'' JAK NAHOŘE, TAK DOLE ''

Tento kurz je možno rozložit na 7 částí po jednotlivých lekcích, tj. po 7 x 2 hodiny. Cena za jednu lekci je 250,- Kč. Platit lze buď každou lekci zvlášť, anebo je možno si předplatit celý kurz dopředu se slevou: 1000,- Kč, kdy ušetříte 400 Kč. Jednotlivé lekce probíhají každý pátek od 18 - 20 hodin. V případě, že se Vám tento den nehodí, lze se domluvit na jiném termínu podle toho, jak Vám to vyhovuje.

                 

 

NUMEROLOGIE A JEJÍ VÝZNAM V TAROTU I

 


Základní kurz pro začátečníky

 

  "Poznejte sami sebe (Gnóthi seauton)"

 

Termín a místo konání:

 

Aktuální rozpis najdete na www.tajemstviastrologie.cz, sekce kurzy a semináře.

 


Pro koho je kurz určen: tento základní kurz je určen numerologickým začátečníkům a všem, kteří chtějí pochopit souvislosti a pracovat na sobě. Získáte tak ucelené teoretické informace, ale také praktické dovednosti při sestavování numerologických rozborů ve spojení s významy tarotových karet. Pomocí kurzu získáte možnost nahlédnout pod roušku tajemství významů a symbolů v kartách, jejich vlivů a číselných kombinací, kterými jsou karty označeny. Díky tomu pochopíte lépe souvislosti a události ve Vašem životě, ve vztazích, financích, práci, apod. Po absolvování kurzu budete umět sestavit a vypočítat si numerologickou mřížku a získáte tak jiný pohled na svět, kdy budete schopni lépe pojmenovat své problémy svoje či druhých. Numerologie, stejně jako i ostatní ezoterické nauky mají za úkol nás dovést k lepšímu poznání nejen sami sebe, ale i druhých lidí, dějů a situací kolem nás a také zjištění, že jak na Zemi, tak ve vesmíru je vše propojeno, vše souvisí se vším, nic se neděje náhodně a vše má svoje důvody, opodstatnění a příčiny (Jak nahoře, tak dole…).  

Lektorka: Kurz povede Ilona Regina Grimová, astroložka, numeroložka, zabývající se také výkladem karet, automatickou kresbou a diagnostikou.  

Co si vzít sebou: pomůcky pro psaní, tj. psací potřeby, sešit, blok, zápisník či papíry. Pro přípravu praktické části si nachystejte data narozen, jména a příjmení lidí, které chcete „rozebrat“.  

Zaměření kurzu: kurz je soustředěn na pochopení základů charakteristiky čísel a jejich vlivů, vibrací a působení na nás a na naše okolí. Vše bude doplněno praktickými ukázkami rozborů slavných osobností, a v případě zájmu také vlastními rozbory.  

Cena kurzu: je 1.400,- Kč. Ženy na mateřské dovolené, studenti, invalidní důchodci a důchodci mají slevu 400 Kč, tedy 1.000,-Kč. V ceně semináře je zahrnuta káva a čaj zdarma.  

Obdržíte: manuál (skripta) se základy numerologie a tarotových významů.  

 

 


Náplň a obsah základního kurzu: 

  • historie numerologie
  • úvod pod pokličku numerologie
  • základní význam čísel ve spojitosti s tarotem
  • životní číslo
  • praktická část, ukázky slavných a známých osobností 

 

 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Pestrý život | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart