'' JAK NAHOŘE, TAK DOLE ''

Všeobecná charakteristika

 

BERAN  ( 21. 3. - 20. 4. )


Živel: Oheň

Vládce: Mars

Vnímaví, přítomní, nadšení, spontánní a přímí lidé. Žijí v přítomnosti. Otevření, často bezohlední, bez zlého úmyslu. Odvážně bojují.  


BÝK  ( 21. 4. - 20. 5. )

 

Živel: Země

Vládce: Venuše

Rádi si užívají života, jsou vytrvalí, velmi cílevědomí. Chtiví a toužící po majetku, blahobytu, mají rozkošnické choutky, ale také obavy. 

 

BLÍŽENCI  ( 21. 5. - 21. 6. )

Živel: Vzduch

Vládce: Merkur

Zvědaví, obratní, chovají se nenuceně. Jsou to mistři přizpůsobivosti, často mění své názory. Fantastové a povrchní.

 

RAK  ( 22. 6. - 22. 7. )

Živel: Voda

Vládce: Luna

Citliví a popudliví, ale zranitelní. Obávají se okolního světa, vytvářejí si vlastní ochranu. Lhostejní, ale dynamičtí, toužící po bezpečí. 


LEV  ( 23. 7. - 23. 8. )

Živel: Oheň

Vládce: Slunce

Touží se neustále rozvíjet a projevovat, mají schopnost seberealizace. Odvážní, ale bez potřebné psychologie, panovační.PANNA  ( 24. 8. - 23. 9. )

 

Živel: Země

Vládce: Merkur

Přesní, spořádaní, až puntičkáři. Mají potřebu uspořádaného života, nemají rádi překážky. Neklidní, naivní a roztržití, málo sebedůvěry. VÁHY  ( 24. 9. - 23. 10. )

 

Živel: Vzduch

Vládce: Venuše

Snášenliví, diplomatičtí. Mají rádi soulad a harmonii, milovníci krásy. Mají smysl pro spravedlnost, velmi váhaví, až přecitlivělí. 


ŠTÍR  ( 24. 10. - 22. 11. )

Živel: Voda

Vládce: Pluto

Mají předvídavého, vytrvalého a prozíravého ducha. Úzkostlivé a náročné povahy, cítí se odlišně od ostatních, často nezačlenitelní. 


STŘELEC  ( 23. 11 - 21. 12. )

Živel: Oheň

Vládce: Jupiter

Samostatní a odvážliví, později mravokárci. Touží po exotice, jsou upřímní, nestranní. Schází jim schopnost empatie, někdy prudcí. 


KOZOROH  ( 22. 12. - 20. 1. )

Živel: Země

Vládce: Saturn

Ctižádostiví s pevnou vůlí, moralisté, upnutí k dalekým cílům. Zdrženliví, přemýšliví a věrní. Někdy nesmělé a skeptické povahy. 


VODNÁŘ  ( 21. 1. - 19. 2. )

Živel: Vzduch

Vládce: Uran

Chápaví a idealističtí, přemýšliví, klidné povahy. Vášniví, ale zneklidňující, bez podnětů. Hledají smysl bytí. Potřebují nějaký cíl. RYBY  ( 20. 2. - 20. 3. )

 

Živel: Voda

Vládce: Neptun

Okouzlující a chápaví, velmi vnímaví, přizpůsobiví. Schopní empatie. Přecitlivělí a nedůslední, často řeší různé složité situace.

 
 
 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Pestrý život | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart