řeč...

Nezadaní, kteří se právě v tyto dny s někým seznámí, mohou počítat s pevným, silným poutem a dobrou partií. U žen se může jednat o seznámení či potkání se s nějakým starším mužem, nebo dobře společensky postaveným a zajištěným. Mužům se pak do života vloudí ženy, které vědí, co chtějí a mají svou úroveň a kvalitu.

Dnešní pondělkový den je tedy pod určitým zamlžením a zkreslením některých záležitostí, ti méně slabí a odolní jedinci mohou mít tendence unikat pomocí návykových látek do tzv. jiných světů, proto pozor na alkohol a jiné omamné látky, které se právě dnes mnohem hůře vstřebávají jak v jiné dny, to znamená, budou působit mnohem silněji a výrazněji, a déle se budou držet v těle. Na to by neměli zapomínat zejména řidiči, aby nenadíchali...

V oblasti zdraví je důležité nezapomínat na pitný režim, a to nejlépe v podobě čisté, kohoutkové, nebalené vody. Pijte zejména v období mezi 15 – 17 hodinou. Podpořte také svá játra, což můžete krásně skloubit s předchozím: uvařte si detoxikační čaj nebo ostropetřec a popíjejete ho celý den. Žlučníkáři by si měli pohlídat svůj dnešní jídelníček a zbytečně své tělo neprovokovat, nemuselo by se jim to vyplatit! Máte-li naplánovanou operaci či chirurgický zákrok v dolní části těla, přesněji v oblasti končetin a stehen, raději ho odložte.

Dnešní den přeje seznámení se, výletům, vzdělávání se, zdárným zkouškám, zásnubám, svatbám a filosofickému rozvoji. Naopak jízda v autě a na motorkách bude dnes zejména horkokrevné hlavy svádět k rychlým jízdám,  zbytečně neriskujte a raději zpomalte!


Denní předpověď na neděli 28. září 2014 od Ilony 

Sklony k nedělnímu pesimistickému pohledu na svět budou provázeny leností, pohodlností a nezájmu cokoliv dělat. Objeví se rozmrzelost, kdy mnoho lidí ve Vašem okolí včetně Vás bude otrávených, bez nálady, aniž by si to byli schopni rozumově vysvětlit nebo k tomu měly nějakou příčinu nebo důvod. Je to stav, kdy Vám nejde se uvolnit, ač byste chtěli, neumíte si udržet nadhled a máte špatnou náladu. Někteří partneři si mohou dělat „naschvály“ a stahovat se do své samoty, namísto, aby otevřeli náruč a udobřili se se svojí drahou polovičkou. Dnešní den není vhodný pro otevírání se ze svých vnitřních pocitů, ale pro zdravý kompromis, nezapomínejte na to!

Luna je na obloze ve fázi dorůstání, kdy se den ode dne zvětšuje, než se nám zase zcela zakulatí, a to 8. října. Dorůstající Luna má vliv i náš organismus, což je dobré využít a regenerovat vše, co je třeba, např. své síl vlohy i schopnosti. 

Je dobré zvýšit pozornost oblasti pohlavních, rozmnožovacích a vylučovacích orgánů, hlavně tlustého střeva, tedy vyprazdňování. Lidé trpící na hemoroidy, mohou zazanamenat zhoršené stavy, stejně tak jako potíže s močovým měchýřem. Ženské potíže s vaječníky, dělohou či prsy se mohou také ozvat, ovšem pravá příčina tkví v narušených a nesourodých vztazích, které je třeba dát do pořádku, zejména ve smyslu  správné partnerské rovnováhy, výčitek, apod.

Na zahradě, doma a balkónech je ideální čas pro zalévání květin, kytek,  keřů a stromů. Zobněte si také nějaké brusinky, borůvky, dejte si brusinkovou šťávu, která má dobré protizánětlivé účinky v oblasti močového měchýře a ledvin anebo lichořeřisnici, která je ještě mnohe lepší, účiněnější, dostupnější a hlavně levnější.

Venku už jsou chladné dny, ti náchylní, nechť se dobře oblečou a dávají si pozor na prostydnutí a prochlazení. Co se týče zdraví, nevšimli jste si, že Vás, či Vaše okolí trápí potíže s pohybovým aparátem, jako jsou ruce, zápěstí, kde to křupe a bolí? Zamyslete se nad tím, o kterou stranu se jedná, jestliže je to pravá strana těla, budete řešit budoucnost, jestliže se jedná o levou stranu těla, má to spojitost s nedořešenou minulostí...


Denní předpověď na sobotu 27. září 2014

Sobotní den přeje všem formám zábavy, zejména pak návštěvám kulturích zařízení či setkání s přáteli.

Již během odpoledne pocítíte příval vnitřní energie a touhy něco podniknou, někam vyrazit, něco zažít, něco objevit, zkrátka budete puzeni k nějaké činnosti. K tomu se ještě přidají skvělé nápady a schopnost to také zorganizovat a uskutečnit. Domluvte se se svými známými, přáteli něbo nějakou partií více lidiček a vyjeďte si někam do přírody, načerpat energii a užít si posledních zířijových dnů.

Silnější jedinci a horké hlavy nebudou chtít až tak moc ustupovat druhým a zvýší se také jejich potřeba citové dominance, tedy mít „navrch“ nad svojí drahocenou polovičkou. Během odpoledních hodin je dobré dbát na zvýšené riziko nehodovosti, které se týká hlavně dopravy a průmyslu.

 


Denní předpověď na středu 24. září 2014 od Ilony  

Včera, tj. 23. 9. 2014 v brzkých ranních hodinách (4 : 29 h) vstoupilo Slunce do vzdušného znamení Vah, a zároveň nastala rovnodennost, kdy jsou den a noc stejně dlouhé, tedy v naprosté rovnováze, protože i Váhy jsou ve znamení neustále vyvažující se rovnováhy, a to zejména na úrovni vztahů. Toto znamení, stejně jako lidé pod silným vlivem působení planety Venuše potřebují harmonické, vyrovnané, poklidné přátelství i partnerství. V tomto znamení bude Slunce na své návštěvě po celý měsíc, až do 23. listopadu. Znamená to, že tento vliv bude působit na nás všechny, kdy se umocní naše nerozhodnost, tedy budeme častěji zápasit s vnitřním bojem mezi rozumem a city.

Luna stojí na obloze hned vedle znamení Vah, což znamená, že nastává novoluní, a to ráno v 8 : 15 h. Je to ideální doba pro vznik firem, projektů, plánů a prosperity.

Středeční den byste měli být více vnímaví k tomu, co Vám říká Vaše tělo, zejména pak na různé projevy, ukazující, že se blíží nějaký zdravotní problém. Je dobré se dnes zaměřit na vyváženou stravu, obohacenou o vitamíny a minerály, dostatek vlákniny, pohybu na čerstvém vzduchu a celkovým klidem, bez jakéhokoliv rozčilování se.


Denní předpověď na pátek 12. září 2014 od Ilony

Putující Luna na obloze, která mění každé 2-3 sny svoje stanoviště, stojí dnes v zemském Býku.  Vibrace dnešního dne jsou o klidu, pohodně, soustřěděnosti, zážitcích a požitcích. Suma sumárum tyto vlivy nanzačují, že náš dnešní přístup k životu bude o citech, emotivním chování a o lásce.

Býci, Lvi a Rybky budou pociťovat zvýšenou touhu po jistotách, kdy budou chtít ujišťovány a přesvědčovány od svých drahocených poloviček o jejich lásce k nim samotným. Mohou vyžadovat důkazy a přesvědčení, že tomu tak je, a naléhat na svůj protějšek s nějakou prosbou či žádostí víc, než je to tomu druhému libo. Vnitřně si tím budou chtít něco dokázat.

Vy všichni ostatní, vyrazí-li někdo z Vás dnes za nákupy, budete pociťovat zvýšenou touhu po utrácení, kdy se Vám bude jen velmi těžko odolávat krásným a lákavým věcem, pěkným modelům, módním výstřelkům, praktickým věcem do domácnosti či na zahradu a v neposlední řadě se to týká i nákupu potravin. Tento vliv pocítí zejména Panny, Berani a Kozorohové a částečně i Ryby.

Slunce stojí ve znamení Panny, což je spojeno s naším vnitřním nutkáním a potřebou shromažďovat, dělat zásoby a být připraveni na zimu a na horší časy, s potřebou udělat si jak pořádek sami v sobě, tak i kolem sebe, dokončit započaté a uzavřít potřebné. Pod vlivem Panny budeme všichni až do podzimní rovnodennosti, tj. do 23. září, takže energie tohoto znamení na nás budou působit jěště nějaký ten den. Pak se Slunce přesune do Vah, které jsou nerozhodné, proto, chcete-li něco udělat či dodělat, je právě nyní vhodná doba, pak už budete znejišťovat s potřebou radit se s druhými, kdežto nyní se dokážete postarat o mnoho věcí sami bez cizí pomoci a přičinění.

Merkur vstoupil na začátku září do Vah, což ukazuje na zvýšenou potřebu a schopnost se domluvit diplomatickou cestou, s potřebou klidu, harmonie a pohody. Možná jste sami zpozorovali ve svém okolí, že lidé, kteří jsou jindy agresívní, nervózní, netrpěliví a výbušní, jsou naopak v posledních 14 dnech mnohem mírnější a klidnější....

Chcete-li či potřebujete řešit partnerské záležitosti, pak vězte, že právě dnešní den je pro to velmi vhodný.  Stejně tak, potřebujete-li  dnes doma či venku něco natřít, nalakovat, pak to udělejte dnes, popř. zítra.

Z oblasti zdraví pečujte o svůj krk, šíji a své hlasivky, uvařte si šalvějový čaj či zázvorový čaj, věnujte zvýšenou péči svým očím, zubům a uším a zbytečně je nepřetěžujte . Namísto vysedávání u počítače a televize, kde se stejně nic pozitivního nedozvíte, vyrazte večer za zábavou, za kulturou, zajděte si do kina, do divadla, na koncert, na vernisáž, výstavu, jděte do společnosti, bavte se a užívejte si života. Stejně tak uši, které nás spojují s druhými lidmi jsou dnes aktivní, tak si s někým popovídejte, naslouchejte a poslouchejte, vrátí se Vám to několikanásobně...Denní předpověď na čtvrtek 11. září 2014

Dnešní čtvrteční den se můžete těšit na něco milého, na nečekaná překvapení, byť by to byly jen myšlenky, „pouhá“ slova či telefonát nebo návštěva někoho blízkého.

Citliví a vnímaví jedinci dnes dostanou nějaká vnukutí, intuice bude pracovat na plné obrátky, stejně jako zaměření humanitní cestou. Máte-li nějaké filosofické úvahy, přemýšlíte-li na tím, jak se věci  mají, jak co funguje a že je něco mezi nebem a zemí, pak vězte, že právě dnešní den je ideální pro sebevzdělávání, tj. návštěvu nějakého kurzu, semináře, přečtení si poučné a kvalitní knihy, shlédnutí nějakého dokumentu, či kvalitního filmu nebo jen přečtění nějakého náhodného článku v tisku a médiích.                

Téma dnešního dne je vnímavost, citlivost, empatie, porozumění, péče o druhé a vztahy celkově, a to v dobrém slova smyslu.

Luna na obloze začíná pomalu ukrajovat ze svého světelného a zářivého kotouče, což znamená, že lze v těchto dnech podstoupit lékařské, kosmetické a chirurgické operační zákroky, které jste již delší dobu odkládali. Ovšem na každou část těla je třeba sledovat postavení Luny, ve kterém znamení zvěrokruhu zrovna stojí. Co se týče zákroků, které dnes naopak nedoporučuji, tak jsou stomatologické zákroky, které mají tendence více krvácet a bolet. Stejně tak zákroky na očích, a dutin v oblasti hlavy bychom měli naopak posilovat, a ne je dnes rozdivočovat nějakými zákroky.

Při pohledu kolem sebe, poohlídněte se, není-li tam nějaký nepořádek, nejsou ve Vašem okolí věci, které jste již delší dobu nepoužívali? Pak s nimi ven, vyřazujte, uklízejte, přebírejte, čistěte nebo dejte na charitu.


 Denní předpověď na úterý 9. září 2014

Dnešní úplňkový den na mnohé z Vás bude působit velmi silně. Stejně tak astrologické konstelace, které nastanou zítra a pozítří tento vliv jen umocní. Jedná se zejména o planetu Uran, která na sebe bude vázat mnoho vlivů, jako je netrpělivost, výstřednosti, nesoustředěnost, ale také velké, náhlé a nečekané životní zvraty. Jedná se jakési vnitřní napětí, které bude zažívat nejeden z Vás. Mnoho vztahů zažije náhlé změny, kdy se jeden partner něco nečekaně dozví na svůj protějšek, něco se tzv. „provalí“, čímž se spustí další lavina událostí. Lze také očekávat sklony k nevěrám, lžím, omylům a nečestným jednáním, což má velkou souvislost s bolavou dušičkou, hlubokým  zraněním a vnitřním nepokojem.

Numerologická vibrace dnešního dne je pod vlivem saturnovské sedmičky, což poukazuje na různé nepříjemnosti, zkoušky, potíže  a překážky, kdy věci nepůjdou tak snadno, jak bychom si bývali přáli a představovovali. Nicméně nenechte se zaskočit možnými komplikacemi a berte je nikoliv jako prohru, ale jako výzvu, a uvidíte sami, jak se ledy rychle posunou a roztají!

Luna dnes na obloze bude po celý den putovat v mystických, zasněných a romantikcých Rybkách. Proto i dnešním témamtem dne budou city, jemnost, intuice, citlivost, vnímavost a empatie. Je proto dobré zejména dnes (to se týká všech vodních znamení, tedy i Raků a Štírů) se věnovat něčemu, co se zakládá na filosfických základech, co má spojitost s uměním, hudbou a zdravím. Nevyplatí se riskovat a být unáhlení, pro možnost úrazů, spálenin, řezných ran a technických poruch přístrojů, což se může týkat i Vašeho telefonu, počítače, ale i auta. Proto, jedete-li na delší cestu, pečlivě si zkontrolujte nebo nechte zkontrolovat Vaše auto! Jezděte opatrně, nikam nsepěchejte, a nenechte se ničím a nikým rozptylovat!

Jesliže se věnujete duchovnu, esoterickým disciplínám či jiným okultním vědám, dnešní den je přímo stvořený pro různé rituály, splnění přání a tužeb, meditace a „rozmluvy“ sami se sebou, stejně jako i s druhými. Zapalte si dnes večer svíčku, vonnou tyčinku, essenciální olejíčky a zasněte se, dejte průchod své fantazii, intuici a snům.  Věnujte se dnes sami sobě, uvědomte si, co si přejete, po čem toužíte, jaké je volání Vašeho srdce. Býci a Panny by si měli uvědomit, že jsou i jiné hodnoty, jak ty majetkové a finanční...

Pokud trpíváte na bolesti hlavy, dnes se tyto potíže mohou objevit ze zvýšené míře, a to v důsledku vnitřního napětí, přívalu emocí a citového strádání.  Vaše mysl dnes bude pracovat naplno, s potřebou znát, vědět, přemýšlet, zvažovat, pátrat, apod. Dodržujte pitný režim, nezapomínejte zalévat kytky a rostliny, jinak na práci na zahradě dnes raději zapomeňte. Naopak bylinky dnes sbírané budou mít mnohem větší sílu a účinnost! Pozor si dejte na svůj jídelníček, zejména pak alergici a citliví jedinci. Dodejte tělu energii v podobě kvalitních potravin s minime chmeických přísad.


Denní předpověď na neděli 7. září 2014 

Luna dnes stojí ve vzdušném, svobodymyslném Vodnáři. Stejně jako den pod vibrací pětky ukazuje na naši nutnost pocítit volnost, svobodu a potřebu dělat si věci po svém bez jakéhokoliv omezování a nařizování od druhých. Neděli vládne planeta Slunce, která nás prohřeje, dodá nám energii, sílu, odvahu a potřebu si neděle náležitě užít, nejlépe se svými blízkými a malými ratolestmi.

Mnohým z Vás se právě dnešní den něco „otevře“, kdy Vám budou přicházet nápady, nová řešení, inspirace a novátorské myšlení. Pokud něco nemůžete již delší dobu rozřešit, přijít věcem na kloub, tak právě dnes je ideální den pro posun v mentální oblasti myšlení.

Sluníčko stojí v zemské, pracovité a pedantské Panně, proto i tyto energie působí na mnoho lidí, zejména pak na Štíry, Kozorohy a Panny, kteří budou chtít ještě v dnešní den dodělat, co nestihli, a aby bylo vše hotovo a v pořádku, aby do nového pracovního dne mohli vstzoupit s tzv. čistým štítem...

Máme dva dny před úplňkem, což je stav na obloze, kdy Slunce a Luna stojí v tzv. opozici, tedy naproti sobě a svírají proto mezi sebou napětí. Toto napětí je cítit při každé úplňkové fázi, kdy jsou zvířata, stejně jako lidé neklidní, podráždění, roztěkaní, nemohou spát, apod., aniž by si to uměli logicky vysvětlit. Při úplňku jsou zvedány hladiny moří a oceánů v podobě přílivů a odlivů, zvyšuje se počet kriminálních incidentů, rodí se více dětí, a operace konané v tyto dny bývají velmi komplikované, proto, máte-li jít na nějaký zákrok, je lepší termín posunout. Dnešní den je Luna ve fázi, kdy ještě stále roste, tzv. přibývá – dorůstá, což bývá přirovnáváno k písmenu D, neboť má stejný tvar, než se nám zcela v úplňkové fázi zakulatí.

V oblasti zdraví a těla je dnes dobré věnovat zvýšenou péči oblasti mezi koleny a chodidly (kotníky, lýtka, bérce, achilovka a žíly), a to nejlépe v podobě masáží, zábalů a nezapomínejte odpočívat s nohami nahoře!

Hodně dnes větrejte, otevírejte okna, dejte ven vyvětrat peřiny a vyrazte na procházku na čertstvý vzduch. Den je také vhodný k úklidu skříní, sklepů, garáží, chat a zahrad, nebojte se vyhazovat věci staré a nepotřebné!

Pokud dnes vyrazíte na zahradu či na pole, není třeba věnovat se plevelu, Luna a gravitace Země se postarají o to, že již znovu nezakoření. Proto se věnujte rtaději přesazování, zejména pak květnatým a listnatým rostlinám a keřům. Co se týče zalévání, tam to dnes nepřehánějte  a vyčkejte do zítřka!

 

 Předpověď na týden od 1. do 7. září 2014 

Tak máme zde začátek školního roku, kdy skončilo sladké užívání si volna. Bude to jistě nějakou dobu trvat, než všichni naběhnou do zajetého řádu školních povinností, co se týče školáků, učitelů, profesorů a rodičů nevyjímaje. 

Pondělí

Dnešní den prochází Luna znamením Střelce, a právě ten vládne školám, vzdělání a rozvoji obzorů, vědomostí a také dobrodružství. První školní den v lavicích si vyžádá improvizaci, laskavý přístup a velkou trpělivost, zejména ze  strany vyučujících. Věnujte den zvýšenou pozornost pánevní oblasti, napusťte si horkou lázeň, protáhněte své tělo a také zkrácené šlachy. 

Úterý

Luna stojí stále ve Vodnáři, ale akčnost a energie včerejšího dne dnes vystřídá podrážděnost, nesoustředěnost a jisté zklamání, a to na úrovni citů a pocitů. Právě dnes se můžete dočkat mnohých nepříjemných překvapení. Dnes je vhodný den ke cvičení, posílení pánevního dna, nejen jako upuštění páry, která se v nás začíná pomalu, ale jistě kumulovat. 

Středa

Dnešní den bude zahalený v jakémsi šedém závoji nejistot, lží, po,mluv a intrik. Dnes se nějak nedokážeme uvolnit, a stále se budeme hlídat, abychom vše dělali, tak, jak se má, a jak je to správné, protože co by tomu řekli ostatní, a co by si o nás pomysleli, kdybychom se chovali příliš nestandartně a vybočovali z řady...Luna se blíží na konec Střelce, kde velmi brzy přejde do dalšího znamení Kozoroha, kde bude stát až do pátku. Dnešní den šetřete své kosti, klouby, kolena a záda, nepřehánějte to s prací na zahrádkách, zahradách a polích. Raději si dnes zajděte ke kadeřníkovi nebo ke kosmetičce, jejichž služby budou mít delší trvání s budou dnes kvalitněji provedeny, jak v jiné dny. 

Čtvrtek

Dnešní den bude mnohem radostnější, optimističtějí a naše povaha bude mnohem více spontálnější, jako včera. Dnes zažijeme mnohem více radosti, více se dnes uvolníme a více si vše vychutnáme. Pocítíme i silnější příval silné a nezlomné vůle, kdy sami sobě i druhým budeme chtít něco dokázat a ukázat. Dnes tomuto energie přejí, nebojte se dát průchod své fantazii a své intuici, dělejte, co Vás baví, a co jste již delší dobu odkládali, nebo na to neměli čas. Věnujte se svým dětem, najděte si na ně čas,, i když ho jinak nemáte nazbyt, stejně jako na své drahocené polovičky, práce Vám neuteče a povinnosti počkají.

Pátek

Tak první školní týden je pryč, nyní je ideální doba  vyrazit někam za zábavou, do společnosti a za kulturou. Zejména pak ti nezadaní mají dnes velké šance narazit na na nějakou zpřízněnou duši a zamilovat se. Sice pocítíme mnozí z nás v dnešní den jakousi paličatost, neústupnost a sklony ke konzervativnímu myšlení, ale nebojme se uvolnit se a užívat si života a jeho krás. Udělejme dnes někomu radost malým dárkem či milým překvapením, popř. si dnes sami kupte něco pěkného na sebe nebo do svého příbytku. Při večerních radovánkách buďte střídmí v konzumaci alkoholu a jiných návykových látek a nezdravého jídla a pití, které zatěžuje organismus v tyto dny, více, jak jindy. Pozor by si měli dát hlavně celiatici a alergici. 

Sobota

Strnulost minulých dnů je ta tam, a dnes opět pocítíme příval energie a potřebu něco zažít, někomu pomoci či něco vymyslet a vylepšit. Dnešní den přeje tvořivosti a hlavně šikovným rukám, které něco umějí. A pokud neumějí, je dnes ideální den to alespoň vyzkoušet, či se něco přiučit. Tématem dne mohou být určitá nedorozumění, zejména pak dětmi pubertálního věku, které jen neradi budou poslouchat, že něco musí, nebo naopak nesmějí. Nezapomínejme, že i my jsme byli mladí a chtěli jsme být sami sebou, a ukazovat, jak jsme dobří. Mají vysokou hladinu hormonů, potřebují se někde vybít, nemějme jim to za zlé, potzřebují se vybouřit a pobavit. Dnes je vhodný den k větrání, otevírejte co nejvíc okna, dveře, vyvětrejte peřiny a jděte na čertvý vzduch. 

Neděle

Povinnosti zítřejšího pracovního a školního nasazení nám stále jaksi lezou do hlavy, nekazte si neděli představami a myšlenkami na to, co musíte udělat a co Vás po neděli čeká. Užijte si dnešního dne naplno, bez starostí a co je třeba řešit, nechte až na večer, nebojte se, stihnete vše, tak jak potřebujete. Můžete dnes dostat nějaký bláznivý, střeštěný a pro druhé nepochopitelný nápad, nebojte se uskutečnit ho. Otevřete se novému, neprobádanému a nevyzkoušenému, samozřejmě v rámci možností a žádných extrémů, ale zdravého rozumu a zlaté střední cesty. Energeticky máte dnes posílenu spodní část těla, přesněji mezi kotníky až po stehna, takže nohy mohou bý poněkud „neposedné“, ideální je využít toho a jít si někam zatancovat a spojit s kulturou a zábavou. Dnes je třeba se vyvarovat rozčilování a psychickému vypětí, dopřejte si proto masáž, zapalte si vonnou svíčku nebo nebo tyčinku a večer si kupte dobré a kvalitní víno, nešetřte na sobě, a dopřejte si opravdu kvalitní, luxusní zážitky a požitky, auviíte sami, že se budete cítit velmi dobře. 


Ivana Trumpová

http://www.super.cz/288040-5-fotek-ktere-poslouzi-jako-dukaz-ze-ivana-trump-65-opravdu-neumi-dustojne-starnout.html

Ivana Trumpová se narodila jako Vodnářka, kde ji mimo jiné stojí také její Venuše. Toto spojení naznačuje potřebu výstřednosti, a to za každou cenu, s extravagantním oblékáním a touhou se odlišovat za každou cenu, jen aby nebyla šedou průměrnou myškou.

O tomto spojení by se dalo dlouhosáhle hovořit. Jedná se o povahu, která je netečná, chladná a lhostejná. Je to vzdušné znamení, kde není prostor a čas na nějaké city a trvalé závazky. Tito lidé jsou marnotratní, kdy mají zvýšenou potřebu vymykat se veškerým normám, stylům, předpisům, příkazům a nařízením s obrovskou touhou a potřebnou dělat si věci po svém, volně, svobodně a přímočaře. Povaha těchto jedinců nesnáší jakékoliv příkazy, potřebují si tvořit své vlastní normy a pravidla a určovat směr.

Konstelace v jejím horoskopu ukazují na experimentální vlohy, otevřenost ke všemu novému a mladému, s nemalou potřebou po výstřednostech. U druhých není zrovna oblíbená, i když ona sama je přesvědčena o pravém opaku. Dokáže se chovat přátelsky, ale je velmi neosobní. Stejně tak vztahy s muži budou nepříliš stálé a nenadálé. O co rychleji začnou, o to rychleji budou končit. Potřebuje ve skutečnosti přítele jak milence. Může mít vlastnické vlohy, ale sama bude toužit po naprosté volnosti a svobodě.


Bude vyznávat exotiku, neznámo a veškerá dobrodružství. Jedná se o velmi výraznou osobnost, která má potřebu na sebe za každou cenu upozornit, ať už to stojí, co to stojí. Stejně tak její názory mohu být velmi výstřední a nestálé. Dokáže být okouzlující a zábavná, seznamování jí nebude dělat žádné potíže. Nudy a stereotypu se může děsit, stejně jako stárnutí.

Musí se vyjádřit svým atypickým a velmi často šokujícím způsobem. Vztahy bude vyhledávat nekonvenční, je rozená volnomyšlenkářka s obrovskými nápady a velkou vynalézavostí. Bude neustále obklopena velkým množstvím přátel, i když jen málo z nich budou skuteční a upřímní. Planety v jejím horoskopu ukazují na volné přátelské a milenecké svazky a až příliš velkou upřímnost. Její povaha bude veselá, toužící po tělesné smyslnosti, kdy se dokáže

Radovat a užívat si života naplno. Bude ráda cestovat a lákat ji bude vše nové, nepoznané a mladé. Stejné postavení měli ve svém horoskopu např. Jimi Hendrix, Gérard Depardieu a Kevin Kostner.

Další konstelace v horoskopu ukazují na její velkou dávku energie a činorodosti, která ji vydrží až do vysokého věku. Zároveň s tím jsou vidět i různé frustrace a zklamání, kdy bude potřebovat a vyžadovat nutný souhlas okolí, který si může poněkud vynucovat. Jsou vidět také neustálé rozpory s mužským pokolením, její nevypočítatelnost, náladovost a skrytá agresivita, která bude střídána se dny skleslosti a depresí.

Její životní číslo nám prozrazuje její suverenitu moc, zejména ve smyslu majetkové a finanční. Má v sobě určité kouzlo také vysoké cíle, nároky a ideály, ze kterých bude jen nerada slevovat. Její povaha bude tvořivá, velmi nápaditá, i když občas může trpět nedostatkem sebedůvěry, se sklony k ješitnosti, s velkou vnitřní zranitelností, kterou však dokáže velmi dobře skrývat za maskou suverenity.

Taktéž její numerologická mřížka ukazuje na potíže spojené s vyjádřením svých vnitřních citů a pocitů, tvrdohlavost, kdy ji nic jen tak nezastaví, vezme-li si něco do hlavy. Dokáže být pracovitá, je-li třeba, má potřebu dokonalosti, potřebu chvály, obdivu a uznání mířenou na svou osobu. Zároveň je vidět, že velmi často má tzv.„vzdušné zámky“ a touhu po spojení za každou cenu, které sebou nese obrovské vnitřní napětí.


  Mladý Polák se oběsil hned po svatbě

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/345120-mlady-polak-se-obesil-hned-po-svatbe.html

Opět se v páteční den sešly náročné astrologické konstelace, které ponejvíce působí na citlivé a přecitlivělé jedince, což bezesporu tento hoch byl. Tyto náročné vlivy působí už dlouhodobě, a přenáší se na všechny, i do světa, kde jistě každý z nás zaznamenal rostoucí neklid, rozbroje, boje, těžkosti, náročné situace a těžké životní období a osudové zkoušky.

Není známo datum narození tohoto mladíka, ale už samotný fakt, že měl právě 22 roků, hovoří o těžkém karmickém zatížení, což představuje právě číslo 22, stejně tak i výsledná jednociferná karmická čtyřka. Mezi karmická čísla patří čtyřka, sedmička a osmička, a jistě není náhoda, že právě všechny tři se vyskytovaly v datu, kdy tento mladík ukončil svůj život. Stalo se tak 15. 8. 2014, osmička je jako měsíc narození, sedmička součet roku čtyřka značí jeho věk. 

Páteční den je pod vlivem Venuše, což je planeta lásky, ukazující na téma, kterého se události daného dne budou týkat, což bezesporu u tohoto hocha bylo, když se v tyto dny právě oženil. Velký vliv zde hraje číslo dne, což je 15 (15 - tého), a v tarotu je toto číslo přiřazeno kartě s názvem Ďábel, ve spojení se závislostí na někom, na něčem, nebo na názorech a starých myšlenkových vzorců chování. Redukcí čísla 15 dostaneme opět zmíněnou šestku, téma lásky, vztahů, partnerství a manželství. Protože karta Ďábel patří mezi negativné karty, je oblast lásky u tohoto muže negativním dopadem, kdy mohl a zřejmě zažil nějaké velké zklamání, zradu a neviděl nové možnosti, nové břehy, které měl před sebou. Kdyby býval nějaký čas vytrval a byl trpělivý, vše by se vyřešilo a dobře dopadlo. Chyběla mu však trpělivost a naopak přebýval strach, že selže. Jednalo se o vnitřní porážku.

Karta Ďábel vám signalizuje, že mladíka ovládal ďábelský strach. Ďábel a strach je dobrý sluha, ale špatný pán, kdy je nezbytné, aby daný jedinec se nenechal ovlivňovat svými vnitřními našeptávači, ale vzepřel se a projevil svobodně svůj názor…Ve skutečnosti se však jedná o úzkosti a vykonstruovaný strach, který nemá reálné základy. Tlačí pak lidi do situace, v nichž jsou vystaveni nejrůznějšímu omezování a nechávají se svazovat a ovládat. Vliv této ďábelské karty bývá velmi často ve spojení s tím, že člověk udělá něco, co se po něm chce, aniž by to tak vnitřně skutečně cítil, je k tomu donucen, nebo nemá sílu a moc toto odřeknout. Může se zde jednat o majetek, finance, pudy a nezvládnutelnou vnitřní energii. Pokud tento člověk nemá jasno v tom, co chce a co naopak nechce, pokud se nedrží svých zásad, nezdary a neúspěchy pak na sebe nenechají dlouho čekat, kdy ho vliv pekla zcela pohltí a plameny pekelné sežehnou.

Astrologické konstelace pátečního dne jsou ještě stále pod vlivem nedávného úplňku, kdy si lidé v tomto čase více a častěji sahají na své životy, dny jsou plné napětí, vnitřních konfliktů a rozpolcenosti. Luna v páteční den stála v Býku, toto znamení představuje fyziologicky na těle oblast krku, což je v souladu s jeho oběšením. Luna stála v tzv. opozici, tedy oproti planetě Mars a Saturn, což tento vliv posiluje a podporuje, bohužel však v tom negativním slova smyslu. Saturn je karmická planeta přinášející oslabení energie a fatální následky, zejména stojí-li v tak náročném aspektu vedle Marse, jak tomu tento den bylo. Jedná se o nezvládnutelné situace, kdy Mars, coby mužská bojovná planeta pomáhá lidem bojovat, zdolávat, zvládat situace a věřit si, pokud je v disharmonickém spojení, což bohužel byla. Tyto vlivy do povahy přináší až příliš velkou tvrdost na sebe, i na druhé…

Černá karmická Luna stojící těsně vedle osobní planety Slunce udělala také své, zejména byla-li v disharmonickém spojení na Mars a Saturn. Další karmické prvky jako jsou Lunární uzly pak ve spojení s Uranem  ukazují na něco nečekaného, náhlého, prudkého, s negativním dopadem. Venuše, která přeje dobrým pocitům, lásce a pohodě, byla taktéž narušená, a to hned z několika stran, takže toto vše zvládnout je i pro silného jedince dost náročné zvládnout.


Kandidát na prezidenta Brazílie zahynul při pádu letadla

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/344943-kandidat-na-prezidenta-brazilie-zahynul-pri-padu-letadla.html

Všimli jste si někdy toho, že lidé nejvíce umírají paradoxně v období svých narozenin? Nejinak je tomu u tohoto brazilského guvernéra, který se narodil 10. srpna 1965 a zahynul 13. srpna 2014. Stejně tak Robin Wiliams, který zemřel toto pondělí, tj. 11. srpna 2014 a který se narodil 21. července 1951. Je to tak, ač by logicky měli být lidé v čase svých narozenin při plné síle, opak bývá pravdou, zejména pak, jedná-li se o lidi dlouhodobě nemocné, vystresované a staré.

Guvernér měl v datu narození karmickou osmičku, stejně jako desítku, což napovídá, že se mu něco zvláštního a osudového během života stane. Životní číslo tři pod vlivem Marse naznačuje, že to bude ve spojení s ohněm, železem, krví a silným nárazem. Dlouhodobě mu stálo disharmonické konstelace v horoskopu, které se posílily dalšími vlivy tzv. pomalých planet, nehledě k tomu, že se jedná pár dní po silném úplňku. Nacházel se v osobní roční vibraci číslo sedm, což je tragi

ký rok, který odebírá energii, zdraví i život, a je ve spojení s tvrdými osudovými ránami a dvojciferná vibrace roku, tj. 16 patří v tarotu pod kartu zvanou „Věž“(hroutící se citadela), co, což je obávaná karta. Není třeba znát významu této karty, stačí podívat se na obrázek, který je vypovídající sám o sobě, aniž by člověk musel znát význam tarotových symbolů. Jedná se stručně řečeno o rychlý a nečekaný pád, pád moci, tvrdý náraz z velké výšky a fatální konec. Sedmička, neboli rok, ve kterém se nyní nacházel  se počítá mezi velmi těžkou karmu, a v den, kdy skonal, tedy 13- tého je v tarotu karta s názvem „Smrt“, ukončení, a osmý měsíc – opět karmické číslo, nehledě k tomu, že osmičce vládne Uran, což je planeta náhlých nečekaných změn a spojitosti se vzduchem, letadly a pohybem.

Co se týče jeho horoskopu, konstelace v jeho „zodiaku“ ukazují na mnohé, přičemž i jeho  Černá luna stojí nebezpečně blízko Měsíce, stejně jako disharmonické postavení Lunárních uzlů, ve spojitosti na Uran, Pluto a Venuši. Až příliš mnoho negativních a náročných tranzitů se sešlo na to, aby to mohlo dobře dopadnout, bohužel. Tranzitující Černá Luna, lunární karmické uzly a krvavý Mars se Saturnem jdoucí přes Neptun jsou příliš silné a nebezpečné.


Zemřel herec Robin Williams

http://www.novinky.cz/kultura/344754-zemrel-herec-robin-williams.html

Životní číslo osm, osobní roční vibrace osm a čas narození taktéž osm…Příliš mnoho karmických vlivů na to by žil spokojený, klidný a dlouhý život. Numerologicky období života, kde se nachází podle magické mřížky věk 55-57 let je taktéž osm, kdy osmička je pod vlivem Urana, což je planeta nečekaných a náhlých změn…

Jsou známy jeho sklony k závislostem, ponejvíce k alkoholu. Není divu, neboť v jeho horoskopu vysoce zastoupen podíl vodního živlu a vodní znamení mají nejsilnější vztah a tendence uchylovat se k návykovým látkám, zejména pak k tekutinám, tedy k alkoholu. Hledají tam únik do lepších světů, jak je realita, která není v soualadu s jejich cítěním a vědomým. Toto se děje díky jejich silně zavodněnému tělu, které je tak velmi ciltivé a vnímavé, i v tom negativním slova smyslu, kdy jejich tělo působí stejně jako houba, která nasává a nasává.

Všechny nejdůležitější vlivy má ve vodních znameních: což je Slunce v Raku, Luna v Rybách a ascendent ve Štíru, je zde až příliš mnoho vody, měkkosti, málo vůle a sebedůvěry. Raci se k alkoholu uchylují nejvíce ze všech znamení, cítí se osaměle, vztahovačně a nepochopeně, a právě alkohol je nejdostunější a nejsnadnější berličkou. Rak a Ryby patří k tzv. podvojným znamením, které jsou sami o sobě komplikované, a ascendent ve Štíru tomu všemu dá větší hloubku a sílu.

Zvýrazněné prvky v horoskopu ukazují na slabší fyzickou vyspělost, menší odolnost vůči nemocem a špatně fungující lymfatický systém jako možnou obranu těla proti infekcím a nemocem. Stejně tak byli zeslabeny jeho detoxikační schopnosti a tělo se postupně, pomalu, ale jistě otravolo zevnitř. Dost výrazný aspekt, který je vidět u sebevražd a alkoholiků má také, a to Mars v kvadrátu na Neptun. Jeho horoskop naznačuje, že měl ideály, které byli jen těžko uskutečnitelné, spíše ve smyslu vzdušných zámků a o to pak bylo jistě větší zklamání při procitnutí , střetem s realitou a sundání růžových brýlí.

Co se týče polarity, měl zastoupenu jínovou a jangovou přibližně stejně, to znamená, že mu chyběla odvaha, sebevědomí a schopnost se se životem porvat…Rovina energie spolu s dalšími vlivy jasně ukazuje na zvýšenou citlivost, přecitlivělost, náladovost a nwschopnost nakládat správně se svou energií.


  Velký letní úplněk dne 10. srpna 2014 

Na noční obloze můžeme v těchto letních a vlahých dnech zahlédnout krásně jasný a zářivý kotouč, který zítra dosáhne svého vrcholu. V neděli večer ve 20 : 29 nastává úplněk, kdy bude Měsíc krásně kulatý a plný ze všech stran. Astrologicky stojí na obloze Slunce a Luna stojí přesně naproti sobě, v napěťových vazbách, v tzv. opozici, která má disharmonické působení. Tento vliv s sebou přináší napětí, které citliví a vnímaví lidé pociťují již několik dní před a po úplňku. O to horší je nalézt ten správná střed těchto protichůdných energií.

Jistě jste si všimli, že v tomto období jsou zvířata neklidná, ve vzduchu je cítit napětí, rodí se více dětí, častěji uslyšíte houkající sanitky, zvyšuje se kriminalita, operace a lékařské zákroky jsou komplikované a doprovázené nečekanými potížemi, rány a pooperační kůže více krvácí, náměsíční lidé jsou ve svém živlu, na hladinách moří a oceán zaznamenáváme silný příliv a odliv, a mnoho dalšího.

Obě světla, tedy Slunce, představující mužské energie však na obloze zcela zastiňuje citlivé a vnímavé, ženské vlivy a energie, dané Měsícem. Proto to napětí, které je cítit všude kolem nás. Lidé, kteří se narodili za úplňku, mi jistě dají za pravdu, že jejich život není zrovna procházka růžovou zahradou, zejména pak v oblasti vztahů. Neznamená to v žádném případě, že by neměli v životě štěstí, toho mohou samozřejmě dosáhnut, jen jim to dá mnohem více práce, času, snahy a úsilí, jako jiným, kterým to jde tak nějak snadno a samo. Nicméně všechno zlé je na něco dobré, a proto nástup úspěchů a štěstí je sice složitější, zdlouhavější, ale o to více trvalejší, a hodnotnější, ale pravda, není to zadarmo. Protikladný vliv Slunce a Luny na obloze přináší vnitřní napětí, protiklady a rozpory. Jedná se o vliv přechodný, nicméně je dobré a velmi prospěšné vyvarovat se v těchto dnech jakýmkoliv lékařským zákrokům a operacím.

Již Hippokrates, řecký lékař žijící ve 4. století před Kristem (podle něhož dodnes skládají lékaři na celém světě svoji přísahu), používal astrologii jako základ lékařského vědění. Zanechal nám jedno důležité pravidlo, které bohužel nebylo poslední dvě tisíciletí bráno na zřetel: " Nikdy se nedotýkej železem té části těla, která je ovládána znamením, jímž v tuto dobu prochází Měsíc. " Nevěnuje-li člověk této radě pozornost, může podle Hippokrata  dojít k následujícím problémům jako jsou komplikace,infekce, zpomalené, bolestivé hojení a nevysvětlitelná smrt (ale zdařilá operace), něco ve smyslu, operace nepodařila, ale pacient zemřel. V případě, že vám stále připadá nepochopitelné, co Hippokrates onou větou myslel, uvádím zde několik praktických případů:

  • když je Měsíc v Býku, nemají se provádět operace mandlí
  • srdeční operace ve Lvu jsou také rizikové u všech operací pohlavních orgánů je ve dnech Měsíce ve Štíru zbytečně, je zde zývšné riziko problémů 
  • operace čelistí se nemají provádět ani v Býku, ani v Beranovi
  • operace nebo estetická úprava prsou ve dnech Měsíce Raka může přinést komplikace 

Známá americká astroložka Linda Goodmanová přezkoušela Hippokratovo učení a ve svých knihách uvádí některá fakta, která objevila: např. americký filmový herec Jeff Chandler se podrobil v nemocnici relativně jednoduché operaci plotýnek v páteři. Zemřel na operačním stole: příčina smrti neznámá. Linda Goodmanová zjistila, že v den jeho úmrtí stál Měsíc ve Lvu, která ovládá srdce, páteř a záda.

Podobně se na prastaré zkušenosti zakládá i stará moudrost: "Operace prováděné přesně ve změnách Měsíce, zvláště připadající přibližně na úplněk nebo nov probíhají málokdy úspěšně." Dříve věděli všichni lékaři to, co dnes vědí většinou jen astrolékaři: při změně Měsíce krvácejí rány podstatně silněji než v normální dny. Dá se říci, že v té době tělesné šťávy a krev, stejně jako moře a jiné tekutiny v přírodě, reagují na přitažlivost Měsíce  (příliv a odliv) zvlášť intenzivně. Největší nebezpečí trvá při úplňku.

Nedělní srpnový večer nesoucí datum 10. srpna 2014 nám přináší velmi silný a vlivný úplněk, kdy Slunce stojí v ohnivém Lvu, a Luna naproti ve vzdušném Vodnáři. Toto postavení, neboli tyto planetární konstelace budeme pociťovat zejména v oblasti partnerských vztahů. Lev nám přinese trochu egoismu, zahleděnosti sami do sebe a do své pýchy, potrpí si na kvalitu, vyšší zájmy, přepych a luxus, zatímco Vodnář tu chce být pro všechny, chce být charitativní a pomoci všem, bez ohledu na sociální postavení a majetkové poměry. Zde už nastává konflikt těchto dvou vlivů, kdy budeme něco jiného cítit, jak budeme skutečně dělat.

Z pozitivních vlivů nedělního úplňku je ideální nechat si upravit nebo ostříhat vlasy. Naše reakce, pohotovost, vnímavost a intuice bude výrazně zesílena, proto chcete-li se dnes do něčeho pustit, je vhodný čas, zejména pak na různé předsevzetí, jako je skončení s kouřením či jinými návykovými látkami či zahájení dietních a režimových opatření. Nedělní den stejně jako další dny až do poloviny týdne jsou vhodné k relaxaci, meditacím, cvičení jógy, k procházkám a energie budou přát novým originálním myšlenkám, nápaditosti, vynalézavosti a zvýšené intuici.

Ze zdravotního hlediska je třeba dávat si zvýšený pozor na cévy, tepny, žíly, nervy, kotníky a oči. V tyto dny se zbytečně nepřetěžujte ve smyslu zvýšené fyzické námahy a celkového vypětí. Staré známé přísloví říká: „spěchej pomalu“ a toto rčení dnes nabývá na své důležitosti, kdy ve vzduchu „visí“ úrazové aspekty, proto se zklidněte za volantem, na kolech, na motorkách, na bruslích a celkově při různých aktivitách. Zpomalte, nespěchejte a nerozčilujte se! Na zahradě můžete klidně ponechat plevel, beze strachu, že znovu zakoření. Nepřesazujte pokojové květiny, ani záhony, počkejte až na další týden. Úplněk je vhodný pro různé rituály, splnění přání, tužeb, snů, výkladů karet a esoterických seancí. Zapalte si svíčku nebo vonnou tyčinku, dejte si vonnou koupel, a uvařte si dobrý bylinkový čaj, který můžete v těchto letních dnech podávat vychlazený.


http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/344602-kennedy-si-objednaval-prostitutky-ktere-se-podobaly-jackie.html

Kennedy si objednával prostitutky, které se podobaly Jackie

O americkém prezidentovi Johnu Fitzeraldovi Kennedym je známo, že nebyl zrovna věrným manželem. Vzhledem ke svému postavení a i vizáži měl žen více, jak si mohl přát. Narodil se 29. května 1917 jako Blíženec. Jak známo, Blíženci jsou vzdušné, nestálé znamení, které nevydrží dlouho na jednom místě a u jedné osoby, a láká ho nové, nepoznané. V momentě, když dostanou, co je předmětem jejich touhy a přání, ztrácejí zájem. Blíženci patří mezi tzv. podvojné znamení, naznačující vnitřní konflikt, který bývá znázorněn na obrázcích dvěma osobami, kdy každá z nich je otočena na druhou stranu, k sobě zády. Z vyobrazení Blíženců je patrné, kdy jedna osoba říká půjdeme nalevo a druhá na odvětí, že jde napravo: toto pojetí vystihuje jejich dualitu a rozpolcenost. Blíženci jsou nestálí,  stejně jako vzduch, který jim vládne. Ten ta je také všude a nikde, když otevřete okno, vyletí ven, všude se dostane, všude je ho plno a zavřete li-ho v místnosti bez větrání, za chvíli tam bude dusno, k nevydržení. Tímto je vystižena povaha Blíženců, stejně jako po vrchnost jejich citů, obrovská zvídavost, společenskost, a schopnost se dobře a rychle seznamovat.

Kennedy měl acendent ve Vahách, což naznačuje skutečnost, že neuměl být sám, vyžadoval a potřeboval společnost, a protože Vahám vládne ženská planeta Venuše, je zde velká souvislost se ženami, krásou, vkusem, elegancí a tělesnými požitky, pak to byla potřeba ženské společnosti, a to krásných a elegantních žen.

V Býku, kterému taktéž vládne Venuše, měl další nemalé zastoupení planet jako je Mars, Merkur a Jupiter. Toto postavení se nachází v 8 - mém domě, což je v horoskopu oblast intimních vztahů a sexu. Jupiter, který vše zesiluje a expanduje téma oblasti, ve které se nachází vše pěkně navýší, což je  něho právě oblast sexu. Mars, který je v těsném objetí s Merkurem, naznačuje jeho dobrou pohyblivost, skvělou fyzickou formu, schopnost umět volit ta správná slova ve správný okamžik, a vedle stojící Mars, planeta mužství a testosteronu mu zde dodala mnoho síly, energie, bojovnosti, živočišnosti, pudovosti a schopnosti dostat to, co si umanul. Merkur ve spojení s Marsem v osmém domě naznačuje skvělý fyzický výkon, výdrž a potřebu. Prezident tvrdíval, že když nemá sex, že ho bolí hlava, takže si své potřeby vlastně ordinoval jako lék.

Venuši, planetu lásky a rozkoše, měl postavenou v Blíženích, což symbolizuje neustálou potřebu a změnu, flirtování, nestálost, smyslnost, vášnivost, požitkářství, něhu a také velkorysost, kterou bezesporu svým milenkám dopřával. Jeho silná orientace byla na smyslové požitky, ale i kvalitní a dobré jídlo, pití, oblečení, prostředí, kde se pohyboval a bydlel, měl tedy na sebe a na druhé lidi, nevyjímaje žen, velké nároky, ze kterých jen nerad slevoval. Jeho Slunce stojí v disharmonickém spojení na ženskou planetu Lunu, což naznačuje nesoulad a nerovnováhu a v této oblasti, tedy na úrovni citů.

Jeho životní číslo sedm ukazuje, že dokázal vycítit, co ti druzí, respektive, co ty druhé ženy potřebovaly a byl schopen a ochoten jim to dát, aby je získal. Uměl být velmi přesvědčivý a diplomatický, takže nic nedělal násilně, ale naopak velmi vkusně a elegantně. Jeho číslo dne narození pod vlivem dvojky (2+9=11, 1+1=2) naznačuje taktéž potřebu někoho blízkého a schopnost skvělé intuice a spolupráce, zejména pak se ženami, u kterých byl velmi oblíben. Luna v disharmonickém spojení na Venuši nám ukazuje na časté zklamání v lásce, rozpor mezi jeho vědomím a nevědomím, mezi tím, co dělal a co skutečně chtěl, stejně jako důsledek své výchovy z dětství.

Jeho numerologická mřížka ukazuje na silného, dobře situovaného muže, který zná své vlohy a kvality, a umí je prodat a prodat druhým. Vidno je také to, že vzal-li si něco do hlavy, šel si za tím, ať to stálo, co to stálo, nikdy se nevzdával a dříve či později si to získal. Dvě pětky ukazují zvýšenu potřebu po volnosti a svobodě, kdy neměl rád jakékoliv zákazy, příkazy a nařízení.


Každý měsíc se opije 14 tisíc dětí, deset tisíc vykouří pět cigaret denně

http://www.novinky.cz/domaci/344568-kazdy-mesic-se-opije-14-tisic-deti-deset-tisic-vykouri-pet-cigaret-denne.html

Rok 2014 je celkově velmi náročným smyslu těžkých osudových zkoušek, které zažívá téměř každý, ne-li každý. Výsledná vibrace číslo sedm, což je součet číslic mezi sebou, je pod vlivem osudové a karmické planety Saturn, což představuje velmi náročného a přísného učitele. Většinou tato planeta nahání strach a lidé se jejího vlivu obávají, ovšem pochopí-li člověk, že nic není zadarmo a že odraz ode dna je ten nejlepší, a uvidí-li sklenici vody poloplnou, nikoliv poloprázdnou, pak najdou své štěstí, které bude sice pomalejší, co se týče nástupu, ale o to více trvalé a zasloužené. Číslo sedm podle americké astroložky a numeroložky Lindy Goodmanové souvisí s planetou Neptun, a právě tato planeta souvisí s iluzemi, nereálnými sny, tendencí k návykovým látkám a úniku do těchto „jiných, lepších“ světů. Návykové látky uklidňují psychiku, způsobují pocit uvolnění a mnohým lidem pomáhá coby berlička, a jako únik do lepších světů, které by chtěli žít.

Vzhledem k tomu, že Neptun vládne mořím, tedy zastupuje vodu, jedná se ponejvíce o závislost na tekutinách, tedy alkoholu. A zde je jedno jádro problému vztahující se k tématu tohoto článku.

Co se týče dlouhodobého planetárního uspořádání na obloze, jedná se taktéž o náročné vlivy. Výše zmíněná planeta Neptun, ukazující na snění, vzdušné zámky, nereálné sny, růžové brýle a příliš velkou naivitu související s následným zklamáním na té nejvyšší úrovni. Neptun stojí na obloze dlouhodobě ve svém domáckém znamení, tj. ve znamení Ryb, proto je také jeho vliv a působení na lidi tak silné. Neptun představuje absolutní popření všech principů normální skutečnosti. Neexistuje pro něj žádná logika, tvar, struktura, příčina ani následek. Stejně jako voda sama o sobě nemá žádný tvar a může měnit svoji podobu o tekuté, po páru, mlhu a led. Jedná se o velké představy, sny, touhy a obrovskou fantazii  vnímavost. Z tohoto důvodu mnoho lidí „něco“ tuší, ale ještě neví co, „něco jim říká“, něco cítí, mají to „ v kostech“, apod.

Rok 2014, neboli Neptun a jeho vliv, pod jehož jsme nyní vlivem, patří mezi nejhůře pochopitelnou planetu ze všech ostatních, jedná se o něco skrytého, co není na povrch vidět, co je ukryto hluboko v mořských vodách. Jeho vliv na lidi je postupný, plíživý, nenápadný, jedná se o tzv. generační planetu, která působí dlouhodobě, a spolu s působením ostatních planet je pak jen otázkou času, která bude tím spouštěčem. Toto je u každého jedince individuální a dobrý astrolog dokáže spolehlivě určit vlivy, období a témata, které se člověka týkají, a to podle data, místa a času narození.

Abychom se vrátili k tématu závislostí, Neptun sám o sobě způsobuje chaos, nejasnosti, iluze, a proto lidé, zejména pak mladá generace hledá „něco“ „někde“ jinde, chtějí být někým jiným, chtějí zažívat pocity pomocí návykových látek, které mají velmi rychlý nástup účinku, jsou velmi snadno dostupné pro každého. Neptun bývá označován jako vyšší oktáva Venuše, a právě tato planeta má symbiózu s veškerými životními požitky, které život přináší, včetně alkoholu, cigaret, marihuany i tvrdších drog. Má-li někdo tyto dvě planety v disharmonických aspektech na jiné planety, pak vzniká v těchto oblastech nějaký problém, který je dotyčný nucen během svého života řešit. Naopak při harmonických vlivech se jedná o mnohé životní příležitosti, a to ve smyslu umění, fantazie, vysoké intuice a filosofického náhledu na svět.

Neptun byl objeven v roce 1846 a řadí se mezi plynné obry. Má charakteristicky modrou barvu, stejně jako je barva moře (větší množství metanu v atmosféře), tedy vody. Jako první ji pozoroval Galieo Galilei na přelomu let 1612 -1613. V horoskopu, v místě, kde stojí Neptun, jsme instinktivně naladěni, avšak některé věci nevidíme až tak reálně, spíše věci „cítíme“. V současné době, až do roku 2025 bude stát ve znamení Ryb, což u současné generace, která se nyní rodí, přináší slabší fyzickou odolnost, větší pasivitu, což jsou vlivy, které ovládají celé společnosti, státy a národy. Neptun má vliv na vodní toky v těle, proto nejvíce k alkoholu inklinují zejména vodní znamení, nejvíce Raci, Štíři, Ryby, se zemských jsou to Býci a Kozorohové. Co se týče drog jako takových, těm nejvíce podléhají vzdušné znamení, zejména pak Vodnáři, kteří potřebují emoční prožitky v jinak studeném zimním těle.

Pro názornost uvádím příklady slavných lidí, na které měl vliv této planety nemalý vliv, a to zejména v souvislosti s návykovostí, zejména pak alkoholem:

·         Elizabeth Taylor. Tato herečka je typickým příkladem problémů se závislostí. V Rybách jí stojí většina planet včetně dominantního Slunce, a Neptun stojí v disharmonickém spojení, v tzv. opozici.

·         Salvátor Dalí, významný ortodoxní představitel neptunovských lidí. Jeho Neptun má disharmonické spojení s Lunou a Uranem v postavení Raka, který mu sával silné vize, intuici a umělecké cítění. Mimochodem na jeho obrazech je cítit velmi silně a výrazně vliv Neptuna, vody, moře, intuice a obrovské fantazie.

·         Tereza Pergnerová, její Neptun stojí v Kozorohu, kterému vládne výše zmíněná planeta potíží a problémů Saturn. Neptun stojí v disharmonickém postavení na Slunce a Merkur, a vedle něj Uran naznačuje náhlé, nečekané kolize a neschopnost se životem „poprat“.

·         Petr Muk. Jeho smutný konec zná jistě každý. I zde ne kromě jiných vlivů narušen Neptun, stejně jako Luna, Slunce i Jupiter. Jeho Luna v přecitlivělých Rybách ukazuje na psychické napětí, které nedokázal zvládat sám, bez pomocí alkoholu a medikamentů. Jeho životní číslo devět naznačuje taktéž na závislosti a jistě není náhoda, že zemřel ve věku 45 let, což dává ve výsledku redukcí opět číslo devět…

·         Miloš Kopecký se narodil za novolunní, což naznačuje nelehké žití, ve smyslu nutnosti neustále překonávat životní překážky a potíže. Neptun se objímá s hlavními osobními planetami jako je Slunce a Luna. Díky svému cholerickému temperamentu svým chováním a zjevem působil silněji, než jaký byl uvnitř.

·         Iveta Bartošová, životní číslo sedm, což jsou lidé mající sklon k silným závislostem a komickému osudu. Neptun stojící vedle Luny ve vodním Štíru už mnoho napovídá, kde je mimo jiné až příliš silný vliv vody, stejně jako disharmonický vliv na Venuši. Flegmatický temperament, slabě zastoupený živel vzduchu ve smyslu schopnosti povznést se nad věci a lidi kolem sebe a přílišnou závislost na druhých.

·         Vladimír Menšík, zde má Neptun výjimečně harmonické spojení, což mu dávalo velkou fantazii a přizpůsobivost, kterou dokázal využívat skvěle v herectví. Slunce a Luna jsou však narušeny, stejně jako Venuše a Merkur, tedy všechny osobní, hlavní planety.

·         Oldřich Kaiser, zde se jedná o velmi náročný a komplikovaný horoskop, stejně jako výrazný vliv čísel z hlediska numerologie. Poživačný Býk, který neví, kdy má dost, Slunce, Luna, Venuše, Merkur, Neptun vše je narušeno a poškozeno. Neptun v opozici na Lunu již mnohé napovídá, stejně jako významný vliv prvků zastoupených  ve vodních znameních, inklinující k alkoholu.

·         Miki Volek, osudové číslo s karmickým vlivem pod číslem osm. Na první pohled pěkný horoskop, ovšem nezvládl sám sebe, ač šance na úspěch měl. Flegmaticko-sangvinický temperament, opět poživačný Býk stejně jako Oldřich Kaiser, nehledě k tomu, že to na něm bylo i vidět…Luna ve Střelci ukazuje na touhu po dobrodružství, Mars v Rybách není však tak silný, jedná se o malou sebedůvěru, kterou si měl potřebu kompenzovat nejen alkoholem, drogami, ale i sexem, ať už to bylo s kýmkoliv.

·         Michal Penk, kterého jistě pamatují mnozí z nás z 90. let coby jemného, blonďatého hocha, jehož zjev je však dnes poznamenán a zdrsněn díky tvrdým drogám. V období své slávy chodil i s Ivetou Bartošovou. Jeho životní karmické číslo 29 naznačuje velmi náročný osud. Beranobýk, cholerický temperament, rozpolcená osobnost, vnitřní nesoulad.

·         Petr Novák, vyhublá postavička, které ke sklonku jeho života bylo zatěžko udělat sebemenší krok a jakýkoliv druh pohybu. Životní číslo sedm naznačuje sklony k alkoholu a nepochopení druhými. Tento zpěvák má velmi zajímavý, atypický a vyjímečný horoskop. Narodil se za novolunní v přízemní a zemské Panně, což mu dávalo tendence vše příliš řešit, analyzovat a rozebírat, namísto toho, aby to dokázal hodit tzv. za hlavu.

·         Vilma Cibulková, 29 - číslo nejtěžší karmy naznačující vnitřní rozpolcenost, kdy věci dělá jinak, jak skutečně cítí. Alkohol je pak snadnou pomocí těchto sporů a zapomenutí na starosti všedního dne, dodávající pocit, že vše hravě zvládne. Narozena za novoluní v Beranu, což jí dává paličatost a tendence jít hlavou proti zdi, kdy napřed jedná a pak teprve přemýšlí…Neptun narušen stejně jako Saturn stojící vedle Venuše.

·         Bolek Polívka, životní sedmička výše zmiňovaná ukazuje na silné závislosti a potřebu si vše na vlastní kůži vyzkoušet, i za cenu „spálení se“. Slunce ve Lvu dává potřebu se předvádět, a to za každou cenu, ovšem Mars, naznačující mužské energie a schopnost bojovat u něho stojí v měkkém, soucitném a ženském Raku. Proto raději sáhne po skleničce a cigárce, než by to řešil, je to pro něj snadnější a pohodlnější řešení.

·         Roman Skamene, Slunce v nerozhodných a váhavých Vahách, a zároveň karmický vliv naznačený životním číslem 22, což je tzv. mistrovské číslo. V horoskopu jsou silně zastoupeny prvky vody, Neptun narušený, což jsou indicie k návykovým látkám.

·         Tomáš Hanák, opět přichází ke slovu životní „sedmička“, což jsou sklony k alkoholu a všeobecně k návykovým látkám a potřebu poznat nepoznané, tajemné a záhadné, s pesimistickým smýšlením. Luna, Neptun, Slunce, Venuše, Merkur, Jupiter a Pluto, to jsou vše narušené a poškozené planety. Silný cholerický vliv toto vše dokáže převážit ovšem jen na povrchu, v soukromí už to bude zcela jiné. Má hodně mužských energií, je zde hodně testosteronu, tedy i schopnosti se životem poprat a bojovat.

Lidí s problémy a sklony k závislostem bychom našli nesčetně a jistě každý z Vás má ve svém blízkém okolí někoho, kdo s tímto „trpí“. Výše je zmíněn vliv náročného roku 2014, pod vlivem planetárních a numerologických vlivů podporující tyto vlivy. Jedná se o to, že ne všichni jsou schopni a ochotni unést starosti všedního dne, a sáhnout po něčem, co „zažene“ tyto starosti je velmi snadné, ač sami tito lidé ví, že to není řešení. Ve své praxi se setkávám stále více s nešvarem této doby, zejména pak se to rozšiřuje o lidi z vyšších okruhů, vysokoškolsky vzdělané a vlivné, s dobrým a silným postavením v pracovní oblasti, což může být právě nátlak dnešní doby, zejména pak to pozoruji u manažerů, kde je silný vliv stresů. Nejedná se vždy o ty „jednoduché“, jak by se mohlo zdát.

Je dobré změnit své myšlenkové vzorce chování, vymazat a pročistit zanešený disk, který máte v hlavě, a nahrát nové programy, lepší, nebo vše přeinstalovat. Ideální je pozitivní myšlení, nepropadat pesimismu a smutku, vzít osud do svých rukou, nesvalovat vinu na druhé, neukazovat prstem, že ten či onen za to může. Každý jsme strůjcem svého osudu a je třeba převzít za své myšlení, činy a chování plnou zodpovědnost a schopnost důsledky a následky, které vždy nemusí být až tak pěkné, jak bychom si byli přáli a představovali. Nicméně trpělivost růže přináší, a i lidé, kteří jsou dnes vlivní, významní a uznávaní, museli mnohdy projít trnitou cestou osudu, aby se mohli dostat na vrchol.


  
Nahlédnutí pod pokličku tajemství esoteriky:  ARCHETYPY v nás a kolem nás

 

Kdy: 12. června, 18 - 20 hodin

Kde: REN Slunce, Schodová 2, Brno (http://www.duchovniprednasky.estranky.cz/)

 

Cyklus 10 bloků, s různými tématickými celky, které budou probíhat pravidelně každý čtvrtek od 18 - 20  hodin. Cena za jeden večer 290,- Kč (při platbě předem na účet 250,- Kč). Tento celý cyklus si lze předplatit za zvýhodněnou cenu 2.500 Kč, což je úspora 400,- Kč).

Pojďte společně nahlédnout pod pokličku nepoznaného a skrytého. Budeme společně hledat souvislosti, abychom pochopili, co se nám v životě právě odehrává, proč se tomu tak děje a jakým způsobem s tím můžeme pracovat, abychom pomohli sami sobě i druhým.

 

V případě zájmu pište na e-mail:  tajemstvi.astrologie@seznam.cz 
Ukázka výkladu - Johanka z Arku – narozena 6. 1. 1412 

Co se týče numerologie, její životní číslo je 15 – což je v tarotu karta Ďábel. Již samotný název je zcela vypovídající, aniž by bylo třeba znát skutečný význam této karty. Z jejích čísel je patrné, že bude chtít dělat si věci po svém, kdy si půjde neoblomně za svým a kdy bude mít potřebu udávat směr, tempo a organizovat druhé. Ovšem pod „drsnou“ maskou je zároveň vidět obrovská jemnost, citlivost, vnímavost, intuice, ale i přecitlivělost, kdy když nebyla viděna, si mohla či měla potřebu poplakat. Má v datu dvě šestky, což je ďáblovo číslo (téměř, ale je zde velká část) a naznačuje stejně jako její osudová karta Ďábla jisté spojení. Krom toho se jedná o plameny pekelné, a všichni víme, jak skončila, právě v plamenech. Tento vliv také ukazuje, že měla sklony k dramatičnosti a velkým emotivním projevům. Johanka má v numerologické mřížce zastoupenu rovinu Saturna, což také mnohé naznačuje, a to, že její osud nebude procházka růžovým sadem, a že se zde jedná o velmi silný karmický vliv. Taktéž její rovina energie (oddanosti) ukazuje na zájem o duchovno, pohotovou mysl, mentální a fyzickou sílu. Naznačuje velkou činorodost, nadměrnou aktivitu, citlivost, logický úsudek, schopnost poznat, řešit problémy a hlavně vůdcovské schopnosti, které jsou provázeny neustálým napětím, podrážděností, nesoustředěností a zbrklostí. Stejně tak ukazuje sled jejích čísel na nepochopení u druhých, i přesto, že je zcela zjevné předbíhání jejích názorů a myšlení v daleko větším předstihu tehdejšího myšlení a chápání druhých. Podle numerologie a jejích čísel vyloženě svět čekal na její činy. Také je vidět, že její energie nebyla dostatečně konstruktivně vybíjena, která byla nevyčerpatelná a to doslova a do písmene. Jednalo se o osobu, se kterou se nikdo nikdy nebude nudit, která je velmi nestálá a nevydrží chvíli v klidu, natož aby na něco, nebo na někoho čekala. Vše potřebuje hned, včera bylo pozdě. Tento člověk nemá rád, ba přímo nesnáší omezování a zákazy, potřebuje vše podřídit sama sobě, sama si určovat své sny, touhy a vize, popř. se někomu zasvětit. Jedná se o typ člověka, který svými názory a myšlením předbíhá dobu a ne vždy jsou pochopeni, a pokud ano, tak až dlouho po své smrti. Veškeré své síly a schopnosti zasvěcují určité osobě nebo určenému záměru, popř. něčemu.

Podobně jako Johanka s Arku ukazují i číselné vlivy i na další osoby, které to měli podobně, jako např. Nostradamus. Společné měli oba také to, že setrvávali na svých názorech, a zasvětili celý život nějakému přesvědčení a idealismu. Oba jsou tzv. vynálezci jejich daného století, v němž byli schopni jako vyvolení nasávat z „vesmíru“ s neodolatelnou touhou uskutečnit svůj sen, věnovaný duchovní energii pro dobro lidstva. Podobně to měl např. W. A. Mozart, o kterém se říká, že hudbu také „nasával“, že ji slyšel v hlavě a jen ji zapisoval. Všichni měli tak velkou hladinu energie, že byli nesmírně činorodí. S ventilací této velké energie měli potíže a proto občas vybuchli, tak jako ten papinův hrnec, kde když nebudete pomalu upouštět páru, tak nakonec také exploduje.

Další zajímavou skutečností je, že numerologicky její jméno dává výslednou jedenáctku, což je tzv. mistrovské číslo, kdy tito lidé mají hlubokou pravdu, přesvědčení, ale bývají nepochopení druhými. Jsou to velmi staré a moudré duše. Redukcí čísel 11 dostaneme citlivou, vnímavou a velmi intuitivní dvojku, která je pod vibrací Luny, což ukazuje na velkou hloubku. V energiích jejího jména je vidět povaha, která je průkopnická a bojovná, i když je své podstatě introvertní, co se týče jejích vlastních citů a pocitů. Numerologický vliv jejího jména dává tušit, že v životě Johanka projde mnohými osudovými zkouškami, kdy by měla vážit svoje slova a činy. Jejím cílem bylo osvícení, pomáhat druhým, dělit se s nimi, radit, učit je a předávat jim své poznatky a zkušenosti. Její povaha byla velmi neklidná a rozporuplná, naznačující mnohé konfliktní situace a protiklady v jejím životě. Realizační vliv jejího jména (jak se projevovala navenek) ukazuje na její upřímnost, autoritu, silnou vůli a odvahu. Intimní vliv jména (jaká byla skutečně uvnitř) naznačuje její nezávislost, bojovnost a abstraktní myšlení a skvělou pojmovou představivost.

Astrologicky stálo její Slunce v Kozorohu, což ukazuje na tvrdost na sebe i na druhé, a neúnavnou mysl a pracovitost, dokud nedosáhne svého. Harmonické spojení se Saturnem, který vládne přirozeně Kozorohu pak naznačuje, že si Johanka vždy půjde neúnavně a neoblomně na svým. Toto spojení jí dává do vínku pevnost, tvrdost a schopnost překonávat a zdolávat překážky a potíže. Dokázala dát svému životu smysl, pořádek a byla schopna, či předurčena dosáhnout vysokého postavení. Zároveň byla jen nerada sama, potřebovala kolem sebe neustále lidi. Navenek mohla působit velmi chladně a přísně, uvnitř byla však citlivá a vnímavá dušička, která se dokázala skrývat za maskou suverenity. Johanka podle astrologických aspektů a konstelací měla smysl pro harmonii a sociální cítění, kdy její archetyp byl Učitel, a ne nadarmo se říká, že Saturn, který má význačné místo s jejím horoskopu, je přísný, moudrý, ale tvrdý učitel. Měla vynikající schopnost dívat se na věci, lidi a situace z obou stran, kdy dokázala být diplomatická a prosadit si to, po čem toužila nebo si vzala do hlavy, jelikož se uměla vcítit do druhého a dokázala toho využít ve svůj prospěch. Bylo patrné, že byla schopna mít obrovský vliv na větší masy lidí. V oblastech citů byla jistě zdrženlivá a chladná, resp. je nedávala ta najevo, a pokud ano, tak jen těm nejbližším, kterým věřila. Je patrné, že u některých lidí byla oblíbená a u jiných pro změnu vyvolávala vztek a nenávist.

Co se týče její bojovnosti, byla obrovská, je vidět, že se před ničím a před nikým nezastavila, kdy dokázala jet až na pokraj svých sil. Planety v jejím horoskopu symbolizují vysoké ideály a sny, kvůli kterým byla schopna udělat cokoliv, někdy i na úkor lsti, klamu a jistých podvodů. Přitom měla potřebu zachraňovat druhé, dokázala být soucitná, jemná a zároveň tvrdá a drsná, podle momentální potřeby a situace. Je patrno, že měla sklony k závislostem, je také známo, že používala psychotropní, návykové látky, které ji dávali únik do jiných, lepších světů.

 


 

Srdečně zvu všechny příznivce tajemna v

sobotu 31. června 2014 na

VELETRH ZDRAVÍ A EZOTERIKY, konaný v Praze:

http://www.minervazdravi.com/

 

Poskytuji zde konzultace v oblasti astrologie, numerologie a výkladu tarotových karet.

 Chcete-li se objednat předem na určitou dobu v pořadníku,pište prosím na e-mail: tajemstvi.astrologie@seznam.cz

 

Těším se na Vás

Ilona Grimová

www.tajemstviastrologie.cz

 


 Iveta Bartošová 

Ohledně Ivety Bartošové toho bylo a ještě bude napsáno jistě mnoho. Už samotné datum jejího narození (8. 4.1966) však dává tušit, že její život bud hodně strastiplný, těžký a fatální. Podívejme se numerologicky: číslo 8-den narození (silně karmické zatížení), číslo 4-měsíc narození (karmický vliv) a  součet roku narození je 22, tedy čtyři (další vliv karmy). A aby toto bylo umocněno, její osudové životní číslo je 7, což je těžká karma. V jejím horoskopu to vypadá podobně, Černá luna vedle Venuše v přecitlivělých Rybách, má příliš plný vliv v 11. domě, a negativními vazbami na lunární uzly, které byly v den smrti v aktivaci. Její Slunce v ohnivém Beranu je sice fajn, ale je skryto ve 12-tém (karmickém) nejslabším místě horoskopu, kde nemá sílu vyniknout, resp. může, ale dá to hodně práce, přemáháním vypětí, ztráty energie a síly. Tento vliv ukazuje na časté vzdání se vlastních cílů, snů a vizí, stejně jako obětování se potřebám druhých. Slunce v tomto postavení ukazuje na její pocit izolovanosti a nepochopení druhých. Ascendent v Býku je pak ukazatelem její těžkopádnosti, melancholie a tendence vidět věci příliš pesimisticky, z té horší stránky. Její temperament podle zastoupení živlů je silně flegmatický, ukazující na to, že bude řešit po celý život vnitřní, citové záležitosti, týkající se pochopení, emocí, vztahů a hodnocení náhledu na základě svých pocitů. Toto sebou nese velkou citlivost, až přecitlivělost. Jedná se o emocionální zranění, s potřebou silného zázemí, které po celý život u někoho hledala.

Luna, ukazující na její pocity a vnímání je ve Štíru, kde jsou city a emoce hodně hluboko  ukryty, které nedokáže dát najevo a drží je v sobě, což je podporováno silnou žárlivostí. Toto postavení je v oblasti vztahů, a Neptun spolu s Lunárním uzlem stojí nebezpečně blízko, což ukazuje na časté zklamání, ztrátu snů, vizí a ideálů. Disharmonické spojení s Venuší, planetou lásky to pak dovrší. Postavení Luny ukazuje na obrovskou potřebu sdílet s někým své pocity, hledání pochopení někoho, kdo ji obejme za ramena a bude utěšovat a psychicky podporovat. Mimoto jsou to kromě jiného i indicie k nadměrnému užívání návykových látek, jako únik z reality, do svých snů, představ a fantazií.

Podívejme se na den jejího úmrtí. Silnou roli zde hraje kromě dalších vlivů číslo 29 a 11. Toto číslo je pokládáno za nejtěžší karmu a nejhorší vliv na člověka v podobě velmi tvrdých osudových opakovaných zkoušek. Iveta Bartošová zemřela 29 - tého, v denní vibraci čísla 13, což je v tarotu karta „Smrt“. Stalo se to v 11 : 29. Číslo 29 redukcí, tedy součtem číslic mezi sebou dává číslo 11. Čas tragédie, dvě 11 už také mnohé napovídají. Petr Sepéši zemřel 29 - tého a právě letos je tomu 29 let. Jeho osudové životní číslo je stejné jako u Bartošové, tedy sedmička. Ladislav Štaidl v roce 1996, kdy se narodil Artur, byl v osobní roční vibraci číslo 11. Ve stejné jedenáctkové vibraci je i letos. Martucci se narodil 8. 7., což jsou také karmická čísla, ukazující na jejich spojení se špatným vlivem a koncem. Jeho životní číslo je dvojka, vzniklá z čísla 11. Josef Rychtář, narozen 29 - tého s osudovým životním číslem 29 a letošní roční vibrací podle vlivem čísla 11. Její syn Artur se narodil 11 - tého, navíc za novoluní, což jsou dost náročné konstelace. Nehledě k tomu, že tragédie se odehrála za novoluní,a to v Býku, což má jistě i souvislost  jejími osudovými muži narozenými v Býku (viz. níže). Nezdá se Vám příliš často opakující se vliv tohoto negativního čísla, které je číslem přinášejícím lidem smůlu a neštěstí?

Podívejme se na její partnery: Petr Sepéši - Býk, Jiří Pomeje - Býk, Josef Rychtář – Býk, Zdeněk Macura – Býk, Martucci – Rak. Ladislav řaidl – Ryba. Co hledala u mužů zemských Býků? Oporu, stabilitu, jistotu, peníze? Nejvýznamnější muži jejího života byli buď materialisticky smýšlející Býci, nebo naopak citlivé vodní znamení Ryba a Rak, tedy možné vzbuzení soucitu těchto mužů, potřeba ochrany a pochopení. 

Bartošová se narodila v 5:55 hodin, redukcí těchto čísel dostaneme číslo 15, což je v tarotu karta Ďábel, a ta je ukazatelem závislostí jak na lidech, prostředí, práci, ale i opojných a omamných látek, z jejichž vlivu je velmi těžké se vymanit. Tato karta symbolizuje ďábelský strach, který tyto lidi ovládá. Je to našeptávač špatných rad. Pomocí a radou, jak se tomuto vlivu ubránit, je nenechávat se ovlivňovat svým okolím, vzepřít se a veřejně sdělit své názory, strachy úzkosti, a ne je držet v sobě, kde se kumulují a jen je pak otázkou času, než explodují. Tento vliv ukazuje na nefér jednání okolí, na nekalé praktiky, lži, zklamání, zneužívání okolím a lákavou, ale nebezpečnou cestu, cestu do pekel…


 

Ve dnech 17. -18. 5. 2014 mě můžete najít v Brně na tradičním Astrovíkendu…

 http://www.astrovikend.cz/1405-brno-ucast.htm 

Máte-li zájem se objednat předem, pište prosím na adresu tajemstviastrologie@seznam.cz a dále uveďte svoje jméno, den a čas, na který chcete rezervaci 

Těším se na Vás

 

Ilona Grimová

www. tajemstviastrologie.cz

e-mail: tajemstvi.astrologie@seznam.cz

mob: 607 907 166


   SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ TAJEMNA,

ZÁHAD A ESOTERIKY

esoterický workshop

Přijďte nakouknout pod pokličku nepoznaného a skrytého. Budeme společně hledat souvislosti, abychom pochopili, co se nám v životě právě odehrává, proč se tomu tak děje a jakým způsobem s tím můžeme pracovat, abychom pomohli sami sobě i druhým. Budeme společně debatovat, povídat si o otázkách, na které neznáme odpověď a vzájemně si předávat si zkušenosti.

Místo konání: Vídeňská 89 (budova Ferony), Brno

Kdy: 25. dubna 2014, v 17 hodin

Cena: 250 Kč (při platbě předem na účet 200,- Kč). V ceně je malé občerstvení, voda, káva a čaj

Kontakt:  tajemstviastrologie@seznam.cz

 

Cítíte a zažíváte nyní náročné současné období? Nebojte, bude lépe…

Ve vzduchu visí velmi výbušné konstelace, kde to jiskří, hlavně v oblasti vztahů. Také to tak pociťujete a vidíte ve svém okolí, kdy každý na každého a na všechno nadává, lidé jsou nespokojeni, nikomu se nedaří, plány nevycházejí a naopak se mnoho lidí potýká s nepříjemnostmi, potížemi a překážkami? Jedním z vlivů, co má toto na svědomí je planeta Uran, který všechno boří a přináší nečekané a náhlé změny. My však nejsme připravení, proto nás to tak nemile překvapí, a to z důvodu, že právě Uran stojí nyní nebezpečně blízko Slunci, proto se ještě všichni můžeme dočkat mnohých překvapení, které přijdou jako blesk z čistého nebe. Na mnoho lidí to působí tak, že se jsou více umínění, neklidní a hlavně mají nyní větší sklony k intrikám, pomluvám a zákeřnostem. Nyní nastal čas, kdy všichni poznáme skutečné přátele.

Astrologicky se jedná o disharmonické kombinace, jako například s Plutem, což odstartuje naši přeměnu, ale za cenu toho, že něco nutně končí, ve hře je také zapojen Merkur, který nám v poslední době v náročných kombinacích dává nutkavé myšlení, zejména v negativních vazbách. Vnitřní tlak Pluta vytváří potřebu "mít názor", kdy si většina lidí má potřebu prosadit svoje, a to za každou cenu. Chceme, či jsme nuceni jít do hloubky, a to do té největší, mnoho z nás si sáhne až na samé dno, spadne do toho bláta, do močálu, kde se nějakou dobu mnoho lidí bude ještě brodit. Velká většina lidí bude nucena přehodnotit některé situace, momenty, sny a plány, zažije hluboké zklamání, které zanechá velké, bolavé a hluboké jizvy, které se budou ještě dlouho hojit a nikdy se zcela nezacelí. Také se blíží úrazové aspekty, buďte opatrní, zpomalte, hlídejte si plyn v domácnostech, pozor nadávejte na oheň, na jiskry, na rychlou jízdu, a hlavně zbytečně neriskujte! Ne nadarmo se říká „spěchej pomalu“, je lepší deko prevence jak kilogramy léčby a nápravy.

Další vliv negativních vlivů umocňuje měsíc duben se svým pořadovým číslem čtyři, kdy čtyřka je o tom, že se máme učit pomocí životních zkoušek, které nebývají moc příjemné, ale zato o to více intenzivnější a účinnější. Máme se naučit být trpěliví, kdy budeme nuceni vynakládat na vše podstatně větší snahu a úsilí, jak v předchozím čase. Čtyřka lidi uzemňuje, a to doslova a do písmene, kdy Vás nejedna situace srazí v následném čase na kolena. A když k tomu všemu přidáme náročný rok 2014, který je pod vlivem těžké karmy, neboli sedmičky, která nám hází klacky pod nohy a odebírá sílu, finance, práci, blízké, energii a štěstí: jednoduše sečteno a podrženo: nic moc. Na druhé straně všechno zlé je na něco dobré a pozitivní na tom je, že sluníčko zpoza mraků opět vyjde a zazáří na obloze i do našich životů, kdy nás prohřeje na těle a i na duši, jen to ještě nějaký čas potrvá. Vždyť i v přírodě, kdy bývá před bouří dusno, se poté vzduch vyjasní, pročistí, a ač jsou polámané stromy, všude jsou haluze, větve a zmatek, náhle se nám lépe dýchá. Takže vydržme tyto náročné konstelace a vlivy, nic netrvá věčně, bude líp, jen to ještě nějaký čásek potrvá.Předpověď na dnešní den 21. 2. 2014

Dnešní den pod vlivem vibrací čísla dvanáct ukazuje stejně jako Luna ve Štíru na naši potřebu něco pochopit, poznat, přijít tomu na kloub, prostě zjistit. Možná máte pocit, jakoby se najednou nějak zastavil čas, více věcí si uvědomujete, vracíte do vzpomínek a stejně tak i přemýšlíte nad budoucností. Ve svém chování budeme dnes spíše introvertní, než něco uděláme, dříve budeme vše důkladně zvažovat a přemýšlet. Dnes se budeme cítit nepochopení druhými, osamocení a zároveň pocítíme vnitřní výzvy k nutné změně našeho myšlení a způsobu uvažování, díky němuž se můžete často ocitat na mrtvém bodě. Dopřejte si dnes pauzu, nechte věcem volný průběh a „netlačte dnes na pilu“. Pokud máte dnes něco důležitého, chcete něco řešit či podepsat nějakou smlouvu, nechte to na jindy, dnes není vhodná doba. Dnes budeme mít tendence hledat spíše výmluvy, budeme nerozhodní, málo odvážní a spíše lhostejní a pasívní.Zvu všechny zájemce o tajemno, záhady a poznání

 v sobotu 7. února 2014 na brněnský Astrovíkend v Lužánkách: http://www.astrovikend.cz/1402-brno-ucast.htm

  Pokud máte zájem objednat se předem na konzultaci, pište na e-mail:

tajemstviastrologie@seznam.cz

 


Výhled na dnešní den 5. 1. 2013

Dnešní den je pod vibrací volnosti, zábavy, setkávání se s lidmi, zážitky, výlety, cestováním, apod. Právě dorůstající Luna prochází přísným, chladným a strnulým Kozorohem spolu s dalšími osobními planetami, což je období plné přerodů, kdy naše myšlenky půjdou do hloubky, objeví se staré a „zapomenuté“, s potřebou se osvobodit, což může být podpořeno nečekaným telefonátem, e-mailíkem, sms, apod. Tyto vlivy však mohou být spojeny s konflikty, hádkami a nedorozuměním, velkým tlakem, projevujícím se výbuchy, zlostí a prosazení svého názoru, i když může být poněkud strnulý a zastaralý. To, co již delší dobu ukrýváme, zrovna dnes vypluje „na povrch“. Citlivá a vnímavá Luna v Rybách zvýší naše napětí, ale i intuici. Naše chodidla jsou dnes citlivější, proto se vyvarujte dlouhému stání na nohou a také omezte kávu, alkohol, léky a jiné návykové látky, které se dnes vstřebávají daleko silněji a rychleji, jak v jiné dny. Dnešní den je vhodný pro romantické procházky přírodou, lesem či posezením na zahradě nebo na chatě. Pokud se dnes chystáte k praní, postačí poloviční dávka prášku, protože zrovna dnes bude Vaše prádlo pouštět lépe špínu. Dnes relaxujte, odpočívejte, a hlavně se po dnešní den nepouštějte do složitějších projektů a plánů. Popíjejte lymfatický čaj, nevětrejte dnes peřiny, spíše si dopřejte masáž nohou, chodidel, prstů, či horkou koupel spolu s bylinkami či éterickými olejíčky.


 Jaký bude silvestrovský den 31. 12. 2013

Slunce ve Střelci v nás probouzí touhu po dobrodružství, láká nás zábava, bujarost, která bude spojena pro mnohé z nás s cestováním. Chladná Luna je v náručí rozpáleného Slunce, což přinese určité napětí a neklid, zejména pro lidi narozené za úplňku nebo novoluní. Mars ve Vahách zvyšuje potřebu být s někým blízkým diskutovat, bavit se a sdílet své zážitky i společnost. Jinak srdečná Venuše je ochlazená přísným Kozorohem, takže uvolnění se nebude nic moc, jelikož vedle stojící Merkur podporuje přísné, analytické myšlení, které bude spíše reálné, logické a akorátní. Ve vzduchu vidí úrazové aspekty, buďte proto opatrní, zpomalte, zbystřete a zbytečně neriskujte!

Numerologická vibrace dnešního dne je čtyřka, což v tarotu prezentuje kartu Císaře, a která také podporuje jisté ochlazení, zejména v citech a potřebě hlídat se. Mnozí z nás budou mít až do poslední chvíle plné ruce práce a povinností. Tato karta je zredukovaná z čísla 13, což je vibrace dnešního dne a předznamenává mnoho změn, stejně jako tarotová karta pod tímto číslem: karta Smrt. Není to však smrt v pravém slova smyslu, jak se mnozí obávají, nýbrž ukazuje a symbolizuje změnu myšlení, a to na vědomé úrovni, která nás čeká. Mnozí lidé budou nemile překvapeni určitými změnami a proměnami, které se jim v blízké době začnou odehrávat. Nicméně, za nějaký čas zjistí, že to byla změna k lepším a novým zítřkům nového orku, které máme před sebou. Přeji mnoho zdaru a šťastného vykročení do roku 2014, který je pod vlivem karty Vůz, což je karta vítězství, karta nových cest a možností.


Jaký bude Štědrý den 24. 12. 2013?              

Výsledná vibrace tohoto dne je pod vlivem dvojité Venuše, která hovoří o lásce, spokojenosti, dárcích, radostech, pěkných věcech, nakupování a potřebě sdílet své pocity s druhými, nejen myšlenkově, ale i fyzicky. Venuše je planeta, která má velkou souvislost se vztahy, především partnerskými, proto je spojena s různými radovánkami a bývá označována jako „malé štěstí“, tak si tohoto svátečního štěstí užijme, radujme a veselme se, společně s našimi drahými polovičkami a lidmi, které máme rádi, a kteří milují nás. Venuše nám dává radost z přijímání, je v souladu s krásou, estetikou, uměním a dobrým vkusem. Na těle vládne ledvinám, které jsou párové, stejně jako dva lidé a proto i onemocnění ledvin a močových cest vypovídá o špatných vztazích…

V podvečer štědrého dne se poloha Venuše přiblíží v horoskopu právě, a jistě ne zcela náhodou do oblasti partnerských vztahů, spolu s Lunou bude tvořit harmonický aspekt vzájemné pohody, klidu a spokojenosti. Avšak váže na sebe i negativní vliv od jinak příjemného Jupitera, proto se někteří budou cítit zklamaní, opuštění a pesimističtí. Jedná se zejména o přecitlivělé a náladové Raky.

Venuše bude v podvečer štědrého dne stát v analytické, zkoumavé a kritické Panně, jejíž smyslnost je skrytá, proto svoji radost nebudeme dávat až moc najevo nějakými přehnanými emočními projevy. Přitom vnitřně budeme toužit po harmonii, kráse, lásce a sblížení.

V numerologii se jedná o vliv šestky, ukazující na potřebu soudržnosti, a barva souznící s tímto číslem je zelená a hnědá, což jsou barvy právě stromečků, takže tyto energie budeme podporovat a zajistíme tak jejich silnější vliv a působení na nás. V tarotu je karta číslo šest přiřazena kartě pod názvem „Milenci, zamilovaní“, k tomu netřeba jistě co dodat.

Užijme si tohoto krásného, svátečního dne, radujte se společně se svými nejbližšími a děkujme, že s nimi můžeme být. Možná nebude špatné přiblížit se americkému vlivu „díkuvzdání“a poděkovat za všechno a všechny, co ve svém životě máme. Neměli bychom to brát jako samozřejmost, ale naopak bychom měli být za to vděční, vážit si toho a radovat se z každé maličkosti a z každého dne.   


  

Jaký bude rok 2014 z pohledu numerologie?

Redukcí jednotlivých čísel z tohoto roku získáme výslednou sedmičku, což je duchovní číslo, takže hodně lidí bude více či méně se dostávat do situací a momentů, kdy se mají dívat na svět jinýma očima a být víc v souladu s přírodou. Budou se dřív nebo později zabývat duchovními záležitostmi, ať už dobrovolně, a pokud ne, budou přinuceni osudem, třeba ve formě různých problémů, nejen v oblasti zdraví. Protože sedmička, která je pod vlivem planety Saturn, nás vždy blokuje, omezuje, zkouší, učí nás, ale i ubírá energii a sílu. Myslím si, že spoustu lidí bude chtít mnoho lidí vzdát, nebudou mít sílu a odvahu to řešit, ale to jen proto, aby se poučili z chyb, a naučili se jít dál. Ve skutečnosti je číslo sedmička číslem vítězství  a odvahy, ovšem za cenu, že se přestaneme bát změn, půjdeme jim vstříc a nasedneme do vozu, který reprezentuje tarotová karta č. 7 a který nás doveze, dopraví k našim cílů, snům a vizím.

Rozeberme si nyní jednotlivá čísla (2014):

2 – potřeba druhých, spolupráce, větší empatie, zvýšení intuice a rozvoj mimosmyslového vnímání

0 – nultý bod, nula neexistuje, proto budou lidi nuceni udělat rozhodující krok, k dalším možnostem a příležitostem, ať už dobrovolně, či nuceně. Něco nového začne, lidé si mohou ve velkém počtu pořídit nový dopravní prostředek.

1 – já, ego a energie. Vedle ohledu na druhé budou lidé hledět nejen na druhé, ale nebudou zapomínat na sebe, což je jen dobře. Není to sobecké, jak se to možná na první pohled zdá, ale nejdůležitější je každý sám o sobě, jeho osobnost, názory, a až potom jsou v pořadí ti druzí.

4 – potřeba stability, jistot, peněz a různých životních zkoušek, které ne vždy budou příjemné. Nicméně lidé se z toho mají poučit a hlavně naučit. Zvýší se potřeba vědět, znát, organizovat a řídit svůj osud. Jedná se taktéž o citové ochlazení, přesněji menší schopnosti či ochotě dělit se s druhými o své vnitřní city a pocity, které si lidé budou nechávat pro sebe, čímž budou na druhé působit odměřeněji a odtažitěji, ale samostatněji a více suverénně. 

Podtrženo a shrnuto: 

Bude se jednat o poměrně náročný rok, kde přežijí a zvítězí, ti co pochopí a nenechají se odradit prvními nezdary a neúspěchy. Pokud vydrží, odolají, překročí ty kaménky, a kameny, které jim budou stát v cestě, vyplatí se jim to v podobě úspěchů, štěstí a otevření novým možnostem, příležitostem a lepším zítřkům, tedy lepší budoucnosti. Díky tomu získáme novu odvahu, moc, sílu a zasloužené štěstí.


           Konzultace v knihkupectví Dobrovský, dne 1. prosince 2013

V sobotu 30. listopadu 2013 můžete využít mých služeb z oblasti, astrologie, numerologie a výkladu tarotových karet v knihkupectví Dobrovský v Brně, na Joštově ulici, od 11.00 - 18.00 hodin.

Jedná se narozeninovou akci, kde bude spousta zajímavostí a lákadel, nejen z oblasti esoterických věd.

 

Přijďte se podívat, těším se na Vás

Ilona Grimová

www.tajemstviastrologie.cz

  Máte-li zájem zapsat se do pořadníku na určitý čas, piště na e-mail: tajemstvi.astrologie@seznam.cz

   
   
Karta dne (sobota 9. 11. 2013)

Dnes pocítíme podvědomou touhu přijít všemu na kloub. Je to ideální cesta a den vhodný k propojení se svým nitrem, svým podvědomím a naslouchání a hlavně poslouchání vnitřního hlasu. Dnes nás něco nebo někdo obohatí, aniž bychom si to uvědomovali na úrovni vědomé. Nicméně ten, kdo něco řeší, dnes může přijít věcem na kloub. Jedná se o šťastný den, vibračně podpořený, kdy nám myšlenky, nápady a vize budou chodit „sami“….

  

Karta dne (pondělí 29. 10. 2013)

Jedná se o náročný den, kdy dokážeme prolomit zdi kolem nás, a taktéž se zvýší naše chuť a odvaha pustit se do něčeho nového. Zároveň bychom neměli přeceňovat své síly, zejména ty fyzické. Můžeme pociťovat určité lpění na svých názorech a maličkostech.

Je dobré podpořit naši imunitu vitamíny, zejména citrusovými plody či nějakým čajíkem z rakytníku, echinaccei, apod.

Planeta rozumu Merkur se nachází ve vřelém objetí se Saturnem ve Štíru, proto půjdeme hodně hluboko, budeme chtít zjistit, proč a jak se věci skutečně mají…

 

 
Karta dne (26. 10. 2013)

Dnes vynikáte bystrostí, v hlavě se Vám rodí nové nápady, dobře se Vám komunikuje s druhými, ať už je to slovem mluveným nebo psaným, pomocí sms, počítače, e-mailů, fb, apod. Vaše tvůrčí vlohy jsou také dobře podpořeny, stejně jako Vaše celkové jednání, organizační vlohy, iniciativa, touhy a úsilí. Celkově dnes budete šikovní, angažovaní, vynalézaví a obratní.

V oblasti lásky je den vhodný pro aktivitu, vyřešení sporů a problémů. Co se týče zdraví, dnes Vaše životní energie proudí dobře, v obou směrech, což podporuje chodidla, nohy, ruce, plíce až po hlasivky.

Dnes máte vnitřní potřebu být nezávislí a něco „dokázat“, se soustředěním především na sebe, na své zájmy a potřeby, před těmi druhých. Pozor na sklony k sobectví, panovačnost a egocentrismus. 

 
 
Karta dne – 20. 10. 2013 

Máme za sebou úplněk, kdy po několika letech byl Měsíc neblíže Zemi, možná právě proto mnoho z Vás v posledních dnech hůře spí a je více nervóznější. Dnešní den je o komunikaci, pracovitosti, strohosti a trošce pesimismu.Měsíc je ve fázi, kdy ubývá, což je ideální doba ty, co chtějí zhubnout nebo s čímkoliv či s někým rozloučit.

 
Karta dne - 19. 10. 2013 

Jedná se o kartu vítězství a porážky, proto i dnešní den bude o vzestupu a pádu zároveň, záleží na nás, jak vše vnímáme. Jak odpovíte na otázku, zda sklenice vody naplněná přesně do poloviny je poloprázdná nebo poloplná? Podle Vaší odpovědi se bude vyvíjet následný sled událostí. Vezmeme-li nepříjemné momenty, které se nám odehrávají jako prohru či výzvu?

Luna dnes dopoledne vstoupila do zemského Býka, kde bude až do večera 21.10.2013. Pozor si dávejte na prochlazení, zejména mandlí a krku vůbec. Den je vhodný pro práci na zahrádce, se dřevem, půdou a také k nákupům, kde v tyto dny zajistíte větší trvanlivost a kvalitu výrobků.,

 
Karta dne (9. 10. 2013)

Jedná se o plodnou kartu, kdy bude zkoušena Vaše trpělivost a schopnost rozeznat ten správný moment a okamžik. Poslouchejte svoji intuici, vyplatí se Vám to a mnohonásobně se Vám to vrátí, což uvidíte za krátkou dobu. Některé věci nebudete schopni pochopit, nesnažte se tomu přijít na kloub. Mohou se také objevit předtuchy, sny, vize a potřeba spolupráce a pochopení od druhých.

 

 
Co říkají hvězdy na den 12. 8. 2013

Na obloze budeme svědky zajímavého uskupení planet. V tuto noc můžeme pozorovat pouhým zrakem bez pomocí jakýchkoliv dalekohledů tradičně nejvděčnější meteorický roj zvaný Perseidy. Maximum pro ideální pozorování je předpovězeno na večerní hodiny, tj. kolem 21:30 SELČ. Perseidy jsou tzv. „padající hvězdy“, neboli kometární meteorický roj, který vznikl z komety Swift-Tuttle 1862 III. Perseidy, jinak nazývány „Slzy svatého Vavřince“ bude možné pozorovat 70-110 meteorů za hodinu. Více info na:  http://www.astro.cz/clanek/5893

Toto významné datum sehrálo také svoji důležitou roli i v historii. Např. 12.8.1881 došlo k požáru Národního divadla v Praze, kdy bylo hlediště, kopule a jeviště zcela zničeno. Není náhoda, že číslo 12 zde hraje důležitou roli, vliv Neptuna, vody, ztráty iluzí, klamu. Také velký počet osmiček ukazuje na náhlý, nečekaný zásadní zvrat.

12. 8. 1981 společnost IBM začala prodávat svůj první osobní počítač. Dvanáctka zde hraje znovu významnou roli, tentokráte závislosti, propadnutí a rychlé pomoci v mnoha odvětvích. Výsledná trojka naznačuje prostorové „vidění“, abstraktní pojmy, rychlost a propojení s technikou, slovem, písmem a čísly.

12. 8. 2000, dává výslednou třináctku, která se redukuje na výslednou karmickou čtyřku, jejíž vliv se projevil v Rusku, kdy se ponorka K-141 Kursk potopila v Barentsově moři a všech 118 námořníků zahynulo.

Den 12.8. v historii byl významným datem mnoha událostí, mezi další např:

1978  byl otevřen první úsek linky metra A (I.A) z Dejvické na Náměstí Míru, v roce 2002 byly v Česku povodně, 1687 proběhlo jedno z významných střetnutí válek mezi Osmanskou říší a impériem rakouských Habsburků bitva u Nagyharsány, 1806 bylo první srbské povstání, začínající bitvou u Mišaru. V roce 1908 Henry Ford zkonstruoval první auto z radu Model T. 1949 byly schváleny Ženevské úmluvy na ochranu obětí války (Ženevské konvence). V roce 1953 proběhl první sovětský termojaderný test, 1985  v Japonsku havaroval let Japan Airlines 123 s 520 mrtvými je dodnes nejsmrtonosnější leteckou havárií jediného letounu v historii letectví a druhou nejsmrtonosnější havárií vůbec, v roce 2008 začala válka v Jižní Osetii, atd. atd.

Z těchto informací ze zřejmé, že toto datum je vysloveně magické. A proto i z těchto důvodů můžeme očekávat možné nečekané události také tento rok, tedy 12.8.2013. Výsledná vibrace pod karmickým číslem osm, je pod vlivem Urana, který naznačuje nečekané události, změny, převraty, zbouření  se, revoluce, ukázání svého já, revolty , apod. Slunce a Merkur budou v tento den v ohnivém Lvu, takže potřeba po obdivu, předvádění se, pozornosti a touze zazářit a projevit se bude jistě patrná u mnohých z nás. Projevovat se to bude vírou v naše vlohy a schopnosti, kdy budeme mít lepší vlohy a předpoklady se projevit, něco začít, něco vytvořit a zplodit. Chystáte-li se delší dobu na něco podobného, pak právě tento den je ten vhodný. Chcete-li podnikat, tvořit, organizovat, a mít z tohoto finanční a majetkové zisky, pak začněte. Pusťte se směle do nových projektů, plánů, snů i vizí. Venuše v zemské Panně nám dodá potřebnou touhu po dokonalém, a také potřebnou opatrnost v názorech a schopnost diplomacie. Venuše má také v tento den pozitivní vliv na seznamování se, Mars ve stejném znamení to však může trochu pokazit svojí náladovostí, nepředvídatelností reakcí, urážlivosti a vztahovačnosti.

Sabiánské symboly na tento den hovoří o návratu k přírodě, vesmíru a kosmických sil. Bude zesílena naše schopnost objevovat, chápat a zvýší se náš vhled do druhých lidí. Dokážeme v tento den improvizovat víc jak v jiné dny, budeme originální a budeme hýřit  novými nápady. Jedná se o ideální den k seberealizaci, zejména na úrovni humanitní, filosofie, víry a idejí. Lidé, kteří jsou vnímaví, citliví, duchovně připravení, dojdou tento den k osvícení, kdy se rozšíří jejich rozhledy. Může se objevit v nás všech vnitřní nepopsatelná touha s něčím, nebo někým bojovat, s potřebou vyvozovat závěry. Chcete-li se zapsat do nějakých vzdělávacích kurzů, seminář, pak nastal ten pravý čas.

Stálice zvaná Ceres se bude objímat se Sluncem, tato stálice zastupuje naši matku Zemi, je to bohyně přípravy úrody. Bude v dobrém a silném postavení, ukazující na úrodu, sklizeň, plodnost, výživu, výchovu, apod.

Den 12. 8. 2012 bude pod vlivem ohně a vzduchu, proto pozor na požáry, popáleniny, spáleniny, nárůst energie, kterou je třeba umět korigovat a ventilovat. Na některých místech naší země by se mohlo jednat o sopečné činnosti, výbuchy ohně, hněvu, temperamentu, nálad, apod. Tento den je ve spojení s matkou Zemí, jedná se o transformaci, přeměnu, přerod, opuštění starých, nefunkčních a nepotřebných věcí, vztahů, lidí, záležitostí, aj. Nebojme se změn, vítejme je do svého života pozitivně, neboť aby mohlo vzniknout něco nového, to staré musí být ukončeno. Chceme-li postavit nový dům, musíme nejdříve ten starý zbourat. Den je vhodný pro setbu trávy, Luna nám na obloze dorůstá, což je vhodné pro hmotu a využití sil, které nám také narostou. Podepisujte smlouvy, kupujte, prodávejte, tvořte, radujte s, užívejte si těchto krásných vibrací tohoto výjimečného dne.

 

Jaký bude den 11. 8. 2013

Dnešním tématem dne bude nejistota, nerozhodnost a otálení. Dávejme si pozor na to, co komu řekneme, později bychom toho mohli litovat, dvakrát měř, potom řež, jak říká jedno moudré přísloví.

Luna na zářivé obloze dorůstá a spolu s ní i vše ostatní má tendence k růstu, přibírání, nabírání, apod., proto si dávejte pozor na to, co jíte. Také alkohol a léčivé přípravky, čaje, masti a ostatní medikamenty působí silněji, jak v jiné dny, zejména si dávejte pozor Raci, Panny a Ryby. Nezapomínejte na pitný režim, nejlépe v podobě čisté pramenité nebalené vody.


9. 5. 2013

Tak dnešní velmi silné novoluní ukázalo opět svoji negativní tvář, a to dnešním napětím, vrostlou kriminalitou, bouračkami, v Olomouci žena skočila z věže, dva mrtví, co skončili pod vlakem. Tělo jednoho z nich jsem dnes viděla, nebyl to vůbec příjemný pohled. V Býku, kde jsou dnes naakumulované planety včetně karmického dračího ocasu a ve chvíli srážky s vlakem byly všechny tyto planety v 8. domě horoskopu, což je dům smrti, navíc osmička je silná karma. Všechny planety v opozici na Saturn ve Štíru, taky zajímavé.Den je pod vibrací dvojky, tedy pod vlivem přecitlivělé Luny a silnému vztahu ke smutku, depresím a pocitu nepochopení. Je známo, že v období úplňků a novoluní mají lidé větší dispozice k nehodám, potížím, komplikacím, někdy až tragickým. Dnes je 9- tého a devítka, která je pod vlivem přecitlivělého Neptuna, všechny tyto negativní vlivy a projevy zesílí.

 

Je zvláštní, že tragické události jsou pokaždé spojeny s daty, která se vážou ke karmickým vlivům. V tomto případě máme opět sedmého, kdy číslo 7 je pod vlivem karmy ve spojení se Saturnem, který bývá spojen s nárazy a těžkými otřesy, většinou do něčeho pevného, kamenného a tvrdého. Úterý je den pod vlivem ohnivého Marse a už tu máme spojení nepozornosti, rychlosti a kamene, zdí. Čtyři mrtvé oběti, číslo 4 je taktéž karmické číslo. A nakonec vibrace dne pod vlivem Luny, potíží, nepozornosti, nesoustředěnosti a vábení to jen dokreslí, navíc ve spojení s vodou.

 
Co nás čeká 8. 5. 2013

Obsazení všech osobních planet včetně Luny v Býku, navíc před novoluním určitě všichni pocítíme jako lenost, zahálku, celkové zpomalení, budeme si stát za svými názory a postoji, budeme si je umět uhájit. Ideální den pro kulturní, společenské akce a nakupování. Také se objeví sklony k utrácení, marnotratnosti a neústupnosti svých názorů, provázené paličatostí. Den je vhodný pro kontakt s přírodou, vyrazte do lesa, na chaty, chalupy, na zahrádky, pracujte se dřevem, s půdou, sázejte, přesazujte, ale také si dávejte pozor na krk, na mandle, na náchylnost k prochlazení či ztrátu hlasu.


http://www.novinky.cz/kultura/301017-zemrel-bubenik-skupiny-olympic-milan-peroutka.html

Milan Peroutka, dlouholetý bubeník skupiny Olympic dnes ráno náhle zemřel. V jeho narození je karmický vliv, tj. životní číslo 22, tedy pod vlivem osudové čtyřky. Není jistě náhoda, že se nyní nacházel v osobním roce pod vlivem karmické osmičky. Co je zajímavé, nacházel se v osobním měsíci číslo 4 a dnešní jeho den byl taktéž pod vlivem čtverky. Nehledě k tomu, že dnes je jak jinak jak čtvrtého. Tak si říkám, není zde těch osudových čtyřek a osmiček až přespříliš? Nehledě k tomu, že Chiron, Karmické uzly a Černá Luna v jeho horoskopu také vykazují totéž. Bylo to tam bohužel nachystané, již dlouhodobými aspekty.

 

Výhled na 25. 4. 2013 

Dnešní úplňkový den, kdy Luna stojí ve Štíru, nebude zrovna optimistický, spíše se budeme potýkat s nervozitou, napětím, finančními nezdary a výdaji, naše city a prožitky budou velmi hluboké a silné. Můžeme se dnes setkat s potížemi, přerodem a transformací, zatímco Slunce stojící v Býku, v opozici symbolizuje touhu po jistotách, potřebu finančního a majetkového zajištění. Během následných několika dní se objeví se naše vnitřní strachy, obavy a nejistoty, za jejichž pomocí máme nalézt svoji skutečnou vnitřní sílu. Dobré je věnovat nyní větší pozornost tlustému střevu, proto je dobré čistit a čistit, stejně tak se mohou znovu objevit již utichlé potíže s hemoroidy a prostatou. Luna přibývá, tedy i naše kilogramy, které se mají tendence ukládat více jak v jiné dny, proto pozor na to, co jíme, stejně tak i léky nyní působí daleko výrazněji a silněji, již od malých dávek. Tento vliv se projevuje také na růstu vlasů, které nám nyní rostou více a rychleji. Dnešní den je pod vlivem Měsíce, který ovládá nejen mystického Štíra, ale i tarotovou kartu se stejným názvem…

 

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zpravy/muz-zalovany-za-dvojnasobnou-vrazdu-chtel-pry-chranit-synovce/929982?utm_source=rss&utm_medium=feed

Velmi zajímavý případ, zejména z hlediska astrologie. Již v samotném horoskopu je na první pohled zřejmý kříž, ukazující na trvalé napětí a velké životní potíže a strádání a hlavně symbolizuje neobvyklý osud. Jeho temperament je hodně energeticky přetížen, jedná o cholerickou povahu, s urputnou snahou nalézt řešení z bezvýchodné situace. Tento člověk nezvládá stresy a napětí, které se tak postupně akumulovaly, až vybouchly. Téměř všechny planety má ve znamení Střelce naměstnané na sebe jednu vedle druhé, takže energie těchto planet jsou vzájemně zmatené, a tento vliv se prolíná i do jeho povahy. Navíc se narodil se za novoluní, to je dost výrazná indicie ke zvláštnostem, podivínství a nepochopení. Zajímavá je jeho numerologická mřížka, kde stejně jako v horoskopu je patrná výrazná tzv. Saturnova, která předznamenává těžkosti a nelehkou osudovost, v mřížce je taktéž vidět velký příděl nezvládnuté energie a velká vnitřní přecitlivělost. Nešťastná událost se odehrála dne 11. 7. 2012, kde i zastoupení čísel 11, 12 a dvojek vypovídá leccos…Aktuální tranzity procházejících planet v jeho horoskopu jsou ve velmi výrazném napětí, kde hrají velkou roli sehrály karmické prvky jako jsou Lunární uzly, Černá Luna, agresivní Mars, citlivá Luna a v neposlední řadě Pluto vládnoucí smrti…

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/299267-bomby-v-bostonu-byly-tlakove-hrnce-naplnene-lozisky-a-hrebiky.html

NÁLOŽE V BOSTONU. Zemřel 8 letý chlapec, je zajímavé, že zrovna dnes je den pod karmickým vlivem číslo 8 (16.4.2013= 1+6+4+2+1+3=17=8), zraněn byl 11 letý hoch, 11- těžké karmické číslo. Slunce a Mars jsou v těsné blízkosti v Beranu, stejně jako Uran, přinášející nečekané a náhlé události. Toto postavení je samo o sobě výbušnou náloží. Zraněných lidí je 170, což je výsledku opět zredukovaná osmička…Černá Luna stojící vedle Měsíce ukazuje na disharmonické postavení právě na předchozí planety a také symbolizuje velké city a emoce s tímto útokem spojené.

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/298391-zemrela-margaret-thatcherova.html

Je zvláštní a zároveň zajímavé, že lidé nejčastěji umírají ve stejných vibracích, za jakých se narodili, což platí i v tomto případě. Železná lady se narodila 13- tého, a tento měsíc byl v jejím životě taktéž pod vlivem třináctky, stejně jako tento rok 2013. Taktéž její osobní životní číslo bylo jak jinak právě 13! Numerologicky došla do konečného stádia, završovací, ukončovací devítky. I tak se dožila krásného věku, a to díky své obrovské síle, kterou v sobě bezesporu měla. Mars ve Lvu to zjevně ukazuje, stejně jako čtyřka, která ji celý život dávala schopnost umět se prosadit a jít si za svým.

Jen mám pocit, že je těch úmrtí v poslední době trochu moc, a to nejen co se týče slavných osobností. Inu všechny planety současně stojící v blízkosti s Uranem nás jistě ještě mnohokrát překvapí nečekaně a rychle! Ještě není všem dnům konec, tyto planetární vlivy mají také nemalý vliv na chování lidí, nepokoje, revolty a touhu po osvobození se od moci, stejně jako potřebu svobody za každou cenu…

 

http://www.novinky.cz/kultura/298326-zemrel-zpevak-kapely-citron-standa-hranicky.html 

Stanislav Hranický, zpěvák rockové skupiny Citron zemřel včera 7. 4. 2013. Numerologicky se zrovna včera nacházel pod vlivem karmického mistrovského čísla 11. Včera bylo sedmého, což je den pod vlivem taktéž karmické planety Saturna. Fyzicky a zdravotně byl oslabený, a to nejen dlouhodobým působením transplanety Pluta, které je u něho v disharmonickém aspektu na Jupiter. Navíc mu právě přecházela karmická tranzitující Černá Luna přes jeho Černou lunu nativní. Luna spolu s Chironem mu včera procházely přes jeho lunární uzel a to negativně na jeho osobní planety, takže podlehl, neboť neměl dostatek síly a energie, kdy tělo bylo naprosto zeslabené a vyčerpané.

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/298133-lekarka-varovala-policii-pred-strelcem-z-denverskeho-kina.html

James Holmes, který 20. 7. 2012 střílel v kině v americké Auroře na premiéře filmu Temný rytíř povstal. Předtím studoval neurologii na Kalifornské univerzitě, posléze doktorandský program na Coloradské univerzitě, který ale přerušil. Nejen, že byl střelec, který střílel, ale i jeho sluneční znamení je ve Střelci, a nejen to, v tomto znamení má téměř všechny další důležité planety, což ukazuje na velmi silný vliv, v jeho případě bohužel velmi negativní. Toto velké seskupení planet na jednom místě je v disharmonickém aspektu na jeho city a vnímání, což ukazuje na to, že jeho psychika je narušená. V jeho horoskopu se vyskytuje zlý, mocenský aspekt, tedy touhu vlády po moci, agresivitu, pomstychtivost, který si jde za svým cílem i přes mrtvoly. Přitahuje ho vše, co se týká zla, podsvětí, špíny, tajemn a smrti. Dalším důležitým údajem je, že se narodil 13- ého, kde číslo samo o sobě vypovídá, že ne vše v jeho životě bude v pořádku. Narodil se v 12- tém měsíci, což je karta obětí a jeho rok narození dává součet velké těžké karmy. Není jistě náhoda, že počet mrtvých bylo právě 12, a celkový počet obětí včetně zraněných dává osmičku- těžkou karmu. V loňském roce, kdy se tomuto činu odhodlal, byl numerologicky v tzv. 11, což je také karmický vliv, stejně jako tarotová karta. A aby toho nebylo málo, stejně tak i den, kdy střílel, byl u něj pod vlivem taktéž čísla 11. Byl zde také nemalý vliv lunárních uzlů a černé Luny, které toto vše jen zpečetily.   

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/297526-ceskeho-podnikatele-zrejme-unesli-v-nice.html 
Numerologická zajímavost, osudová záležitost v příkladu 
Jedná se o uneseného českého podnikatele, uneseného ve Francii po příletu na letiště. Jistě není náhoda, že jeho životní osudové číslo je 15, což představuje v tarotu kartu Ďábel, kde už sám název napovídá, o čem bude tato karta, tedy i jeho život pojednávat. Unesen byl dne 6. 3. 1941, což ve výsledku dává jak jinak opět číslo 15, opět vliv ďábla a pekel. Číslo 6 samo o sobě, coby den únosu nese v sobě také ďáblovo kopýtko. Navíc jeho život je pod vládou Saturna, ukazující na těžkou karmu, životní překážky, problémy a potíže, a v neposlední řadě opět není náhoda, že se narodil právě 16-tého, kde máme znovu vliv právě zmiňované osudové planety Saturn.

 

 

 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Pestrý život | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart